Fortnite Otobüs Şoförüne Teşekkür Etme

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

fortnite-1124525.jpeg

Fortnite Otobüs Şoförüne Teşekkür Etme

Selam değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri! Bu konumda Fortnite'da otobüs şoförüne nasıl teşekkür edebileceğinizi anlatacağım. Konuya başlamadan önce eğer hala çayınızı veya kahvenizi almadıysanız hemen gidip alabilirsiniz. :)

banner.png

PUBG'den sonra oldukça popüler bir Battle Royale oyunu olarak çıkan Fortnite isimli oyuna her geçen gün yeni özellikler ekleniyor. Birçoğunun oynayışı etkilememesine rağmen güzel detaylar olduğunu düşünüyorum. Bugün ise yeni eklenmiş olan bu detayların arasında beni şaşırtmış ve bana "Vay be! Bunun da mı yapmışlar?" dedirtmiş olan, her oyun sıkılmadan o otobüsü rotasında süren otobüs şoförüne teşekkür etmeyi sağlayan özelliği inceleyeceğiz.

Oyuna başladığınızda, otobüste giderken ekranınızın sol alt kısmında otobüs şoförüne teşekkür eden oyuncular görebilirsiniz. Bu teşekkür oyunu etkilememesine rağmen oyuncular tarafından çok istenmiş, oyuna eğlence katmış bir özellik. Çeşitli sosyal medya platformlarında Fortnite oyuncuları, otobüs şoförünün ne kadar nazik, oyuncuları her zaman istedikleri yere götüren, işinden uzun yıllara ve uzun çalışma saatlerine rağmen hiç sıkılmayan biri olduğunu ve bu yüzden bir teşekkürü hak ettiğini düşündüklerini belirttiler ve bir gün, oyuncular topladıkları imzalar sayesinde Epic Games'e yani Fortnite'ın yapımcılarına seslerini duyurmayı başardılar.

Eğer siz de ekranın sol alt kısmında teşekkür edenler gibi teşekkür etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken otobüsteyken "B" tuşuna basmak. Bu sayede siz de bu fedakar otobüs şoförüne teşekkür etmiş olursunuz. Bence bir teşekkürü ona çok görmeyin :)

Umarım bu tarz bir özellik, çok popüler olan PUBG'ye de eklenir ve bizi istediğimiz yere götüren, uzun yıllara ve çalışma saatlerine rağmen işinden hiç sıkılmayan biri olan, nazik pilotumuza da teşekkür etme imkanı buluruz.

banner.png

Umarım hazırladığım Fortnite'da otobüs şoförüne nasıl teşekkür edebileceğinizi anlattığım rehberim sizin için yararlı olmuştur. İyi forumlar!

mbboyun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne yalan söyleyim Fortnite oynamadım fakat özellik güzel gözüküyor. ^_^