Evrende Yalnız Değiliz

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Amerika Birleşik Devletleri kollu kuvvetlerinin uzun sürelik araştırmasının halkla paylaşılması sonucunda uzaylıların olup olamayacağı konusu yeniden hit kazandı. Elbette bu konu benim dikkatimi çektiği gibi sizinde dikkatinizi çekecektir. Bunu videolarını hayranlıkla seyrettiğim Barış Özcan güzel bir şekilde yorumlamış. Videosunu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum. Ben uzun süredir evrende yalnız olmadığımızı savunuyordum. Eğer videoda bahsedildiği gibi bu görüntülerde bulunan araçlar Dünya dışı ise halk ilk defa uzaylıları görüyor diyebiliriz. Halk ilk defa görüyor evet. Fakat ABD'nin ilk defa görmediğinden eminim.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
İlk defa belge olarak sunulan bir 'UFO' (Unidentified Flying Object) görüntüsü. Hayretler içerisinde izledim paylaşımı. Amerika'nın böyle bir işe kalkışacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu fakat bu cisim uzaydan gelmiş olmayabilir, gizli bir plan da olabilir. Benim düşüncem ise; askeri plan olduğu doğrultusunda.

Ben de çok inanmak istiyorum bunun Dünya dışı bir medeniyet tarafından oluşturulan bir nesne olduğundan ama Amerika bu görüşmeleri yıllardır bizden saklıyor, şimdi de direkt böyle paylaşacağını pek düşünmüyorum. Eğer bu gerçekten bir 'uzaylı' aracıysa uzaylılar bizimle temasa geçmeye hazırdır, demektir.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
İlk defa belge olarak sunulan bir 'UFO' (Unidentified Flying Object) görüntüsü. Hayretler içerisinde izledim paylaşımı. Amerika'nın böyle bir işe kalkışacağı hiç aklıma gelmezdi doğrusu fakat bu cisim uzaydan gelmiş olmayabilir, gizli bir plan da olabilir. Benim düşüncem ise; askeri plan olduğu doğrultusunda.

Ben de çok inanmak istiyorum bunun Dünya dışı bir medeniyet tarafından oluşturulan bir nesne olduğundan ama Amerika bu görüşmeleri yıllardır bizden saklıyor, şimdi de direkt böyle paylaşacağını pek düşünmüyorum. Eğer bu gerçekten bir 'uzaylı' aracıysa uzaylılar bizimle temasa geçmeye hazırdır, demektir.
27 Kasım 2017 günü Paul Hellyer (Eski Kanada Savunma Bakanı) 4 uzaylı türünün gezegenimize geldiğini açıklamıştı. Normal gelecek bir haber olabilir fakat asıl ilgi çekici konu eski bakanın kimliğini araştırdığımızda başlıyor.

Paul Hellyer 6 Ağustos 1923 doğumlu ve bakanlığını 1963 ve 1967 yılları arasında yapmış. Tarihlerin çok eski olması oldukça ilgi çekici. Ayrıca açıklamasının devamında şu cümle yer alıyor.

"In one of the cases during the Cold War, 1961, there were about 50 UFOs in formation flying South from Russia across Europe"

Çevirisi ise şöyle: "1961 Soğuk Savaş sırasındaki vakalardan birinde, Avrupa’dan Rusya’dan Güney’e uçan oluşumunda yaklaşık 50 UFO vardı. "

Hitler gerçekten kaçtı mı?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Aslında benim çok uçuk bir teorim var:

Hitler'in kendini öldürdüğü değil cinayete kurban gittiği yönünde.

Almanya ve Italya büyük bir güçtü ve savaşı kazanmak üzereydiler fakat Amerika savaşa girer girmez ittifakın gücü düştü. Evet, Amerika çok güçlüydü fakat bana göre o kadar ilerlemiş ve savaşı kazanmak üzere olan ittifak bir anda büyük bir yenilgi yaşamaz. Asker ve teknoloji yönünden Amerika daha güçlü olsa da Avrupa'yı kasup kavuran Almanya'nın bir anda gücü düştü. İşte tam burada benim teorim devreye giriyor.

Amerika, uzaylılarla zaten bir süredir görüşüyordu. Fakat uzaylılarla görüşen bir ülke daha vardı: Almanya! Almanya'da uzaylılarla iletişim kuran ikinci ülkeydi. Ormanlarda tanklarını gizlemek için uzaylıların teknolojisini kullanmıştı. Tanklar çok ses çıkartır, görüntü olarak gizlenselerde, ses olarak gizlenmeleri pek mümkün değildir.

Bu sayede Almanya güç topladı ve savaşı kazanmak üzereydi ama uzaylılar anlaşmayı değiştirdiler. Amerika daha fazla para(kaynak) verdi ve onlarda Amerika'nın yanına geçti. Hitler'i ise daha fazla tehdit oluşturmasın diye öldürdüler.

NOT: Saçma gelebilir fakat benim görüşüm bu yönde. Sonuçta bu bir teori!

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk kara delik, sonra da UFO görüntüleri. Wow, 2020'de uzaya taşınmaya başlarız herhalde :pluginsel:

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düz dünya daha mantıklı bir komplo teorisi..

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Amerika Birleşik Devletleri kollu kuvvetlerinin uzun sürelik araştırmasının halkla paylaşılması sonucunda uzaylıların olup olamayacağı konusu yeniden hit kazandı. Elbette bu konu benim dikkatimi çektiği gibi sizinde dikkatinizi çekecektir. Bunu videolarını hayranlıkla seyrettiğim Barış Özcan güzel bir şekilde yorumlamış. Videosunu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum. Ben uzun süredir evrende yalnız olmadığımızı savunuyordum. Eğer videoda bahsedildiği gibi bu görüntülerde bulunan araçlar Dünya dışı ise halk ilk defa uzaylıları görüyor diyebiliriz. Halk ilk defa görüyor evet. Fakat ABD'nin ilk defa görmediğinden eminim.

Bu olayın sebebi "51 Area Raid" olayından sonra çıkması..

Layne

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendi hayal dünyamdan size bir kesit '' uzaylı diye bir şey yok biz insanlar görmediğimiz bir canlıyı bir boyuta ya da bir kalıba sığidırmaya çalışıyoruz aynı bir inanç sistemi gibi. ama sorun tam şurada ya belirsiz bir sürü evren var ve biz o evrenlerde klonlar halinde isek açıklıyayım sizlere

Belli bir döngü var ve insanlar bu döngüde yer alıyor nasıl mı?
-karar vererek
-kararlarına göre hareket ederek
Peki biz bu kararları verirken hayatımızda birçok şey değişmiyor mu bazen yeni hayatlara atılıyoruz neyse lafı uzatmayalım diyeceğim şu ki bizim hareketlerimize göre paralel evrendeki biz o kararı yaşıyor ve başka bir boyuta trans oluyor bunu anlamak zor ama eski fransız bilim adamlarına göre dejavu yani bir olayı önceden yaşama terimi buraya dayanıyor biz o olayı başka bir paralel evrende yaşadık ve yaşıyoruz bundan dolayı göremediğimiz benliklerimize ise uzaylı diyoruz. uzaylı dediğimiz şeyler ondan bizlere benziyor bizim kollarımız var onların ya dokuları ya da kolları var bizim iki ayağımız var onlarında yürümek için kullandığı uzulları var bizim bir ten rengimiz var onlarında bir ten rengi var

peki sizlere sorum uzaylı sizce varmı?

kişisel bir eleştiri ve görüştür.

Not zamanım olmadığından noktalama ve imla kurallarına uymak istemedim.