Flowzy Artz - Norvan Game Banner ve Logo Denemesi

Flowzy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Dostlarım ben Flowzy
Ahmet abimin sunucusu olan NorvanSurvival için banner ve logo denemesi yaptım beni değerlendirmenizi istiyorum.

(Argo,küfür,hakaret içerikli yorumlar yapmamanızı istiyorum)
118917
118918

Thianus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bannerdaki fontlar yakışmamış. Emeğine sağlık.

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet güzel :) Bence yazı fontları değiştirilse daha güzel olur, eline sağlık.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınma gücenmece olmayacaksa şahsi fikrimi belirteceğim logo'daki render skin alıntı etrafındakida circle'da ciddi pixel bozulmaları var ve yazı tipi hiç uygun durmamış bu yüzden beğenmedim maalesef aynı pixel bozulmaları bannerda da var ve bannerda siyah beyaz konusu çok baskın olmuş siyahın daha yumuşak tonları kullanılabilirdi o siyah beyazlığa karşılık yazıların canlı renkleri çok patlamış renk paletini tekrar gözden geçirsen daha güzel olabilir

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınma gücenmece olmayacaksa şahsi fikrimi belirteceğim logo'daki render skin alıntı etrafındakida circle'da ciddi pixel bozulmaları var ve yazı tipi hiç uygun durmamış bu yüzden beğenmedim maalesef aynı pixel bozulmaları bannerda da var ve bannerda siyah beyaz konusu çok baskın olmuş siyahın daha yumuşak tonları kullanılabilirdi o siyah beyazlığa karşılık yazıların canlı renkleri çok patlamış renk paletini tekrar gözden geçirsen daha güzel olabilir
Kesinlikle haklı.Font seçeneklerini genişlet.Dpı 300 kullanmanı tavsiye ederim.tasarımı yaparken standart banner ve logo boyutlarına bak,ona göre çalış. Hepsini kendin tasarlamaya çalış internetten aldığın resimler küçük veya büyük gelebilir bu seferde görüntü kalitesinde bozumalar yaşarsın.İnternetten alacaksanda görüntü kalitesi yüksek resimler bulmaya çalış.İyi günler.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel yapmışsın