⍫ FearlNetwork 1.Sezon Başladı ⍫ | 1.20- 1.20.1 |> Survival Başladı! > Gelişmiş Claim Sistemi > Dungeonlar >Meslekler ve Skilller > Kasalar < ⍫

BayGuru

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.fearlnetwork.com.tr
Oyun Sürümü
1.20-1.20.1
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival
FearlNetwork Survival Aktif ⍫ 1.20-1.20.1 Minecraft Survival Sunucusu
IP ⍫ play.fearlnetwork.com.tr

⍫ Dungeonlar
⍫ Kasalar
⍫ Meslekler ve Beceriler
⍫ Gelişmiş Claim
⍫ Custom Generate Oyun Dünyası
⍫ Market ve Takas Sİstemi
⍫ Aktif Yetkili Kadrosu
⍫ Haftalık Etkinlikler ve Eventler
⍫ Yeni Oyunculara İlk 5 Saat Farm ve Maden
⍫ Kumar Sistemi
⍫ 7/24 Lagsız
⍫ 3 Saatte Bir Ücretsiz Kasa

2023-08-30_20.20.01 - Kopya-min.png
2023-08-30_20.21.30 - Kopya-min.png
2023-08-30_20.22.58-min (1).png
2023-08-30_20.18.34 - Kopya-min.png
2023-08-30_20.19.04 - Kopya-min.png
2023-08-30_20.16.02-min (1).png
2023-08-30_20.17.27 - Kopya-min.png
2023-08-30_20.13.18-min (1).png
2023-08-30_20.13.55-min (1).png
2023-08-30_20.24.14-min (1).png

Son düzenleme:

Ensiance

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef sunucunun gidişat süreci daha kötü yönetilemezdi. Bir /rtp komutunu ayarlamaları 2-3 gün sürdü. Mesleklere katılmaya çalıştığımızda yetkin yok yazıyordu, bunun düzeltilmesi de 2 gün sürdü. Tıklayarak discord linki alabileceğimiz bir npc yapmaları 5 gün sürdü. Pazar için abelalı sandık marketi plugini eklemişler ama pazar çok küçük ve sıkışık. Sandıklar arasında 1 blok boşluk var, o kadar küçük ki tabela koymaya yer yok diye hata veriyor. Ayrıca büyü kitaplarını pazarda satmaya çalışınca büyü kitaplarının isimleri gözükmüyor. İkisini de söyledim, 4-5 gün oldu hiçbir çözüm çalışması yok. Sadece kurucu pluginden dolayı oluyor dedi. /ah çalışmıyor. Sadece lag sorununu çözmeyi başardılar diyeceğim ama chunkları önceden yükleme komutunu bile ben kendim araştırıp gösterdim admine. Lagı azaltacağım diye hunileri kapattılar, huniler hiçbir şekilde sandığa 1 eşya bile transfer etmiyor. Bunu geri nasıl düzelteceklerini de bilmiyorlar hatta umursamadılar bile. Sonra 3 günde bir 5 dakika oyuna giren developer bu sorunu tek bir komutla 5 saniyede çözdü. Warden'ın spawn olması için gereken blok dünya'da bulunmuyor, dolayısıyla Warden yok. Dünya'da arı doğmuyor, kovanların içi boş, ya markete bal eklensin ya da bana arı verin dedim, o an beni dinliyor olmasına rağmen cevap vermeyip çıktı kurucu. Diğer yetkililere de mesaj atıp söyledim, aktif olmalarına rağmen hiçbiri bana cevap vermedi. Oyun modunun zorda değil normalde olduğunu köylülerin bazen zombiye dönüşmemesiyle kanıtlamama rağmen hala oyun modu zorda dediler ve oyun modunu zora ayarlayamadılar. Sayfalarca yaptığım market önerilerinden sonra tam market biraz düzeldi diyorduk ki market sıfırlandı, bu yüzden de sunucu kapandı fakat hiçbir duyuru yapılmadı. 16 saat sonra falan makinemiz bakımda diye bana söylediler, sürekli sunucu kapanıp açılıyor fakat hiçbir duyuru geçilmiyor. Şu konu başlığındaki " gelişmi " yazım hatasını 2 kere söyledim onu dahi değiştirmemişler. Bir insan nasıl bir kelimeyi değiştirmeye üşenir kendi reklamında. " Farklı Biyomlar " yazın da dikkat çeksin diye öneri yaptım fakat cevap bile verilmedi. Iris Biomes isimli plugin ile özel biyomlar kurulmuş. Iris Biomes yetkilileri bana bazı sürümlerde köy ve okyanus oluşmadığını söyledi, bana sürümümüzü sordu. Ben yetkililere sürümü sorduğumda ise " bilmem " cevabını aldım. Kurdukları pluginin discord sunucusuna 1 yetkili bile katılmamış destek almak soru sormak bilgi edinmek vb. için. Biyomların manzarası güzel fakat işlevselliği 0. Normal vanilla dünyasındaki antik kalıntılar, portal kalıntıları, batık gemiler, hazineler, piramitler, mineshaft'ler, ancient city'ler yok. Bomboş bir dünya. Her taraf kocaman ağaçlar ve dağlık araziler ile dolu. Ev yapacak yer bulması için 10 saat yürümeniz lazım, ova biyomu yok denecek kadar az. Tonla öneri yaptım ve soru sordum fakat hiçbirine cevap verilmiyor, kasıtlı olarak cevap vermekten kaçınıyorlar. Sunucu açıldığı gün onlara " diğer oyuncular için performans modu rehberi yapın, yoksa çoğu oyuncu fps sıkıntısı çeker " tarzında bir şey dedim fakat bunu yapmadılar ve oyuncu sayısı hala ortalama 1, sadece ben oynuyorum bütün gün. En önemli sorun yetkili eksikliği. Hiçkimse sunucu ile ilgilenmiyor ve hiçbir soruya / öneriye cevap verilmiyor. Bütün gün oyundalar ama npc gibi takılıyorlar. Hayvanlar 15-20 tane olduktan sonra çiftleştirince bebek doğurmuyorlar. Bunu soruyorum cevap yok. Chunk başı hayvan limiti mi kaç diyorum cevap yok. Chunk loader yapımı her türlü engelli, 2. bir hesap açıp afk bırakmak da yasak olduğu için farmlarınız siz evde değilken asla çalışmıyor. Eviniz dışındaki bir yere ne sethome çekebiliyorsunuz ne de claim atabiliyorsunuz. En fazla 15 chunk claim atılıyor, 2. hesap getirip onunla claim atarsanız ban atmak ile tehdit ediyorlar. Hala neredeyse hiçbir yazı Türkçe değil, her şeyi geçtim hala /market komutu yok, /meslekler yok, çoğu komutların ve arayüzün %90'ı ingilizce. Millet ingilizce bilmediği için sunucudan çıkıyor şuna öncelik verin diye öneri yaptım ama cevap yok. Markette elmasın tanesini 17.5'e satıyoruz, ayakkabı yaparsak tanesi 42.5'e geliyor. Bunu da 4 gündür düzeltmiyorlar. Marketten bir eşya kaldırması çok mu zor acaba? Sunucu ile ilgilenilme süresi günlük 3 dakika. Tüm sorunları görmezden geldikleri için oynanamaz bir hal aldı bence. En sonunda dayanamayıp bu serverden bir ___ olmaz dedim ve ban yedim.
Not: Sunucu kurucusu tartışma çıkartıp mesajları sildirttiği için bu sefer yanıt vermeyeceğim.

Arefshu

www.kalkanminecraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu hoş ve sade olmuş, gayet güzel. Sunucu hakkında pek iyi şeyler duymadım, çok sorun yaşanıyormuş umarım sorunları kısa sürede çözersiniz. Başarılar dilerim.