• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Moderatör başvuruları aktiftir! Başvuru için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Flowing Tears - Fantastik Orta Çağ Rol Sunucusu | 2013-2018 | AKTİF!

Werther

Ağaç Yumruklayıcı
Karakter başvurularını henüz atmayanlar 21:00'a kadar yetiştirmeye baksın. Sunucu açıldıktan sonra başvurulara anca geceye doğru bakabiliriz.

mrbulut123

Hasan Bulut Kurt
Xbox
HasanBulutKurt
Steam
HasanBulutKurt
Minecraft
BomberBulut
Hala banımın açılması durumu mümkün mü acaba. Pişmanlığın son noktasındayım şu anda. Girmeyi istiyorum.
Bunun yanı sıra gerçekten pişman oldum. Neredeyse 50 kişi oynuyor ve ben burda salak gibi bekliyorum. Şu reklam ve hakaret konusundan cidden özür dilerim ve gerçekten pişmanım.

Son düzenleme:

Tixialtan

Sudan Çıkmış
Tam Olarak 3 Oldu Karakter Başvurusu Yapıyorum. Hepsi Reddedildi Soyad Kullanmadım. her şey Yaptım Yine Kabul EDİLMİYORUM.

Tixialtan

Sudan Çıkmış
Artık servere gelmek istemiyorum.ilgisiz kısa cevaplar veren bir ekibiniz var 4 oldu karakter isteği yolluyorum kabul etmiyorlar neden diyorum 2 saat sonra cevap verdiler.Siz böyle bu şekilde devam ederseniz elinizde 8 oyuncudan başka kimse kalmaz. Serveri kapatmak zorunda kalırsınız biraz ilgilenin ve yardım edin.

Werther

Ağaç Yumruklayıcı
Artık servere gelmek istemiyorum.ilgisiz kısa cevaplar veren bir ekibiniz var 4 oldu karakter isteği yolluyorum kabul etmiyorlar neden diyorum 2 saat sonra cevap verdiler.Siz böyle bu şekilde devam ederseniz elinizde 8 oyuncudan başka kimse kalmaz. Serveri kapatmak zorunda kalırsınız biraz ilgilenin ve yardım edin.
Önceki mesajlarımda da belirttim. Saat 9'a kadar karakter başvurularınızı halledin aksi takdirde anca geceye doğru ilgilenebiliriz diye. Bir elin parmak sayısını geçmeyen yönetim ekibimiz var. Sunucunun açılış gününde yaşanan sıkıntıları gidermekle mi uğraşalım yoksa sizin neden reddedildiğinizi mi tartışalım? Forumda rehberler bölümünü gözden geçirin. 118 kişinin kabul edilip sizin kabul edilmemeniz bizim suçumuz mu yoksa hata sizde mi?

Tixialtan

Sudan Çıkmış
Önceki mesajlarımda da belirttim. Saat 9'a kadar karakter başvurularınızı halledin aksi takdirde anca geceye doğru ilgilenebiliriz diye. Bir elin parmak sayısını geçmeyen yönetim ekibimiz var. Sunucunun açılış gününde yaşanan sıkıntıları gidermekle mi uğraşalım yoksa sizin neden reddedildiğinizi mi tartışalım? Forumda rehberler bölümünü gözden geçirin. 118 kişinin kabul edilip sizin kabul edilmemeniz bizim suçumuz mu yoksa hata sizde mi?
Haklısınız pardon.

Bir yardım komutu olmalı bence. Mesela arsa alıcam, nasıl alındığını bilmiyorum. Helpop'tan yetkililere yazıyorum, cevap yok..

emreonbasi16

Sudan Çıkmış
@Werther Sunucu açıldığından beri onca emek verdim ve gelip sebepsiz banlandım sebep kısmına bile bir şey yazmaya tenezzül etmemişsiniz. Eğer bir açıklamanız yoksa hakkımı helal etmiyorum aga. "BursaLee - Henry"

Son düzenleme: