forum gamer yönetimine sesleniyorum

h4ck3r

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SarıBücürIsBack nickli hesabım sırf muteme karşı geldim diye h7 tarafından banlanmıştı, diğer adminler açmıştı gene banlamış bu h7.

FORUM YÖNETİMİNE SESLENİYORUM bycakr'a da aynısını yapmıştınız siz her önünüze gelene kafanıza göre ban atarsanız tabi sonra niye forum çöküyor olur. Admiraldusda bi ara bırakmıştı aynı sebepten,

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda daima bir "iktidar" sorunu süregeliyor. Forumu o kadar büyütmeyin, bir grup genc insanın diğerlerinin hatalarını aramak için ve onlara gereken uyarıyı vermek için çabalaması (kendimden biliyorum) çok "zevkli" bir durum. Fark ettiysen genç dedim, kimse bu işin okulunu okumamış, her daim hatalar olacaktır. Ki senin profilin onların gözünde pek iç açıcı değil, yani senin yaptığın küçük bir hata bir başkasının büyük hatası olarak değerlendirilebiliyor. Hoş bir şey mi ? Hayır. Sana uyarı veren her kimse, olaya nötr bakmaya, seni de "normal" bir üye kategorisinde değerlendirmiş olmalıydı. Altını senin için tekrar çiziyorum "genç insanlar"...

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumun asıl sebebi kurallarıdır. Örneklerle gidecek olursak :
Özel mesajlar adı üstündeki özel mesajlar kısmında örnek verecek olursam küfür etmek forumda küfür etmiş niteliği taşınıp direk olarak ceza veriliyor. Fakat ;
Ne tesadüfki bazı arkadaşların örnek verecek olursam T kişisi AdexTR adına konuşup benim arkadaşım sponsorluk bedava sabit reklam bedava diyip seni banlatıcam seni kimse istemiyor demelerini ss olarak BİZ attığımızda 'Kusura bakmayın forum dışı' demesi iyi biliniyor.
Konu baltalama olayında ciddi yanlış mevcut, örneklerle gidecek olursam sunucu kötüyse kötüdür iyiyse iyi bana göre iyi olan size göre kötüdür buda forumun cilvesidir bunada baltalama deniliyor. Aslı olan belgeleri videoyla konuya yazıorum KONU BALTALAMA oluyor. Daha sonrasına gelinirse : Huzursuzluk çıkarmak altına herşeyi atıyorlar biz biriyle tartışıyorsak yani münakaşa yapiyorsak bu huzur bozmak DEĞİLDİR. En önemlisi şudur ki :
İP Çakışması nedeniyle yan hesap algılanıp hesaba yine uyarı veriliyor. Bu sebepten alternatif hesabım banlandı @Pro0p bununla kalmıyor geçenlerde büyük bir projeyle karşınıza çıkacaktım fakat Premium sunucuların hiti 1 se survivalın 1000 dir survivala premium tabanlı sunucunun reklamını almıyorlar buda kuralmış.
Anlayacağınız kurallarınıza bağımlı gibi haraket edip kural katliamı yapıyorsunuz.
Burdaki sözlerim kesinlikle AdexTR'ye / Crowleye / Cardinale / Ercan beylere değildir. Direk Olarak H7 'Dir.
Milleti korumayı bırakıp ÜYELERİNİİ Önemsediğinizde bu forumu cıvıl hale getireceksiniz.
Şimdi de sakın :
ALTERNATİF HESABI KÖTÜYE KULLANMAK.
HUZURSUZLUK ÇIKARMAK
KÜFÜR ETMEK
BİLMEM ŞUNU YAPMAK DİYE NE BU MESAJIMI SİLİN. NEDE BENİM YAN HESABIMI BANLAYIN.
Buda benim forum hakkında ELEŞTİRİMDİR.

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende admiraldus'un yan hesabıyım. İsterlerse bunu da yasaklayabilirler. Fakat şunu söyleyeyim şu forumda sizin gibileri gördükçe seviniyorum. Beni unutmadığınız için teşekkür ederim. 3 kişinin beni tahrik etmesi sonucu o kadar zamandır ekipte bulunuyordum ve ekipteki birçok kişiye eğitim vermiş biriyim. Aralarında çok iyi dost dediğim, kan kardeşim dediğim kişiler çıktı. Bazıları ise gördüğünüz gibi bir kaç kelime ile insanları nerelerden attırabiliyor. Üstüne üstlük hala profilime mesaj yazıp, benim susturulmam mantığa değer değil. O kadar emeğim var bu forumda. Şu forumda inceleme kavramını ben getirdim neredeyse. Ekibin ilk günlerinden, son günlerine kadar inceleme odaklı oldum. hiçbir zaman, vaktim olmadıkça kolayı seçmedim.

Hep inceleme açtım. Çünkü zor istersem daha güçlü olurdum. Fakat ne oldu? Ben geliştim, epey deneyim sahibi oldum. Fakat uyarılarım yüzümden yükselemez iken, bazı kişiler kolay konular seçip kolayca yükseliyor. Ben gittikten sonra baktım ki ekip mahvolmuş. Hayatımda gördüğüm en kalitesiz stajyeri ekipten sonra gördüm. En kalitesiz yazarı da ben ekipten sonra gördüm. Gerçekten benden öğrendiği şeyleri sonrasında bana satanını bile gördüm. Daha 5 dakika önce arkadaş dediğim kişi, 2 saat sonra neler yaptı.

Bana amiral diye seslenen, beni üstü gibi gören ve saygı duyan kişiler, şimdi profilime gelmiş havalıyım ben güçlüyüm ben rüzgarları estirmeye çalışıyor. Konusuna iyi yorum aldı diye, "Başarı versiyun beşhhüzz dohsan dohhuz o yyesasfs." gibi şeyler söylüyorlar. Foruma daha yeni başlamış kişiler yazar oluyor. İki lafı bir araya getiremeyenler yazar oluyor, daha senin harcın değil iken inceleme açıyorlar. Sonra eleştiri yapınca, yediremeyip konudan yasaklatıyorlar. Şu forumda 3 yetkiliyi sevdim. Üçü de yönetici. Zaten her kez tahmin etmiştir. Biri olmasa da ikisi ile güzel ve hoş sohbetlerim oldu. Açıkçası veda etmek zor oldu fakat sizleri gördükçe mutlu oluyor, bazılarını görünce gözümü kapatıyor sekmeden çıkıyorum.

Gerçekten beni destekleyenleri seviyorum ve benim gözümde çok değerliler. Eğer yasaklanırsam değil yasaklanmazsam muhtemelen şaşırırım. IP yasaklanması da olabilir bilmiyorum. Ama bu forumun acilen temizliğe gitmesi lazım. Yetkili değil, üye temizlense dahi yeter.