Forum kültürünü özledim be

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Acaba internet mi fazla büyüdü yoksa ben mi fazla büyüdüm. Forumlar mı kötüleşti ben mi iyi forum bulamıyorum. Burada dolaşıp arkadaş yapmayı özlemişim be. Eskiden hesapları hortlardım şimdi ben hortlanmışım. Yabancılarla bu kadar sıcak olamıyoruz artık.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
:üzgün:
İnsanlar sohbet ihtiyaçlarını sohbet yayınlarıyla karşılıyor artık bence. Forumda hep bir telaş, hep yardım arama hep ürün tanıtma hep uzman birini arama. Pazar gibi bir ortam var herkes alışverişini yapıp çıkma derdinde.
Şöyle bir oturalım konuşalım, toplanalım bir şeyler yapalım.

Son düzenleme:

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumlar pazara döndü haberim(n)iz yok.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Yeni bir şey değil yaklaşık 2 senedir bu halde zaten.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
forumda konu olsa cevap vereceğim yanıt vereceğim ama konu yok. Hatta bildirimler geldiğinde seviniyorm ama bir bakıyorum reklammış hiç zevk mevk kalmıyor zamanla girmemeye bile başladım yani ne yapayım o ortamı bulamıyorum artık :/

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
forumda konu olsa cevap vereceğim yanıt vereceğim ama konu yok. Hatta bildirimler geldiğinde seviniyorm ama bir bakıyorum reklammış hiç zevk mevk kalmıyor zamanla girmemeye bile başladım yani ne yapayım o ortamı bulamıyorum artık :/
Arada oluyor bu konu gibi muhabbet konuları, gel biraz konuşuruz.

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bizim burada bir arkadaş grubumuz vardı sayfalarca özel mesajdan konuşmuşuz ama şimdi hiçbirine ulaşamıyorum. Eskiden bu kadar bilgi birikimi yoktu hem bizim de yabancı dilimiz yoktu, bir mod yükleyip de çalıştıramayana yardım edince özel mesaj üzerinden konuşmalar başlardı, sonra özel defterler dökülür, dostluklar kurulurdu.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Aylık "forum bitti forum kalmadı, forum öldü" konusuda yayınlandığına göre Kasım ayına geçebiliriz