Epheus Network Survival Sunucu 1.8.x -{ 3 Nisan'da Açılıyor }-

Sizce Sunucu Tutar Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sunucuyla alakası yok neredeyse factions pluginini yüklese faction sunucu diyebilirim. ziyaret ettim ancak hoş bir sunucu değil ama ginede ziyaret edilip bakabilirsiniz.
Sunucuya gelmeniz bizi çok gururlandırdı lakin daha sunucumuz açılmadı aksiliklerden dolayı keşke sırf yorum yazmak için yada kötülemek için
Survival sunucuyla alakası yok neredeyse factions gibi bir yorumda bulunmasaydınız açılmayan bir sunucu hakkında böyle bir yorum yapılması bizi derinden üzdü...

Son düzenleme:

elmas14

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival sunucuyla alakası yok neredeyse factions pluginini yüklese faction sunucu diyebilirim. ziyaret ettim ancak hoş bir sunucu değil ama ginede ziyaret edilip bakabilirsiniz.
Bu Nasıl Bir Yorum ya Adamlar Sunucunun Açılmadığı belirtmiş sen gelmiş ziyaret ettim demişsin bari kıskanıyorsunuz belli etmeyin bundan önce bu adamlar 2 tane survival sunucu açtılar +74 online sizler bir şeyi abartmayı çok seviyorsunuz gereksiz yorumlar lütfen yapmayın bilip bilmeden

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Nasıl Bir Yorum ya Adamlar Sunucunun Açılmadığı belirtmiş sen gelmiş ziyaret ettim demişsin bari kıskanıyorsunuz belli etmeyin bundan önce bu adamlar 2 tane survival sunucu açtılar +74 online sizler bir şeyi abartmayı çok seviyorsunuz gereksiz yorumlar lütfen yapmayın bilip bilmeden
Yorumun İçin Teşekkür Ederim Böyle İnsanlar Hep Olucak Moral Bozmaya Gerek Yok...

AliYilmazTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anketine hayır atınca özel mesajdan hırslı bi şekilde aşşağılayıcı konuşursan konunu okumaya bile tenezzül etmeden bu şekil kişiliğimi yansıtmayan yorumlar atabilirim. Öncelikle yorum için özür dilerim ancak ; ankete göre özelden mesaj atman senin kişiliğini sence ortaya koymazmı ? insanın hür iradesi ister gelir ister gelmez

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anketine hayır atınca özel mesajdan hırslı bi şekilde aşşağılayıcı konuşursan konunu okumaya bile tenezzül etmeden bu şekil kişiliğimi yansıtmayan yorumlar atabilirim. Öncelikle yorum için özür dilerim ancak ; ankete göre özelden mesaj atman senin kişiliğini sence ortaya koymazmı ? insanın hür iradesi ister gelir ister gelmez
Bu Sunucu Hakkında Daha Fazla Yorum Yazmazsanız Sevinicem Aksi Taktirde Sikayet etmek zorunda kalıcam yorumunuz için teşekkürler .

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz Online Olmuştur Epheus Network İyi Oyunlar Diler...

ip: EpheusNw.batihost.net
ip: EpheusNw.batihost.net​

mrgame

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nedense giremiyorum :)

mrgame