Play.CraftAlquist.Com | Faction | 1.8-1.13 | Otomatik Menü | AlquisTaşı | Level Menü | Rulet

Foothie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
20:00 da özel Etkinlik var herkesi bekleriz!

ZeusssA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 91761
Ekli dosyayı görüntüle 94934
Sunucu İp:
Play.EmekOnline.Tk
Sunucu Sürümü: 1.8.X-1.3
Sunucu Türü: Faction
Sunucu Kapasitesi: 200 kişi
Sunucu Lokasyonu: Türkiye
Sunucu Ram: 10Gb Ram
Sunucu Max Ping: 50

Sunucu Min Ping: 5
Ekli dosyayı görüntüle 91759
EmekCraft 2013 Yılında İlk Olarak Bu İsimle Kurulmuş Olup Kurucu Emre Ve Ortakları Bulunmaktaydı. 2014Yılında İse Farklı Bir Sunucuya Geçerek İsmimizi EmekOnline Olarak Değiştirdik. Yaklaşık 3 Yıl Boyunca 2013-2016 Yılları Arası Sürekli Aktif Olan Serverimiz Türkiyenin En Büyük Ve En Aktif Serverleri Arasına Girmeye Hak Kazandı. Günlük Olarak Min. Aktif Kullanıcı Sayımız 150 Kişi Olarak Sabitti. Serverimiz 2016 Yılına Geldiği Zaman Maddi Ve Manevi Olarak Yetersizlik Gözlemledik Ve Serverimiz X Bir Kişi Tarafından Kapatılma Kararıyla Bölündü. 2015 Yılında Bizden Aylrılan Fikir Ortaklarımız Şuanda Türkiyenin En Büyük Hub Sunucularından Birkaçının Sahibi Veya Ortağıdır. 2016 Yılında Tamamen Kaptılmış Olan EmekOnline Şahsım Tarafından Bütün Telif Hakları Ve Ekipmanlarıyla Teslim Edilmiş Olup Modern En Büyük Sunucu İçin Hazırlıklara Başlanmıştır. Yaklaşık 1 Senelik Çabamız Ve Gayretimiz Sayesinde Bu Günlere Gelmeyi Başardık. Yakında Tekrardan Türkiyenin En Büyük Faction Serverleri Arasına Girmeyi Hedefler Bütün Kalbimizle Bu Yolda Devam Etmeyi Planlarız. Bize Göstereceğiniz Bütü Destekler Zamanı Geldiği Takdirde Sizlere Yansıtlıacaktır. Eski EmekOnline Kurucularından Birisi Olmak Beni Çok Gururlandırıyor. Bu Zamana Kadar Bana Yardım Etmiş Ve Edicek Olan Herkeze Canı Gönülden Teşekkür Eder Saygılarımı İletirim.

Saygılarımla EmekOnline Yöneticileri...

KURALLAR.

1. Hile kullanımı yasaktır.
2. Sunucu içerisinde küfür etmek yasaktır.
3. Yetkililere saygısızlık yapmak yasaktır.
4. Teleport tuzağı yapmak yasaktır.
5.Orman İçerisine Tuzak Yapmak Yasaktır.
6.Yetkililerden Para,İtem Vs. İstemek Yasaktır.

SERVER İÇİ GÖRÜNTÜLER.

Ekli dosyayı görüntüle 94931
Ekli dosyayı görüntüle 94928
Ekli dosyayı görüntüle 94930
Ekli dosyayı görüntüle 94929
Ekli dosyayı görüntüle 94933
Ekli dosyayı görüntüle 94932

/Bakkal (/Warp Markete Son Verdik /Bakkal Yazarak Satın Alabilir Ayrıca Satadabilirsiniz.)
/Crate (Lapis Kazarak Kasa Key Toplarsınız Ve /Warp Kasa'dan Kasa Açarsınız.)
/Bakkal Sistemi(/bakkal Yazarak Bakkalcı Amcaya Uğrarsınız Ve Çoğu Eşyanızı Burdan Satarsınız.)
/Level (Yazarak Kastığınız Levelleri İster Paraya Çevirebilir İster Enchant Basabilirsin.)
/Rapor (Özel Olarak Ekibimiz Tarafından Kodlanmış Olan Oyun İçi Report Sistemi.)
/SanalMarket (İnternet Sitemizden Aldığınız Kredileri Orada Rahatlıkla Harcayabilirsiniz.)
/Rütbe Yüksel-Liste (Yazarak Rütbe Yükselebilir Veya Rütbelerin Fiyatlarına Bakabilirsiniz.)
/Görev (/Görev Yazarak Görev Alıp Tamamladıktan Sonra Ödül Kazanabilirsiniz.)

(Hatalardan Dolayı Bakıma Alındı)
KoyunEventi(Event Günlerinde "Event" Alanında Doğarlar Ve Kestiğinizde P4 Set Düşürür.)
Bar Sistemi(Spawnda Bulunan Barmenden Pot Alarak Para Kazanabilir YaDa Sarhoş Olabilirsiniz.)
Şans Kasaları(Spawnda Bulunan Kasacıdan Kasa Alarak Şansın Varsa Para Şansın Yoksa Karabela.)
Parçacık Sistemi(Lapis Kazarak Parçacık Düşürebilirsiniz./Bakkal Yazarkta İtem Satın Alabilirsiniz.)
Özel Ölüm Sistemi(Oyuncuları Kestiğiniz Zaman Yerde Npc Kalır Kafasına Sağ Tıkladığınızda Tüm Envanteri Karşınızda.)

Serverimizin Bütün Bilgilerini Buraya Yazmayalım Hadi Gelin Sizde Oyunun Keyfini Çıkarın.

Ekli dosyayı görüntüle 94935
Tolga/4kr3p/18#0935

Farkımıza FAdım Viper Sunucunuzda oynuyorum

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güncel.
BotAtakları Engellendi.
-/Bakkal Sorunları Giderildi.
+15 5 Vip Çekilişi Otomatik Hale Getirildi.
Alımlarımız Devam Etmekte Discord Adresimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Hyper_Arda

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel sunucu bence gelin ben oynuyorum sizede yardımcı olabilirim. Hyper_Arda.

Deniz5676

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Muhteşem,Çok güzel. tutacaktır eminim.

Oyun İçi Ad : SpeedHG1 !

PLS 10 M :D

HardBadasB10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ramı 32 Gb Diye Dolanıyordunuz.Ne Ara 16 Gb Oldu Yalan Bilgimi Veriyorsunuz Yoksa ? Özelliklerinizi Atarmısınız ?

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu Ramı 32 Gb Diye Dolanıyordunuz.Ne Ara 16 Gb Oldu Yalan Bilgimi Veriyorsunuz Yoksa ? Özelliklerinizi Atarmısınız ?
Sunucular Radore Barındırmalı Dedicated Sunucu Hub Sunucu Olarak Şuanda 16Gb Ram Kullanıyoruz.
Herhangi Bir Kasma,Lag Vs Durumlarda Sunucumuzu 32Gb Ram'e Yükseltiyoruz.
Herhangi Bir Yalancılık Vs Yok.

Son düzenleme: