Flash Belleğimdeki klasörler gözükmüyor

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bilgisayarımda sorun oluşmuştu garantiye gitti içindek bilgileride flash belleğime kopyaladım fakat bilgisayar formatlı flash belliğimi takınca Sürücüyle sorun oluştu ya taratın yada düzeltin falan diyor bana içindeki bilgiler lazım lütfen yardım edin sorun nedir ?

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
flash diske virüs bulaşmış olabilir aynı sorun kardeşimin başına geldi virüs bulaşmış içindekiler gözükmüyor ama 4 GB dolu diyordu (virüs varsa bu yüzden olabilir) veya bütün usb girişlerini tek tek denemedini tavsiye ederim

Aynen Doğru kardeş benmki 8gb 400 mb boş var diyor deniyim bi [DOUBLEPOST=1378415355,1378415214][/DOUBLEPOST]Olmuyor kardeş Virüs programı olarak avast var eset olasaydı taramadan aç derdim açardı başka çözümü varmı ?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
büyük ihtimalle çok virüs bulaşmış ben sana kodu vereyim Başlat'a tıkla cmd yaz:
şu kodları gir:
F: Flaş belleğin harfi hangisiyse)
yaz
F: olacak
sonra bu kodları yaz:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=*.*

"i:" yazan yer flaş hangi harf ise g: f: vb. onu öyle değiştir.

Örnek:

F:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=*.*

İşe yarar bir beğeni yeter :sırıtmak: http://dragcave.net/view/sZ0Yj bu linke de girirsen sevinirim ölmesin yazık bebeğe

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
büyük ihtimalle çok virüs bulaşmış ben sana kodu vereyim Başlat'a tıkla cmd yaz:
şu kodları gir:
F: Flaş belleğin harfi hangisiyse)
yaz
F: olacak
sonra bu kodları yaz:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=" title=*.*

"i:" yazan yer flaş hangi harf ise g: f: vb. onu öyle değiştir.

Örnek:

F:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=" title=*.*

İşe yarar bir beğeni yeter :sırıtmak: http://dragcave.net/view/sZ0Yj bu linke de girirsen sevinirim ölmesin yazık bebeğe

Kardeş olmadı cmd ye F:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=" title=*.* yazdım biçbirşey olmadı :S[DOUBLEPOST=1378416580,1378416527][/DOUBLEPOST]
Videoyu buldum fakat benim pc Win8 Düzenle yerini bulamadım keşke bulsam :S

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeş olmadı cmd ye F:
attrib -h -r -s /s /d f:\" title=" title=" title=*.* yazdım biçbirşey olmadı :s[DOUBLEPOST=1378416580,1378416527][/DOUBLEPOST]
Videoyu buldum fakat benim pc Win8 Düzenle yerini bulamadım keşke bulsam :s

Flaş belleğin hangi harf ::bekleme:

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Winrarı aç boş olsun sonra geri git ve flaşın içine gir ozaman girer.
beğeni yeter :)

Denenim fakat içinde 2 tane şey vardı :o bende ondan korkuyorum klasörde değil :(((([DOUBLEPOST=1378416963,1378416927][/DOUBLEPOST]Taratsam içindeki dosyalar silinirmi ?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Denenim fakat içinde 2 tane şey vardı :o bende ondan korkuyorum klasörde değil :(((([DOUBLEPOST=1378416963,1378416927][/DOUBLEPOST]Taratsam içindeki dosyalar silinirmi ?
Hangi dosyalar var söylermisin bende avast kullanıcısıyım neler var pc konusunda iyiyimdir

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hangi dosyalar var söylermisin bende avast kullanıcısıyım neler var pc konusunda iyiyimdir

Kardeş flash belleğin içindekini soruyorsan 1000i geçik müzik Benim için değerli olan resimler not defterinde bilgilerim var onun Müzikler abimin fakat resimler benim için değerli onları tek tek toplayarak buldum :([DOUBLEPOST=1378417698,1378417298][/DOUBLEPOST]KARDEŞİM SORUN ÇÖZÜLDÜ KEYFİM YERİNE GELDİ 2500 TANE ÖĞE VAR DİYOR OH BE BU MUTLULUKLA SANA BEĞENİ BİLE VERİRİM :)

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne demek Diamond bulsam dolu düşürşem aklıma gelmiyor bu kadar mutlu olamam :)