Faction server için hiçbir yerde olmayan olsa güzel olur dediğiniz sistemler

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hangi bloğu kırarsak kıralım lapis ve xp çıksın

@eklenti ahaha :D çok güldüm yaa, Allahta seni güldürsün :D

yapacak bir şey yok gibi ya factiona yani mc de artık item yetersizliği var.
birde neden maden kazıp gelişiyoruzki factionda neden moblarla gelişmiyoruz.

mesela örnek vereyim daha çok dünya ekle tabi bu dünyaların türlerini degiştir, kill dünyası gibi sonsuz bir dünya bu dünyada mythicmobs ile yapılabilir diye biliyorum özel boss lar doğabilir yeni bol loot lu bir sw olsun

birde itemlere kullanım sınırı ekle örnek Maymun Katleden adında bi kılıç maymun canavarlarına kritik vurabilsin bu kılıç Limiti 250 kullanımlık 250 tane mob öldürünce envanterden silinsin.

sonra neler olabilir mesela yeni büyüler ekle bıktık artık da bu büyülerden.

sonra kılıçlara +9 gibi sistemler ekleyebilirsin metin2 tarzı. kılıcımızı +9 yaptığımızda kılıçda büyü masasındaki efekler çıksın.

oyuna bağlasın böyle haftada yada 2 haftada birde yeni moblar yeni loot lar ekleyin.
mesela atinasaga adında minecraft metin2 sw si vardı süperdi o loot olayı örümcek zindanında 5000 tane örümcek kesmiştim zar zor zehir kılıcı düşürmüştüm dedigim gibi şuanda factionda lapis var birde 100% p4 düşen boss lar fln var hiç emek yok.

birde bak bu sistem güzel özel tağlar ekle mesela 1/500 ihtimalle tağlar düşsün.

örnek ismi ve loresini şöyle göstereyim
İsim: Zombi Katili
Lore: Bu Iteme sağ tıkladığında tağın zombi katili olur.
Kullanan kişi: Kimse Kullanmıyor.
Not: Tağı kullanıp başka oyuncuya verirseniz çalışmaz, kullanmadan verebilirsiniz.

mesela tağa sağ tıkladığında Kullanan kişi yerinde kullananın ismi yazıcak bidaha sağ tıkladığında eski tağına dönücek. ve bu şekilde tağ degiştirebilecek peki buğ yaparlar diyede mesela Kullanan kişi yerinde oyuncu adı yazıyosa ondan başkası kullanamayacak ama eğer yazmıyosa başka verebilir yada pazarda satabilir bu tağı hem ticaret gelişir hemde güzel sistem ya :D bu şekilde bir sürü tağ ekleyebilirsin.​

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaratıklar, oyuncular öldürülünce Loot Bag (Ganimet Çantası) düşürme ihtimali olsun. Mesela bir sandık düşürsün (veya başka bir eşya) ve buna sağ tıklanınca değerli eşyalar versin, rastgele olarak.

edit: Aklıma Loot Bags modundan geldi. İstersen modu indir bir bak, direk plugin veya skripte çevir server'ında kullan.
Bak modda değerlerine göre Loot Bag'lar var. Sen de böyle yapabilirsin. Mesela yüksek değerdeki ganimet çantaları daha az ihtimalle çıksın.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LeaS arkadaşın dediğide güzel ama böyle şeylerde görselde önemli mesela o keseler çok güzel duruyo bunu mesela kullanmadığın itemlerin texturelerini degiştirip kullanabilirsin. sunucunun kendi textureside olursa gzl olur isteyen indirip kullanır​