Efsane geri Döndü! rektheus.batihost.net Rütbe Sistemi-Ticaret-Coin ve Daha Fazlası!

EmreReyizGG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

RektHeus- Senin Tarzın, Senin Oyunun

Merhaba, RektHeus adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sizlere özgürce eğlenip, Faction türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak Adalet sunuyoruz. Eğlence ve Adalet türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!

Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.

- Maden Etkinliği
"Bu her event saatinde yapılmaktadır."

- Market Sistemi
"Bu sistem ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz."

- 1VS1 Özelliği
"Bu özellik istisnai durumlarda bonus kazandırır."

SAYGILI OL

KÖTÜ KELİME KULLANMA

HİLE YAPMA

SAYGILI OL

2019-01-29_16.23.32.png

2019-01-29_16.24.18.png

2019-01-29_16.24.26.png

Sunucu Adresi & Sürümü
rektheus.batihost.net
1.8

Slot

2018

Website Adresi
rektheus.play.tc

Makine Özellikleri
Intel i7
5 GB Ram(8'e Çıkartılacak)
256 SSD
Türkiye lokasyon.

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Fena Değil,Buildleri Açıkçası Pek Beğenemedim Sunucu Sistemleri Hakkında Hiç Bahsedilmemiş Kısacası Gelişmeniz Lazım Ayrıca.

EmreReyizGG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Fena Değil,Buildleri Açıkçası Pek Beğenemedim Sunucu Sistemleri Hakkında Hiç Bahsedilmemiş Kısacası Gelişmeniz Lazım Ayrıca.
Seri yazmak zorunda kaldım. Ekonomik Saldırı Sistemi Ticraet Sistemi sadece birkaçı :)

SamAMCA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamayın ama gördüğüm en kalitesiz sunuculardan oyunda 8 online var 6 sı op 2 oyuncuyuz diğer adminler'in başka serverleri var reklam yapıyorlar admin oldukları için ayrıca insanları tehdit ediyorlar bu kadar kalitesiz bir kadro görmedim kasalarınız arsalar her şeyiniz bozuk düzeltmeden açmışsınız pl paketi alındı vs vs serverinizin server bile diyesim yok ama serverinizin çok eksiği var kadronuda düzeltmeni öneririm çoğu çocuk insanların annesine küfür eden bir çocuğun sunucusundan bir şey beklenilmez.

EmreReyizGG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlamayın ama gördüğüm en kalitesiz sunuculardan oyunda 8 online var 6 sı op 2 oyuncuyuz diğer adminler'in başka serverleri var reklam yapıyorlar admin oldukları için ayrıca insanları tehdit ediyorlar bu kadar kalitesiz bir kadro görmedim kasalarınız arsalar her şeyiniz bozuk düzeltmeden açmışsınız pl paketi alındı vs vs serverinizin server bile diyesim yok ama serverinizin çok eksiği var kadronuda düzeltmeni öneririm çoğu çocuk insanların annesine küfür eden bir çocuğun sunucusundan bir şey beklenilmez.
Yazık çok yazık gerçekten... Sunucuyu daha görmemişsin bile. hayır yetkili hata işlemiş olamazmı? kimsenin annesinede küfretmedim. ama senin düşüncen tabi