Ezandan Korkuyorum Lan Yardım :(

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynısını @TrashPlays açmıştı fakat benimki daha kapsamlı.Akşam ezanı olsun,sabah ezanı olsun ezandan korkuyorum.Bunun nedeni okuyan adamın ses tonu mu yoksa 7-8 yaşında izlediğim "Dabbe 2"deki dini olayların korkunç bir biçimde mi yer alması bilemiyorum fakat ne zaman ezan okunsa tırsıyorum.Aklıma hep kötü ve korkunç şeyler geliyor.Sanırım psikolojim bozuk olabilir ama cidden biri yardım etsin :(
@BurnerTroll @ForumDoktoru

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Aynısını @TrashPlays açmıştı fakat benimki daha kapsamlı.Akşam ezanı olsun,sabah ezanı olsun ezandan korkuyorum.Bunun nedeni okuyan adamın ses tonu mu yoksa 7-8 yaşında izlediğim "Dabbe 2"deki dini olayların korkunç bir biçimde mi yer alması bilemiyorum fakat ne zaman ezan okunsa tırsıyorum.Aklıma hep kötü ve korkunç şeyler geliyor.Sanırım psikolojim bozuk olabilir ama cidden biri yardım etsin :(
@BurnerTroll @ForumDoktoru
Bizim hoca hoparlorun volumunu fulleyip okuyor ezani ilkten bir kufur yiyor ama sonradan alisiyor insan.

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alllah'a dua et ezandan korkulmaz ezan kurtuluştur ve ezanın içindede geçer bu söz

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Alllah'a dua et ezandan korkulmaz ezan kurtuluştur ve ezanın içindede geçer bu söz
Sorun su ki 3 harfliler insani rahatsız eder. Ezan okuyunca başına toplanir bazi kişilerin . Sen bi muska tak. Okut kendini. Yada yaşdan da olabilir. Kücükken sabah ezanindan korkardım.

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun su ki 3 harfliler insani rahatsız eder. Ezan okuyunca başına toplanir bazi kişilerin . Sen bi muska tak. Okut kendini. Yada yaşdan da olabilir. Kücükken sabah ezanindan korkardım.
Ben ona inanmıyorum.Çünkü ne onlar bizi görebiliyor ne biz onları.Onların bizim için bir zararı yok.Sadece paralel evrende yaşayan varlıklar.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Dabbe gibi bir film izlediysen bunyene islemis olabilir sabredip bekle youtubeden nihat hatipoglu izle hic birseyin kalmaz bide yat kalk subaneke oku. Alisirsin bir sure sonra.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
vallaha küçükken hiç korkmadım çünkü gece 1de yatınca sabah 11 gibi falan kalkıyordum hiç duymuyordum ramazandada aksine bana huzur veriyor etraf sessiz ya daha güzel

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dabbe gibi bir film izlediysen bunyene islemis olabilir sabredip bekle youtubeden nihat hatipoglu izle hic birseyin kalmaz bide yat kalk subaneke oku. Alisirsin bir sure sonra.

Dabbe 2'yi ve Dabbe'yi izledim.Konuda yazıyor.Oradaki dinle alakalı şeyleri kötüye göstermeleri beni tedirgin etti zaten.En korktuğum korku filmi Dabbe.Çünkü gerçeğe en yakını o.[DOUBLEPOST=1408231620,1408231571][/DOUBLEPOST]He bu arada @JusticeWhip_ umarım beni hatırlamışsındır...

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben ona inanmıyorum.Çünkü ne onlar bizi görebiliyor ne biz onları.Onların bizim için bir zararı yok.Sadece paralel evrende yaşayan varlıklar.
O kadar emin olma. Korkutmak gibi olmasin ama 3 harfliler bi insana musallat olabilir. Dabbe filmide etki etmis olablir ama onun bir film oldugunu biliyorsun için rahat olsun.

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O kadar emin olma. Korkutmak gibi olmasin ama 3 harfliler bi insana musallat olabilir. Dabbe filmide etki etmis olablir ama onun bir film oldugunu biliyorsun için rahat olsun.
Kuran-ı Kerim'de yazıyor ? Ben okumadım ama babam okumuş bana öyle didi.Yoksa beni korkmayayım diye kandırıyor mu :? Kafamda deli sorular...

JusticeWhip_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kuran-ı Kerim'de yazıyor ? Ben okumadım ama babam okumuş bana öyle didi.Yoksa beni korkmayayım diye kandırıyor mu :? Kafamda deli sorular...
Arkadasim korkaken birşeyler görüyormusun hayalinde veya göz önünde ?[DOUBLEPOST=1408232035,1408231741][/DOUBLEPOST]Sana vericegim en iyi tavsiye ya hoca ya psikoloj.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ezan insana huzur verir insanı Allah'ın evine çağırır bu sadece bir çağrı ezan okununca bir şey olmaz at kafandan o takıntıyı o filmdeki olaylar çok abartılı sadece 3 harfliler ile uğraşırsan sana dadanırlar sen niye onlarla uğraşasın ki ezan insanları aydınlığa çağırır huzur verir hele sabah ezanı ben ramazanda insana ne hoş gelir sabah ezanı korkacak bir şey sen ezandan korkacağına benim gibi karanlıktan kork daha iyi.