Elipheu Network - Konuya uğrayın.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ELipheu NETWORK

Yakında yeni ismimizle: Olymcube Network!

Kapanış ...
Merhabalar, sunucumuzun kapanış sebebini sizlere burdan paylaşacağım. Öncelikle, en sevdiğiniz dostlarınıza, en çok güvendiğiniz kişilere asla güvenmemelisiniz. Kardeşim, canım dediğim kişi, sunucunun altını üstüne çevirdi. Bunlar yüzünden 1 YILLIK DEV BİR SUNUCU şimdi kapanıyor... Tabii bu burda kalmayacak. 2 ay sonra tekrar görüşeceğiz ve bu sefer akıllanmış bir şekilde karşınıza geleceğim. Bizi tercih ettiğiniz için, iyi ve kötü yorumlarda bulunduğunuz için herkese teşekkürlerimi sunuyorum. 1 YILLIK DEV EMEĞİNİZİ yıktığımız için özür dileriz.
Sunucumuzun yeni ismi ise; Olymcube Network olarak belirledik.

Allah'a Emanet Olun.

Son düzenleme:

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu başlangıcı keşke birazdaha kolay olsaydı.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumlarınız ve görüşleriniz için teşekkür ederiz, 18.30'da rainevent!

Sunucu aktif!

alper199

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yardımcı İhtiyacınız Varmı Yaş 19 Telefon ile görüşebiliriz

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yardımcı İhtiyacınız Varmı Yaş 19 Telefon ile görüşebiliriz
Yardıma ihtiyacımız yoktur, yorumun için teşekkür ederiz.

Sunucu aktif.

Sunucu aktif.

Sunucu aktif.

Sunucu aktif, çökme ve saldırılar engellendi!

Sunucu aktif.

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki bazı factionlara göre biraz daha iyi buldum bu sunucuyu konusumu beni etkiledi bilemiyorum ama 2 3 Türkiyede pek olmayan yenilikleri gördüğüm için normal bir sunucu diyebilirim.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki bazı factionlara göre biraz daha iyi buldum bu sunucuyu konusumu beni etkiledi bilemiyorum ama 2 3 Türkiyede pek olmayan yenilikleri gördüğüm için normal bir sunucu diyebilirim.
Yorumunuz için teşekkürler :)

Sunucu aktif.

Sunucu aktif.

Sunucu aktif.

mertinan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir serer ama online çok az

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
13 Kere "Sunucu aktif" diyen bir kurucudan açıkcası pek bir şey beklemiyorum, emeğe saygı duyuyorum ama bu kadarına tahammulüm yok.Şöyle güzel bir sunucu görücem diye seviniyorum ve 13 kere 13 nedir arkadaşım anlamıyorum, adam sunucuları geziyorsa gelir sana mesajını bırakır üstelemeye gerek yok.Ginede ilerletmiyeceğim, başarılar.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
13 Kere "Sunucu aktif" diyen bir kurucudan açıkcası pek bir şey beklemiyorum, emeğe saygı duyuyorum ama bu kadarına tahammulüm yok.Şöyle güzel bir sunucu görücem diye seviniyorum ve 13 kere 13 nedir arkadaşım anlamıyorum, adam sunucuları geziyorsa gelir sana mesajını bırakır üstelemeye gerek yok.Ginede ilerletmiyeceğim, başarılar.
Merhabalar, eğer mesaj sıklıklarına bakarsanız bazen 2 gün geçmiş bazen ise 3 gün bazen 1 haftayı bile bulmuş. Yani 13 kere Sunucu Aktif yazısına bu kadar takılmamalısınız. İyi günler.