Forum Gamer Yetkilisi'nin Karanlık Kalbi!

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
1-Eleştiri yapmak için "müşteri taklidi" yapmanıza gerek yok.
2-Bana sorulan sorular "Dosyalar şifreliyse neden satın alalım? Düzenlemeye hakkımız yok mu para verdiğimiz şeyi vb." Bu tasarım eleştirmesine benziyor mu? Yoksa "dosyaları şifresiz şekilde dağıt da rahat rahat çalalım"a mı benziyor?
3-GLORY Webscript diğer scriptlerden farklı olarak tasarımı yönetim panelinden düzenlenebilir bir yapıya sahip olduğu için varsayılan teması sadedir. İsteyen düzenleyip farklı görüntü elde edebilir.

Hadi benim web scripti eleştirdiniz. Dream-Team'in web scripti yoktu. Orada neden reklam yaptınız?

Bas bayağı reklam yaptınız. Ben banladıkça farklı hesaplarla tekrar geldiniz farklı günlerde.

Ekli dosyayı görüntüle 105530
Ekli dosyayı görüntüle 105532
Ekli dosyayı görüntüle 105540
Ekli dosyayı görüntüle 105533
Ekli dosyayı görüntüle 105539
Ekli dosyayı görüntüle 105536
Bu da sizin ekibinizdi değil mi? Hepiniz ayrı ayrı mı geliyorsunuz eleştirmek için? Yoksa farklı zamanlarda reklam yapıp, aynı anda yasaklanmamak için değil yani :)

Ekli dosyayı görüntüle 105537

Ben objektif bir yorum yaptım ama hala yalan söylüyorsunuz.
Son ekran görüntüsünü bizim web scriptimize girip çekmişsin web scriptimiz varken neden müşteri taklidi yapalım. Ben back end geliştirici değilim ki dosya şifrelerini sorayım. Dream ekibinde web scriptini geliştiren yekcan ismine benzer biri vardı biz sadece onunla konuşuyorduk sizde de olduğu gibi örnek web scripti tasarımı olarak kendimizinkini attık yekcan bir şey demeyip lysoon olaya karıştı. Daha sonradan onlar cezalandırdı. Açıkcası bizim grupta reklam yapın, müşteri de kendine uygun en iyi ürünü alsın ki öyle olması gerekiyor. Web scriptine ihtiyacımız vardı piyasadakiler ile global dünyadaki web scriptlerini araştırınca türkiye piyasasındaki web scriptlerinin olabildiğince kötü olduğunu tespit edip yenisini yapmak için ekibe back end geliştirici alıp kendim web tasarım öğrenmeye başladım. Tekrardan söylüyorum web scriptini satmıyorduk hala da satmıyoruz sin işinize geldiği gibi reklam anlıyorsunuz. Piyasa da gördüğüm farklı olarak tek script craftscript adındaki web scriptiydi tasarım olarak. Onun dışında diğerleri bir birileriyle şablon olarak aynıydı. Zaten onca ay bana bunu gelip söylemedin bu konunun altında söylemen yapmak istediğin her şeyi açıklıyor.
Karakterinizle alakalı bir yorum yapmadım, ayrıca forumda sizi ilk defa gören biri olarak kötü biri olduğunuzu da düşünmüyorum.
Ancak, ifşa eden kişi kim olursa olsun ortada tatsız bir durum var takdir edersiniz ki. Dolayısıyla bu durumda her türlü karar alınabileceği düşüncesindeyim ve objektif bakmaya çalışırsanız bana hak vereceğinizi tahmin ediyorum. İyi biri olabilirsiniz, iyi işler yapmış olabilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz konum biraz kötü. Bu arada ekran görüntülerinin tamamı adına değil sadece "kürt müsün" lafına yönelik konuşuyorum. Hoş bir söz olmadığı konusunda hemfikiriz sanırım. Herhangi birinin bu sözü meşru göreceğini de düşünmüyorum. Anlatmaya çalıştığım şey bu.
Yetki konusunda da söylemeye çalıştığım şey siz bir yetkili olarak forumu temsil ediyorsunuz ve söylemlerinize dikkat etmeniz etik olarak en doğrusu, ki anladığım kadarıyla bu zamana kadar etmişsiniz de. Ancak konu sahibinin uygunsuz bir şekilde bu konuşmaları ifşa etmesi "skandal" tarzı bir düşünceyle irdelenmeli kanaatindeyim. Son karar tabii ki yönetimin, ben sadece yorum yapıyorum.
Normal konuşurken de küfürü mevcut ben bunu orda burda onun bulunduğu yerde paylaşmıyorum bunun üst seviyesindeki kişiler bundan daha kötü. Burak da diğer forumda yetkili o da temsil ediyor ama ben nedense onun saygısız küfürünü paylaşmıyorum. Sırf burak bu konuşmalarımı bu forumda paylaştı diye "yetkili olduğum için saygılı davranmam gerektiği" kuralı çiğnendi.

Moderatör tarafından düzenlendi:

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yekcan Yalan Atıp Durma Ettiğin Küfürler Hala Elimde. bir şey Yapmadığım Halde Laf Sokmaya Yer Arıyorsun ve Discord Sunucusunda Laf Sokup Durdun Ve Sana Karşılık Verince Yediremeyip Durduk Yere Banladın. Sizin Web Scriptinizi Niye Çalalım Biz Berbat Rezalet Bir Web Scripten İbaretsiniz Eklediğiniz Sistemler Farklı Bile Değil.Ayrıca Sitenizi Geliştirmeniz İçin ''ÖNERİ''de Bulundum. Siz Asla Adil ve Dürüst Olmadınız. Küfür Edip Banlayan YEKCAN Olucak Şahıs Çocuktan İbaret Bir De Dream BT'nin Ele Başı Olucak Kişi Kemal ÖZEL'in Kişiliğini Görmüş Olduk Bu Arada. Bu da benim Objektif Yorumum Ve Hala Yalan İftira Atmaya Devam Ediyorsun.

Ekran Görüntüsün De Olduğu Gibi Tartışma Çıkarmadığımız Halde YEKCAN Adlı Kişi Tartışmaya Yer Arıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 105607

1.si ben Yekcan değilim.
2.si hiçbir öneride bulunmadınız.
3.sü ben hiçbir zaman küfür etmedim size veya ekibinizden herhangi birine.
4.sü müşteri taklidi yaptınız ve ben yaptığım iddialara kanıtını da ekliyorum buyrun:

1544824723987.png

Son ekran görüntüsünü bizim web scriptimize girip çekmişsin web scriptimiz varken neden müşteri taklidi yapalım.
1544824815776.png

Yukarıdaki ekran görüntüsü Discord ID'si kanıttır yalan söylediğinize.
Zaten onca ay bana bunu gelip söylemedin bu konunun altında söylemen yapmak istediğin her şeyi açıklıyor.
Benim amacım insan karalamak veya ürün karalamak değil ki ilk hatanızı gördüğümde direkt her gördüğüm yerde bunun konusunu açayım. İyi bir insan olduğunuz iddialarının aksine yalancı ve ikiyüzlü olduğunuzun kanıtını koydum. Yaptığım eleştiriler haklı ve orantılı eleştiriler, sizin yaptığınız eleştirilerin aksine.
Ekli dosyayı görüntüle 105606
Normal konuşurken de küfürü mevcut ben bunu orda burda onun bulunduğu yerde paylaşmıyorum bunun üst seviyesindeki kişiler bundan daha kötü. Burak da diğer forumda yetkili o da temsil ediyor ama ben nedense onun saygısız küfürünü paylaşmıyorum. Sırf burak bu konuşmalarımı bu forumda paylaştı diye "yetkili olduğum için saygılı davranmam gerektiği" kuralı çiğnendi.
Konu burada Burak değil. Burak kim tanımıyorum. Küfür etmesi de benim haksız olduğum anlamına gelmiyor.
1- İzinsiz reklam yaptınız, yapmadık dediniz, yalan söylüyorsunuz.
2- Müşteri taklidi yaptınız, yapmadık dediniz, yalan söylüyorsunuz.
3- Size küfür ettiğimi iddia ettiniz, yalan söylüyorsunuz. Discord'da adım Lorenzo von Matterhorn#2835 buyrun kanıtınız varsa atın.
4- Öneri yaptığınızı iddia ettiniz, yapmadınız, yalan söylüyorsunuz. Kendinize malzeme çıkarmak için müşteri taklidi yapıp olay çıkarmaya çalıştınız ve herkes gördü bunu sohbette. Kendinizi rezil ettiniz.
5- Kürt kelimesini hakaret olarak kullandınız, hakaret etmedim dediniz, yalan söylüyorsunuz.

Kısacası iyi bir insan olduğunuza bin şahit getirseler buna inanmayacağımı söyledim.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.si ben Yekcan değilim.
4.sü müşteri taklidi yaptınız ve ben yaptığım iddialara kanıtını da ekliyorum buyrun:

Ekli dosyayı görüntüle 105608

Ekli dosyayı görüntüle 105609

Benim amacım insan karalamak veya ürün karalamak değil ki ilk hatanızı gördüğümde direkt her gördüğüm yerde bunun konusunu açayım. İyi bir insan olduğunuz iddialarının aksine yalancı ve ikiyüzlü olduğunuzun kanıtını koydum. Yaptığım eleştiriler haklı ve orantılı eleştiriler, sizin yaptığınız eleştirilerin aksine.

Konu burada Burak değil. Burak kim tanımıyorum. Küfür etmesi de benim haksız olduğum anlamına gelmiyor.
3- Size küfür ettiğimi iddia ettiniz, yalan söylüyorsunuz. Discord'da adım Lorenzo von Matterhorn#2835 buyrun kanıtınız varsa atın.
4- Öneri yaptığınızı iddia ettiniz, yapmadınız, yalan söylüyorsunuz. Kendinize malzeme çıkarmak için müşteri taklidi yapıp olay çıkarmaya çalıştınız ve herkes gördü bunu sohbette. Kendinizi rezil ettiniz.
5- Kürt kelimesini hakaret olarak kullandınız, hakaret etmedim dediniz, yalan söylüyorsunuz.

Kısacası iyi bir insan olduğunuza bin şahit getirseler buna inanmayacağımı söyledim.
İster Yekcan Ol İster Yekcan Olma Canın Cehenneme. Öneri de bulunmadığıma emin misin ? Yoksa kör müsün ? Sana burda aksini idaa eden oldu mu ? Olmadı Sen de Kanıt Varsa Biz De Hayli Hayli var durduk yere tartışmaya yer arayan sizlersiniz özellikle belirtim orda Yekcan Laf çarpıtıcaksa Özele gel ordan yazsın bana bir şey diyemedi. Biz orda müşteri taklidi yapmadık siz hala müşteri taklidi yaptınız diyorsunuz sorucağımız soruları sorduk sonra banladınız Müşteri dediğin illa satın alıcak değil. Zaten istesen de insanları karalayamazsın. Suçsuz olduğumuz Halde 2 yüzlü diyorsunuz Burda Tek İki yüzlü birisi varsa oda Siz ve DreamBT ekibi İnsanları Tanımadan Konuşmayın. Sizin yapıcağınız işlerden hayır gelmez bu saaten sonra hiç inandırıcı değilsiniz paso bir yalan söyleme ve kendinizi durmadan bizim karşımız da haklı ve diğer üyelerin karşısın da masum rolü yapıyorsunuz. Sen anlamıyor musun ? Veya Anlmak mı ? İstemiyorsun ? Sizin uyduruk Discord Sunucunuz da Ne Reklamı Yapalın. Önce Okumasını Öğren Sonra Yorum Yap. Ortaya Bir Kanıt Koymusun Kanıt Diye Kandırıyorsun Milleti. Kendi Mesajlarınız silerek veya Düzenleyerek oyun yapmayın. Herkesin önün de kendinizi rezil ediyorsunuz bizi değil. İnsanlar bize güveniyor. Sizin burda yazdığınız 2 kelime lafa bakacak değiller. Ve sizin lafınıza göre hareket'te edicek değiller. şu an yaptığınız PRİM kasmak. Prim kasmayı bırakmalısın.

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
1.si ben Yekcan değilim.

Exlusivenin mesajı güncellediği tarihte yurt içinde değildim bilgisayarım yoktu. Bu olaydan yeni haberim oldu. Ben kendimde kendimi müşteri gibi gösterip reklam yapacak karakteri barındırmıyorum gizli iş çevirmiyorum yüzünüze söylüyorum işte o yüzden kötü biri oldum ya. Size bin defa dememe gerek yok tasarım kötü tasarıma önem verin müşteri güzel görünmeyen bir şeyi almak istemez diye. Ben şahsen iddia etmiyorum bize küfür ettiğinizi ben görmedim o olayın yaşandığı zaman ben yoktum. Sadece kürt kelimesi değil diğer laflarımı da hakaret olarak kullandım bu hakareti farkında olarak ettiğimi bunu dile getirmiştim. Hatalarımı yüzüme söylemek yerine beni banlamıştın. Ben sizin discord grubunuzda kendi kullandığımız web scriptin linkini attım bu reklam sayılıyorsa evet linki paylaştım ama linkteki site satılık değildi size tasarımı göstermek adına paylaşmıştım. Beni tek "reklam" konusunda suçlayabilirsin. Benden daha sonraki ekibimle yaşadığın olaylardan beni sorumlu tutamazsın git onların yüzüne söyle. Ah keşke tasarımınız veya başka bir site özelliğiniz bizimkinden iyi olsaydı da sizden akıl alabilseydik projemizi daha iyi yapmak için. Siz böyle düşünemiyorsanız siz mi iyisiniz ben kötüyüm? Beni tanıyanlar neden iyi olduğumu savunuyor peki? yoksa siz mi beni tanımıyorsunuz?

RaeLight

Back-End Developer
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.si ben Yekcan değilim.

1. almayı planlıyorum cevabı her müşterinin cevap verebileceği bir cümle ister alır ister almaz, belki alıcak ama merak ettiği şeyler vardır direk almak zorunda değil.
2. site adresi atmak reklam olamaz, dc sunucusunda yasak olabilir banlarsınız.
3. öneri yapmadığını söylemişsin yalan söyleme öneri yazdığını gördüm.
4. müşteri taklidi ile bir malzeme çıkarılamaz, sorulan sorulara düzgün cevap verilmiyorsa müşteri olarak görmüyorsunuz demektir veya yalan söylüyorsunuzdur.
5. scriptin heryerini şifrelemek demek o scripte dosyalardan herhangi bir şey silinemez veya eklenmez demektir bunun gibi sorular sormak müşterinin doğal haklarındandır, böyle sorulara cevap veremiyecekseniz müşteri niye scriptinizi alsın.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İster Yekcan Ol İster Yekcan Olma Canın Cehenneme. Öneri de bulunmadığıma emin misin ? Yoksa kör müsün ? Sana burda aksini idaa eden oldu mu ? Olmadı Sen de Kanıt Varsa Biz Hayli Hayli var durduk yere tartışmaya yer arayan sizlersiniz özellikle belirtim orta Laf çarpıtıcaksa Özele gel ordan çarptsın yazdım Korkudan yazamadı. Biz orda müşteri taklidi yapmadık siz hala müşteri taklidi yaptınız diyorsunuz sorucağımız soruları sorduk sonra banlandınız Müşteri dediğin illa satın alıcak değil. Zaten istesen de insanları karalayamazsın İstesen de Her Yerde de Yayınlayamazsın Yayınlarsan da Sonuçlarına Katlanırsın. Suçsuz olduğumuz Halde 2 yüzlü diyorsunuz Burda Tek İkiyüzlü birisi varsa oda Siz ve DreamBT ekibi İnsanları Tanımadan Konuşmayın. Sizin yapıcağınız işlerden hayır gelmez bu saaten sonra hiç inandırıcı değilsiniz paso bir yalan söyleme ve kendinizi durmadan bizim karşımız da haklı ve diğer üyelerin karşısın da masum rolü yapıyorsunuz. Sen anlamıyor musun ? Veya Anlmak mı ? İstemiyorsun ? Sizin uyduruk Discord Sunucunuz da Ne Reklamı Yapalın. Önce Okumasını Öğren Sonra Yorum Yap. Ortaya Bir Kanıt Koymusun Kanıt Diye Kandırıyorsun Milleti. Kendi Mesajlarınız silerek veya Düzenleyerek oyun yapmayın. Herkesin önün de kendinizi rezil ediyorsunuz bizi değil.

Dediğim gibi, kanıtınız varsa tıpkı benim yaptığım gibi ekran görüntülerini eklersiniz buraya. Benim size hakaret veya küfür ettiğime dair hiçbir kanıt koyamazsınız. Tek yaptığınız yalan söylemek.

Exlusivenin mesajı güncellediği tarihte yurt içinde değildim bilgisayarım yoktu. Bu olaydan yeni haberim oldu. Ben kendimde kendimi müşteri gibi gösterip reklam yapacak karakteri barındırmıyorum gizli iş çevirmiyorum yüzünüze söylüyorum işte o yüzden kötü biri oldum ya. Size bin defa dememe gerek yok tasarım kötü tasarıma önem verin müşteri güzel görünmeyen bir şeyi almak istemez diye. Ben şahsen iddia etmiyorum bize küfür ettiğinizi ben görmedim o olayın yaşandığı zaman ben yoktum. Sadece kürt kelimesi değil diğer laflarımı da hakaret olarak kullandım bu hakareti farkında olarak ettiğimi bunu dile getirmiştim. Hatalarımı yüzüme söylemek yerine beni banlamıştın. Ben sizin discord grubunuzda kendi kullandığımız web scriptin linkini attım bu reklam sayılıyorsa evet linki paylaştım ama linkteki site satılık değildi size tasarımı göstermek adına paylaşmıştım. Beni tek "reklam" konusunda suçlayabilirsin. Benden daha sonraki ekibimle yaşadığın olaylardan beni sorumlu tutamazsın git onların yüzüne söyle. Ah keşke tasarımınız veya başka bir site özelliğiniz bizimkinden iyi olsaydı da sizden akıl alabilseydik projemizi daha iyi yapmak için. Siz böyle düşünemiyorsanız siz mi iyisiniz ben kötüyüm? Beni tanıyanlar neden iyi olduğumu savunuyor peki? yoksa siz mi beni tanımıyorsunuz?

Olaydan yeni haberiniz olmadı, bizzat NovaScript'in tanıtım konusundaki yorumuma yanıt vererek sordunuz sizi neden yasakladığımı ve verdiğim yanıta rağmen aynı davranışlara devam ettiniz. Haberiniz yoksa neye güvenip arkadaşınızı savunmaya durdunuz başka birinin konusunda? Burak ile arkadaşken beraber reklamınızı yaptınız şimdi aranız açıldı ve yaptıklarınızı yalanlıyorsunuz. Bir kez olsun doğruyu söyleyin de konu kapansın ve uzatmayayım.

Bana tasarımın kötü olduğunu söylemediniz. Tasarım zaten düzenlenebilir esnek bir yapıya sahip ve bu kadar esnek tasarım özelliğine sahip başka bir web script yok. Bunu bana söylemediniz ama söylediniz varsayalım aynısını gidip diğer script sahiplerine de söyleyin o zaman.

Tasarımınız veya web scriptinizin özellikleri iyi veya kötüdür beni ilgilendirmez tıpkı benim web scriptimin tasarımı ve özellikleri sizi ilgilendirmediği gibi. Beni hiç gördünüz mü başka bir web scriptin Discord kanalında "Sizin webscriptiniz kötü, benimki daha iyi, ben müşteriyim bana cevap vermek zorundasın, sen kimsin?" vb. konuşmalar yaparken?

1. almayı planlıyorum cevabı her müşterinin cevap verebileceği bir cümle ister alır ister almaz, belki alıcak ama merak ettiği şeyler vardır direk almak zorunda değil.
2. site adresi atmak reklam olamaz, dc sunucusunda yasak olabilir banlarsınız.
3. öneri yapmadığını söylemişsin yalan söyleme öneri yazdığını gördüm.
4. müşteri taklidi ile bir malzeme çıkarılamaz, sorulan sorulara düzgün cevap verilmiyorsa müşteri olarak görmüyorsunuz demektir veya yalan söylüyorsunuzdur.
5. scriptin heryerini şifrelemek demek o scripte dosyalardan herhangi bir şey silinemez veya eklenmez demektir bunun gibi sorular sormak müşterinin doğal haklarındandır, böyle sorulara cevap veremiyecekseniz müşteri niye scriptinizi alsın.

1- Sıkıntı "Almayı planlıyorum" yazması değil. Müşteri olmadığı halde müşteri taklidi yapması. Arkadaşınızı savunmak için bu kadar düşmenize gerek yok.
2- Her Discord kanalının kendi kuralları olur. Bu kurallara uymazsa Discord sahibi ister atar ister yasaklar. Bu sizin verebileceğiniz bir karar değil. Benim verebileceğim bir karar.
3- Madem gördünüz buyrun atın kanıtınızı, siz 4 arkadaş gelip olay çıkardınız ve yasaklandınız. Şimdi de geçmişte yaptıklarınızı yalanlıyorsunuz.
4- Ben her soruya düzgün bir dil ile yanıt verdim ama bana ve ekip arkadaşıma yapılan saygısızlığa kadar. Discord'uma gelip ekip arkadaşlarıma racon kesemezsiniz. Ben sizinle güzel bir dil ile iletişim kuruyorsam o şekilde yanıt beklerim.
5- Scriptin her yerini şifrelemek o scripti düzenlenemez yapmıyor. Bilgi eksikliğinizi belli etmenize gerek yok. Gerekli her düzenleme yönetim panelinden yapılabiliyor. Daha öncede söylemiştim ama konu değiştirerek tartışmayı odak noktası dışında kısır döngüye sokmaya çalışmak her zaman yaptığınız şey.

Yarın öbür gün bu konudaki mesajlar silinirse bu konuşmaları da yalanlayacaksınız. Hala kanıt bekliyorum içinizden herhangi birine küfür ettiğime dair.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi, kanıtınız varsa tıpkı benim yaptığım gibi ekran görüntülerini eklersiniz buraya. Benim size hakaret veya küfür ettiğime dair hiçbir kanıt koyamazsınız. Tek yaptığınız yalan söylemek.

Olaydan yeni haberiniz olmadı, bizzat NovaScript'in tanıtım konusundaki yorumuma yanıt vererek sordunuz sizi neden yasakladığımı ve verdiğim yanıta rağmen aynı davranışlara devam ettiniz. Haberiniz yoksa neye güvenip arkadaşınızı savunmaya durdunuz başka birinin konusunda? Burak ile arkadaşken beraber reklamınızı yaptınız şimdi aranız açıldı ve yaptıklarınızı yalanlıyorsunuz. Bir kez olsun doğruyu söyleyin de konu kapansın ve uzatmayayım.

Bana tasarımın kötü olduğunu söylemediniz. Tasarım zaten düzenlenebilir esnek bir yapıya sahip ve bu kadar esnek tasarım özelliğine sahip başka bir web script yok. Bunu bana söylemediniz ama söylediniz varsayalım aynısını gidip diğer script sahiplerine de söyleyin o zaman.

Tasarımınız veya web scriptinizin özellikleri iyi veya kötüdür beni ilgilendirmez tıpkı benim web scriptimin tasarımı ve özellikleri sizi ilgilendirmediği gibi. Beni hiç gördünüz mü başka bir web scriptin Discord kanalında "Sizin webscriptiniz kötü, benimki daha iyi, ben müşteriyim bana cevap vermek zorundasın, sen kimsin?" vb. konuşmalar yaparken?

1- Sıkıntı "Almayı planlıyorum" yazması değil. Müşteri olmadığı halde müşteri taklidi yapması. Arkadaşınızı savunmak için bu kadar düşmenize gerek yok.
2- Her Discord kanalının kendi kuralları olur. Bu kurallara uymazsa Discord sahibi ister atar ister yasaklar. Bu sizin verebileceğiniz bir karar değil. Benim verebileceğim bir karar.
3- Madem gördünüz buyrun atın kanıtınızı, siz 4 arkadaş gelip olay çıkardınız ve yasaklandınız. Şimdi de geçmişte yaptıklarınızı yalanlıyorsunuz.
4- Ben her soruya düzgün bir dil ile yanıt verdim ama bana ve ekip arkadaşıma yapılan saygısızlığa kadar. Discord'uma gelip ekip arkadaşlarıma racon kesemezsiniz. Ben sizinle güzel bir dil ile iletişim kuruyorsam o şekilde yanıt beklerim.
5- Scriptin her yerini şifrelemek o scripti düzenlenemez yapmıyor. Bilgi eksikliğinizi belli etmenize gerek yok. Gerekli her düzenleme yönetim panelinden yapılabiliyor. Daha öncede söylemiştim ama konu değiştirerek tartışmayı odak noktası dışında kısır döngüye sokmaya çalışmak her zaman yaptığınız şey.

Yarın öbür gün bu konudaki mesajlar silinirse bu konuşmaları da yalanlayacaksınız. Hala kanıt bekliyorum içinizden herhangi birine küfür ettiğime dair.
Asıl Sizin Yaptığınız Yalan Söylemek ve İftira Atmak Dediğim gibi PRİM kasmak amacıyla yapılan planan bir şey bu. Bu ara da reklam yaptığıma dair kanıtın varsa at. Banlarken Sebep yazmamışınız reklam yaptığıma dair de kanıt yok eliniz de

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Asıl Sizin Yaptığınız Yalan Söylemek ve İftira Atmak Dediğim gibi PRİM kasmak amacıyla yapılan planan bir şey bu.
Ben kimseye iftira atmadım hiçbir zaman. Bunu da destekleyecek tek bir şahıs bulamazsınız. Ben bütün iddialarımı kanıtlarıyla birlikte sundum. Siz ise durmaksızın yalan söylüyorsunuz.
Kanıt bekliyorum yaptığınız bütün iddialarla ilgili.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kimseye iftira atmadım hiçbir zaman. Bunu da destekleyecek tek bir şahıs bulamazsınız. Ben bütün iddialarımı kanıtlarıyla birlikte sundum. Siz ise durmaksızın yalan söylüyorsunuz.
Kanıt bekliyorum yaptığınız bütün iddialarla ilgili.
Kanıt dediğin bu mu elinde 3 tane resim var oda banlarken var Reklam yaptıklarına dair kanıtın varsa at Hala iftira ve yalan söylemeye çalışıyorsun ve kabullenmekte ısrar ediyorsun. Yalancı yalancı diyip duruyorsun Yalan söylediğime dair tek bir kanıtın yok şu an yaptığın boş boğazlık ve prim kasmak

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0

Ulaşabildiğimiz diğer tüm scriptleri de eleştirdik ve oralardan da banlıyız. Dream ekibinin scriptinin de tasarımı kötüydü. Ben sizin gruba bir kere geldim 2. ye gelmek istediğimde banlı olduğumu gördüm ki aradan çok uzun bir zaman geçti 2. gelişimde neden banlı olduğumu unutup size neden banlandığımı sordum. O olay olurken ben kesinlikte yoktum. Arkadaşlarımın 2. defa geldiğini bilseydim savunmaya geçmezdim ilk geldiğimizde tamamen benim amacım kötü değildi ki 2. zamanda gelemedim bile ilkte banlı olduğum için, ilkte tek gelmişim ki arkadaşlarım benden sonra sizin gruba gelebilmiş onları banlamamışsın ilkte ben tek olarak link atmak dışında bir şey yapmadım. Sizin tasarımınızdan daha iyi yapabildiğim için kötü diyorum. Konu benim diğer foruma hakaret konusu asıl sen konuyu değiştirip kendi lehine scriptine çeviriyorsun o kadar kötülük yaptık neden şimdiye kadar sustun da bu konuda alevlendin. Madem kanıt istiyorsun ben de kanıt istiyorum 2. defa geldiğime dair. Benim sadece iddiam şu ilk defa tek ekipsiz geldim ve tasarımınızı geliştirmenizi söyledim örnek olarak kendi yaptığım tasarımı link olarak attım ve reklam nedeniyle beni banladınız, ben yurtdışına çıktıktan sonra olayla bağım kalmadıktan sonra arkadaşlarım 2. defa gelip banlanmışlar. ben yurda geri döndüğümde banlandığımı unutarak gruba tekrardan girmeyi denediğimde banlı olduğumu gördüm sana ilk ulaştığım yer novascriptin konusuydu. Ben arkadaşlarımın 2. defa gelip böyle bir şey yapmalarını kendimden sorumlu tutmuyorum biz arcenia ekibi olarak hizmet ekibi de değiliz satış için paylaştığımız ürünler kişilerin kendi kar payları, ekiple bir alakası yok. 2. defa arkadaşlarım geldiğinde tasarımın kötü olduğunu söylememiş olabilir ama ben ilk defa tasarımın kötü olduğunu söylemek için gelmiştim. Müşterilerinizi çalacak olsam özelden tanıtırdım ruhunuz duymazdı. paylaştığım linki konuşmalar ile birlikte gösterin laf arasında mı paylaşmışım reklam olarak mı? Tasarım düzenlenebilir sıkıntı şablonda craftweb ile aynı şablon. Kanıt istemen saçma banlamışsın çünkü aylar öncesinden. Sen kanıt atabilirsin sadece kendi grubun olduğu için hal böyle olunca kendinin haklı olduğu görüntüleri atarsın. Burak ile hiçbir iş birliğinde değildim en fazla discorddan konuşuyorduk burak ile reklamımı nerede yapmışım ne alakası var adamla arkadaş düzeyinde bile değiliz discord konuşmaları bile çok az. Sıcak kanlı davrandığı için beni arkadaşı olarak görüyordu sanırım.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kanıt dediğin bu mu elinde 3 tane resim var oda banlarken var Reklam yaptıklarına dair kanıtın varsa at Hala iftira ve yalan söylemeye çalışıyorsun ve kabullenmekte ısrar ediyorsun. Yalancı yalancı diyip duruyorsun Yalan söylediğime dair tek bir kanıtın yok şu an yaptığın boş boğazlık ve prim kasmak
Buyrun reklama kanıt, itirafınız:
1544834505161.png

1- Küfür ettiğimi iddia ediyorsanız kanıt sunmak zorundasınız.
2- Attığım kanıtta müşteri taklidi yaptığınız gözüküyor. Aklı olan insan bunu anlar, diğer üyeleri de aptal yerine koymaya hakkın yok.

Kanıt bekliyorum. Kanıt atana kadar boş iftiralarınıza devam edebilirsiniz.

Son düzenleme:

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yazdığınız her şeyin yanıtını önceki mesajlarımda verdim ve sıkılmadan aynı yanıtları vermeye devam edeceğim istediğiniz kadar aynı soruları spamlamaya devam edebilirsiniz.
Sizin tasarımınızdan daha iyi yapabildiğim için kötü diyorum.
Sizin tasarımınız beni ilgilendirmediği gibi benim tasarımım da sizi ilgilendirmez. Bunu özelden yazabilirsiniz ama sohbetten reklam yapamazsınız.
Konu benim diğer foruma hakaret konusu asıl sen konuyu değiştirip kendi lehine scriptine çeviriyorsun o kadar kötülük yaptık neden şimdiye kadar sustun da bu konuda alevlendin.
Ben web scriptimden bahsetmedim. Web scriptimden sürekli bahsedip konu değiştirenler sizlersiniz. Ben sizin ekibinizin müşteri taklidi yapmasından ve İZİNSİZ reklam yaptığınızdan bahsettim çünkü konu iyi bir insan olup olmadığınızdı.
Madem kanıt istiyorsun ben de kanıt istiyorum 2. defa geldiğime dair.
Ben 2. defa geldiniz demedim ki? Ekip arkadaşlarınız ile ayrı ayrı zamanlarda gelip reklam yaptığınızı söyledim. Bu yaptığınız yalan değil mi şimdi? İftira değilse ne?
Benim sadece iddiam şu ilk defa tek ekipsiz geldim ve tasarımınızı geliştirmenizi söyledim örnek olarak kendi yaptığım tasarımı link olarak attım ve reklam nedeniyle beni banladınız, ben yurtdışına çıktıktan sonra olayla bağım kalmadıktan sonra arkadaşlarım 2. defa gelip banlanmışlar. ben yurda geri döndüğümde banlandığımı unutarak gruba tekrardan girmeyi denediğimde banlı olduğumu gördüm sana ilk ulaştığım yer novascriptin konusuydu.
İlk gelişinizden haberim yok, ikinci gelişinizi fark etmişim demek ki. Bu da üstte 2. defa gelmediğinizi söylediğiniz cümlenin yalan olduğunu kanıtlıyor. Kendi mesajınızda kendinizi yalanlıyorsunuz. O kadar çok yalan söylediniz ki yalanları karıştırmaya başladınız artık.
Ben arkadaşlarımın 2. defa gelip böyle bir şey yapmalarını kendimden sorumlu tutmuyorum biz arcenia ekibi olarak hizmet ekibi de değiliz satış için paylaştığımız ürünler kişilerin kendi kar payları, ekiple bir alakası yok. 2. defa arkadaşlarım geldiğinde tasarımın kötü olduğunu söylememiş olabilir ama ben ilk defa tasarımın kötü olduğunu söylemek için gelmiştim.
Saygı duyarım. Burada eleştirdiğim bir kısım yok zaten. Ama 1 defa gelmişsiniz söylemişsiniz kötü olduğunu. 2. defa ne için geldiniz merak ettim?
Müşterilerinizi çalacak olsam özelden tanıtırdım ruhunuz duymazdı. paylaştığım linki konuşmalar ile birlikte gösterin laf arasında mı paylaşmışım reklam olarak mı?
Dediğim gibi ilk gelişinizden haberim yoktu ve yasaklayan da ben değilim. İkinci gelişinizde ekibinizin önceki faaliyetlerini göz önünde bulundurarak yasakladım ve neden yasakladığımın hesabını verecek değilim kendi sunucumda.
Tasarım düzenlenebilir sıkıntı şablonda craftweb ile aynı şablon.
Arkadaşınız da aynısını sormuştu ve şablonun da düzenlenebilir olduğundan bahsetmiştim. Söylediğim her şeyi tekrarlamak zorunda mıyım?
Kanıt istemen saçma banlamışsın çünkü aylar öncesinden. Sen kanıt atabilirsin sadece kendi grubun olduğu için hal böyle olunca kendinin haklı olduğu görüntüleri atarsın.
Konuşmalar sohbette geçti ve herkes gördü. Eğer küfür etseydim o kadar kişiden illa ki biri ekran görüntüsü alırdı değil mi?
Burak ile hiçbir iş birliğinde değildim en fazla discorddan konuşuyorduk burak ile reklamımı nerede yapmışım ne alakası var adamla arkadaş düzeyinde bile değiliz discord konuşmaları bile çok az. Sıcak kanlı davrandığı için beni arkadaşı olarak görüyordu sanırım.
Belki farklı kişilerden bahsediyoruz. Discord'da kullanıcı adı Mr.Burak, isim benzerliği de olabilir. 1 kişi eksik 1 kişi fazla ama iddialarımın kanıtı var.

Eğer düzgünce, benimle özelden iletişime geçip sorsaydın tanıtım yapabilir miyim diye emin ol olumlu yanıt alırdın.

Varsayalım ben sizi haksız yere yasakladım. Diğer Discord sunucularından da yasaklandığınızı kendiniz söylediniz. Herkes haksız da sadece siz mi haklısınız? Kendinizi bir kez olsun sorgulamadınız mı neden her sunucudan yasaklandık diye?

ÖZET: Benim yaptığım tek yorum iyi bir insan olmayışınızdı, kanıt gerektiren yorumlar yaptınız kanıt ekledim ve konuyu bana çevirdiniz. Konuyu saptıran sizsiniz. Irkçılık yapan da sizsiniz. Kendinizi biraz zorlayıp dürüst olmaya çalışın, yaptığınız hatalar bu kadar göze batmayacak ve kimse eleştirmeyecek. Ama siz yalan söyledikçe insanlar aksini kanıtlamak için uğraşmaya devam edecekler.

İyi geceler.

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 105610
2- Attığım kanıtta müşteri taklidi yaptığınız gözüküyor. Aklı olan insan bunu anlar, diğer üyeleri de aptal yerine koymaya hakkın yok.

Sana diyorum ki ben yaptım mı ? Diyorum onun yaptığı reklamla beni bağlayamazsın elin de kanıtın da yok benim yaptığıma dair. Sen bu kafayla devam sen ve senin gibi boş beleş ve prim kasmaktan başka bir şey yapmıyor. Ve bu saaten ağzınız da kuşta tutsanız inanmam bu saaten sonra. Kanıt at diyorum atmıyorsun aynı şeyleri tekrarlıyorsun.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Yazdığınız her şeyin yanıtını önceki mesajlarımda verdim ve sıkılmadan aynı yanıtları vermeye devam edeceğim istediğiniz kadar aynı soruları spamlamaya devam edebilirsiniz.

Sizin tasarımınız beni ilgilendirmediği gibi benim tasarımım da sizi ilgilendirmez. Bunu özelden yazabilirsiniz ama sohbetten reklam yapamazsınız.

Ben web scriptimden bahsetmedim. Web scriptimden sürekli bahsedip konu değiştirenler sizlersiniz. Ben sizin ekibinizin müşteri taklidi yapmasından ve İZİNSİZ reklam yaptığınızdan bahsettim çünkü konu iyi bir insan olup olmadığınızdı.

Ben 2. defa geldiniz demedim ki? Ekip arkadaşlarınız ile ayrı ayrı zamanlarda gelip reklam yaptığınızı söyledim. Bu yaptığınız yalan değil mi şimdi? İftira değilse ne?

İlk gelişinizden haberim yok, ikinci gelişinizi fark etmişim demek ki. Bu da üstte 2. defa gelmediğinizi söylediğiniz cümlenin yalan olduğunu kanıtlıyor. Kendi mesajınızda kendinizi yalanlıyorsunuz. O kadar çok yalan söylediniz ki yalanları karıştırmaya başladınız artık.

Saygı duyarım. Burada eleştirdiğim bir kısım yok zaten. Ama 1 defa gelmişsiniz söylemişsiniz kötü olduğunu. 2. defa ne için geldiniz merak ettim?

Dediğim gibi ilk gelişinizden haberim yoktu ve yasaklayan da ben değilim. İkinci gelişinizde ekibinizin önceki faaliyetlerini göz önünde bulundurarak yasakladım ve neden yasakladığımın hesabını verecek değilim kendi sunucumda.

Arkadaşınız da aynısını sormuştu ve şablonun da düzenlenebilir olduğundan bahsetmiştim. Söylediğim her şeyi tekrarlamak zorunda mıyım?

Konuşmalar sohbette geçti ve herkes gördü. Eğer küfür etseydim o kadar kişiden illa ki biri ekran görüntüsü alırdı değil mi?

Belki farklı kişilerden bahsediyoruz. Discord'da kullanıcı adı Mr.Burak, isim benzerliği de olabilir. 1 kişi eksik 1 kişi fazla ama iddialarımın kanıtı var.

Eğer düzgünce, benimle özelden iletişime geçip sorsaydın tanıtım yapabilir miyim diye emin ol olumlu yanıt alırdın.

Varsayalım ben sizi haksız yere yasakladım. Diğer Discord sunucularından da yasaklandığınızı kendiniz söylediniz. Herkes haksız da sadece siz mi haklısınız? Kendinizi bir kez olsun sorgulamadınız mı neden her sunucudan yasaklandık diye?

ÖZET: Benim yaptığım tek yorum iyi bir insan olmayışınızdı, kanıt gerektiren yorumlar yaptınız kanıt ekledim ve konuyu bana çevirdiniz. Konuyu saptıran sizsiniz. Irkçılık yapan da sizsiniz. Kendinizi biraz zorlayıp dürüst olmaya çalışın, yaptığınız hatalar bu kadar göze batmayacak ve kimse eleştirmeyecek. Ama siz yalan söyledikçe insanlar aksini kanıtlamak için uğraşmaya devam edecekler.

İyi geceler.
Projemiz discord gruplarında reklam yapılacak kadar düşük seviyeli bir proje değil. Scriptinizin demosunu incelerken kendi discord grubunuza katılma daveti koymuşsunuz ona tıkladığımda gruba giremedim daha önceden banlandığımı unuttum neden banlandığımı sordum sana. Ben sadece dream ekibine ekipçe gittim arkadaşlarım bir şeyler soracağız script hakkında demeleriyle gruba davet ettim. Senin aksini iddia ettiğim şeyler yalan söylediğim anlamına gelmez madem sen o kadar çok kanıt istiyorsun ben de kanıt istiyorum 2. defa geldiğime dair. Benden sonra arkadaşlarımın gelmesini bana kesinlikle bağlamayamazsınız benim kontrolümde değil bu haberim bile yoktu onlar ilk defa gelse 2. defa gelemez banlandıkları için 2. defa gelebilmişler ki 1. kez gelmemişler ben 1. kez geldim banlandım 2. kez gelemedim azıcık mantık yürütsen anlayacaksın anlamamaya ısrar ediyorsan discorddaki geçmiş konuşmaların hepsini buraya at. Kendi scriptimizi reklam yapmak gibi niyetimiz olsa ben kendi mimari ve grafik yeteneğimi de reklam yapardım. Scripti satıcak olsak kişinin kendi kar payına düşücek exlusive reklam yapmış olamaz scriptin satılmasından o sorumlu bile değil genel olarak sorumlu olan ben ve raelight. Ben ilk kez gelip linki örnek amaçlı paylaştım fakat diğer ekip arkadaşlarım ne yaptı ne dedi inan bilmiyorum. Müşteri taklidi yaptığımızı iddia edeceksen scriptinizi almak istiyorum. Kendimiz için en iyi scripti yapmaya çalışırken piyasadaki ürünleri tabii ki derinden inceleyeceğiz yoksa sizin grubu scripti kıskandığımızdan yapmadık diğer script gruplarında da olayımız sizinle aynı şekilde o nedenlerle banlandık. Herkes reklam nedeniyle uzaklaştırdı sen bana reklam yaptı diyebilirsin link attım bu doğru ama amacım reklam değildi kos koca forum varken neden sizin grupta paylaşayım tamam senin deyiminle reklam yaptık neden hiç birine scripti satmadık? Seninle daha fazla tartışmayacağım, yapmayacak olduğum davranışları yapmışım gibi sanıp burada diğer forum üyelerine kötülüyorsun. Benim namaz kılıp kılmamam kime batar ırkçı olup olmamam kime batar istediğimi severim istediğimi sevmem bunu denetlemek kimsenin haddine değil. Senin sevmediğin bir şeyi ben sevip "nasıl sevemezsin" tarzında şeyler demiyorum.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 105610

Burada çok saçmalamışsın ben ilk defa gelip link atarken onlar yoktu ve sen onları bu olaya katmışsın, kendi adıma konuştuğum şeyleri exlusiveden sorumlu tutmuşsun haberim bile yoktu demişken. Artık nereden vurmak istediğinizi şaşırdınız. Tamam bak diyorum müşteri taklidi yaptıysak ben almak istiyorum o scripti.