Fortnite Sunbird

W

Wakkup

Ziyaretçi
bestim.png

fort.jpg

Fortnite Sunbird

Selamlar değerli ForumGamerTR üyeleri. Bu konumda Fortnite oyununda bulunan sevimli mi sevimli karakterimiz Sunbird'ü anlatacağım.

Fortnite Nedir?

Fortnite, PUBG'nin yükselişine göz yummayan, onun yükselişini görüp, onu geçmek için ortaya çıkan bir Battle Royale türü oyundur. Oyun, ilk çıktığından itibaren çok büyük bir ilgi görmüş ve Dünyanın dört bir yanından severek oynanılmaya başlanmıştır. Fortnite, oyun motorunun güçlü olması ve sürekli yenilik getirmesinden dolayı en çok oynanılan oyunlar arasında kendisini çok iyi bir yerde buluyor. Oyunda amaç 100 kişilik bir uçan otobüsten atlayıp, diğer kişilere karşı savaştan galip gelip hayatta kalmak. Oyunu, diğerlerin ayıran tek özellik harika bir oyun motoruna sahip olması. Oyun motoru sayesinde hiçbir hileye izin vermeyen Fortnite, aynı zamanda hile kullanan oyuncuları anında tespit ediyor ve o kullanıcıların, o bilgisayarda başka bir hesapla dahi giriş yapmasına izin vermiyor. Diğer Battle Royale türü oyunlarda ise böyle bir şey mevcut değil. Oyunu diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise sürekli güncelleme getirmesi. Sürekli güncelleme getirmesi sayesinde oyuncular oyundan sıkılmıyor ve sürekli oyunu oynamaya devam edebiliyorlar. Efsane oyun modları getiren Fortnite, gündemdeki filmleri ve dizileri de oyuna eklemeyi ihmal etmiyor. Bu sayede oyuna bir dizi, film hayranlarını da toplayan şirin mi şirin oyunumuz kendisini kolayca zirvede bulabiliyor.

Sunbird

subird.jpg

Oyunun hoş mu hoş, havalı mı havalı karakteri Sunbird, piyasaya çıkış tarihinden itibaren büyük bir ilgi uyandırma konusunda başarılı bir şekilde ilerliyor. Oyun içerisinde renkleriyle oynanış zevkini arttıran, bir nevi oyuncuyu kendisine bağlayan karakterimiz, oyunda en çok oynanılan kadın karakterler arasında yüksek sıralarda yer alıyor. Fortnite piyasasına 8.00 yamasıyla birlikte gelen bu karakter; içerisinde 4 adet kozmetik eşya ile birlikte geliyor. Haydi, şimdi onları görelim.

Sunrise

sunrise.png

Sunbird karakterinin bir parçası olan bu planör, oyuna yeni bir hava katmış gibi değil mi? İçerisinde bulunan kafatası rakiplerin korkmasına ve oynayana bir öz güven vermeye yetiyor. Çok anormal derecede büyük olmaması, haritayı net bir şekilde görmeye yaradığı gibi, oynayıcıya seyir zevki yüksek bir oyun yaşatmayı başarıyor. Bu güzel planörü elde edebilen kaç kişi var aramızda?

Axetec

axetec.png

Sunbird karakterinin ayrılmaz bir parçası olan bu kazma, görünüşü ile oyuncuları kendisine çok rahat bir şekilde bağlayabiliyor. Tepesinde bulunan hayvan kafası figürleri tüm oyuncuları rahat bir şekilde etkileyebiliyor. Oyun içerisinde bu kazmaya sahip olmak sizce de çok iyi değil mi? Şahsen ben bu kazmaya sahip olmayı çok isterdim. Peki ya siz?

Hypnotic

kafa.png

Karakterin arka kısmında bulunan bu havalı çanta, tüm oyuncuları rahat bir şekilde etkileyebilir. Çantanın hoş, birbirinden ayrı yollara bakan dilinden tutun; mücevher şeklinde olan gözlerine kadar her şeyiyle mükemmel. Aramızdan kim bu çantaya sahip olmamak ister ki? Böyle bir çanta tüm karakterlere yakışabilir bana göre. Oyunun en absürt, değişik ve kötü karakterini getirin ve arkasına bu çantayı koyun, yine güzel gözükecektir.

Sun Wings

sunwing.png

Sun Wing kanatlandırır! Bu ihtişamlı kanatlarda aynı karaktere ait. Ne kadar garip değil mi? Her şeyiyle güzel bir karakter ortaya koyulmuş, bu konuda Fortnite'ı kesinlikle tebrik etmemiz gerekir. Oyunun ihtişamlı kanatları tüm oyuncuları tek bakışıyla uçurabilecek kadar güzel mi sizce? Bence kesinlikle evet!

Yazarın Genel Değerlendirmesi

Sunbird karakteri bana göre oyuna gelmiş en iyi karakter. İhtişamlı ve sade görünüşü, oyunun getirmiş olduğu ekipmanlar ve destek eşyaları bu karaktere inanılmaz uyuyor. Karakterin planörü çok sade ve çok fazla yer kaplamıyor; ayriyeten çok güzel bir görüşe sahip. Karakterin kazmasında bulunan iki adet hayvan kafası kazmaya tam anlamıyla uyuyor ve estetik görünümü tamamlıyor. Karakterin arkasında bulunan ve adeta bir altın olan kanatlarda karaktere çok sade bir görünüş kazandırıyor. Karakterin yine arkasında bulunan kafa şeklindeki sırt çantası ise görünümü bozan tek şey diyebilirim. Görünüş bakımından diğerlerine oranla daha ortalama daha bir görüme sahip olan bu sırt çantası, karakterin takımını bozmuş gibi duruyor.

ayraç.png

Konumuzun sonuna geldik değerli arkadaşlar. Şahsen ben bir yazar olarak bu karaktere 10/10 puan veriyorum. Peki ya sizler bu karaktere kaç puan verirdiniz?

Moderatör tarafından düzenlendi:

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Bence karakter pek hoş olmamış.

10 üzerinden 3 puan