FocusNetwork 1.8 / 1.15 | Aşırı Hard Survival - Meslekler - Görevler - Güvenli Takas - Pazar - Helal Coin - 10 Dakika Pasiflik !

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi bir sunucu paketi hazırlanıyor.Pakette o kadar şey yapılıyor ki nether portalında sıkıntı olacağı anlaşılmıyor.Sunucuyu biz zaten testler ettik.Nether portalında bir sıkıntı var ki bunu forumda kendimde araştırdım sebebini daha bulamadım.Bu sebepten "MECBUREN" /warp nether eklemek zorununda kaldım.Takas'a gelirsek evet takas eklemedik bizim hatamız onu eklemeye zaman bulamadık fakat daha sunucu 2 gündür açık ve takası en kısa sürede ekleyeceğimi belirttim.Yüzlerce kez.Eğer bir oyuncu olarak siz bunu anlayışlı bir şekilde karşılamayacaksanız sizin benim sunucumda oynamanızı hiç istemem.Sunucuyla neredeyse her gün ilgilenip hataları düzeltiyorum.Siz bundan yararlanıp gelip forumda şikayet yapıyorsunuz.Bota binince map yüklenmeme sorunu sizden kaynaklı ola bilir ben sadece tahmin yürüttüm.Bununla ilgileneceğimide belirttim.

Moderatör tarafından düzenlendi:

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bot sorunu ben dahil birçok 1.8 kullanan oyuncu tarafından size şikayet edildi, ayriyetten 1.8 kullanan bir sürü oyuncu mobların diğer sürümlere göre ayarlanması üzerine yine şikayet edildi, anlaşılan siz ve ekibiniz daha önceden de server kurmuş, bu konularda bilgili kişilersiniz bu yüzden de sizden her gün ilerlemenizi beklediğim için anlayış gösteremem; ben bir oyuncuyum, tıpki esnaf-müşteri ilişki gibi bir ilişki içindeyim, anlayışı benim değil sizlerin göstermesi gerek. Son yorumumu da yazıp daha yazmıyorum çünkü verdiğiniz yorumdan da anlaşılacağı gibi ortamı germeye çalışmak için uğraşıyorsunuz, gerek yok. Tekrardan ve son kez iyi forumlar.

VVoodpecker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yazdığım birçok eleştiriye iyi yönden bakıp hatalarınızı kapatmak için çalışmayıp hiçbir sebep yokken banlamanızı da anlıyorum. Hiçbir hack kullanmadım fakat sunucudan banlıyorum? lütfen kanıtınızı gönderiniz de serverinize gelmek isteyen herkes şahit olsun.

EpheusNetworkOffical

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazdığım birçok eleştiriye iyi yönden bakıp hatalarınızı kapatmak için çalışmayıp hiçbir sebep yokken banlamanızı da anlıyorum. Hiçbir hack kullanmadım fakat sunucudan banlıyorum? lütfen kanıtınızı gönderiniz de serverinize gelmek isteyen herkes şahit olsun.
Cidden Böyle Bir şey Oldu mu ? Umarım Olmamıştır Sunucunun Gidişatını Kötü Etkiler Bende az önce girip 2 3 eksiğiniz var dedim Kurucunun Yanıtı Sadece Takas Eksik Dedi sadece takas eksik olsa anlarım fazla uzatmıyım Umarım Gelişirler .

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Güzel sunucu başarılar !

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle , Konu Tasarımı güzel sunucu klasik oyuncuların üzerinde bir sunucu ve gayet güzel bir onlineyi hakediyor. 1 haftadır sunucuda oynuyorum yetkililer sunucuya emek veriyor ilgileniyorlar hele hele modlar :sırıt: hepsi hile avcısı mübarek :havali: oyun içinde de yetkili arkadaşlar gerçekten oyuncularla ilgileniyorlar. Ufak bi lag sorunu vardı onu çözdüler . Gelin oynayın derim kaliteli olmuş gerçekten.
Sunucudaki Tüm Yetkililere başarılar.
Oyundaki nickim inobaskan gelin takılırz :fratmania:

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle , Konu Tasarımı güzel sunucu klasik oyuncuların üzerinde bir sunucu ve gayet güzel bir onlineyi hakediyor. 1 haftadır sunucuda oynuyorum yetkililer sunucuya emek veriyor ilgileniyorlar hele hele modlar :sırıt: hepsi hile avcısı mübarek :havali: oyun içinde de yetkili arkadaşlar gerçekten oyuncularla ilgileniyorlar. Ufak bi lag sorunu vardı onu çözdüler . Gelin oynayın derim kaliteli olmuş gerçekten.
Sunucudaki Tüm Yetkililere başarılar.
Oyundaki nickim inobaskan gelin takılırz :fratmania:
Güzel yorumunuz için teşekkürler fakat gerçekci olucam lag sorununu çözemedim.Pakette bir sorun var ve sebebini bulamıyorum forum-gamer üyelerine seslenicem.

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock sunucunuz açılınca bu konuyu hub sunuculara mı taşıyacaksınız yoksa farklı konu açıp skyblock da mı paylaşıcaksınız

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok büyük rezalet sunucunun kurucusu 1 günde hatta 1 saatte ZOTACGAMİNG sunucu ile birleşme kararı almış benim ve diğer oyuncuların emekleri gitti dediğine göre mecburiyetten yapmışlar sıkıntısı varmış sunucun daha yazmaya kalksam birçok şey yazardım sizleri kötülemek için gerek yok zaten epey kötüsünüz
ZOTACGAMİNG bakmadım bile sunucuya belki güzeldir ama bu kadar haksızlık sonrası bu sunucuda oynamam.

158911

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok büyük rezalet sunucunun kurucusu 1 günde hatta 1 saatte ZOTACGAMİNG sunucu ile birleşme kararı almış benim ve diğer oyuncuların emekleri gitti dediğine göre mecburiyetten yapmışlar sıkıntısı varmış sunucun daha yazmaya kalksam birçok şey yazardım sizleri kötülemek için gerek yok zaten epey kötüsünüz
ZOTACGAMİNG bakmadım bile sunucuya belki güzeldir ama bu kadar haksızlık sonrası bu sunucuda oynamam.

Ekli dosyayı görüntüle 158911
Peki