Gambid [v1.0] 1.8 Faction Hatasız Reklamsız Plugin Paketi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Pluginler diğer plugin paketlerinde bulunanlar ile aynı. Yani sadece bir plugin paketi olmuş.
Zaman geçtikçe şu plugin paketlerinde ekstra güzel pluginler olsa güzel olur.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.si 17 yaşındayım 2.si listedeki pluginler sana ait gibi gösteriyorsun 3. senin hakkında bende aynı fikirdeyim

Şu anda belki de farkında olmadan kendini o kadar rezil ediyorsun ki.. Arkadaşımız başarısız bile olsa bir işe koyulmuş ve bitirmiş, sen ise sebepsizce sorun yaratmaya çalışıp bir de kendini savunuyorsun.. Bu şekilde boş yorumcuklar yaparak ve tatsızlık çıkararak eline ne geçtiğini açıklayabilecek misin?
Paket hakkında ise eş görevli birkaç eklentiyi bir arada kullanmışsın ve bunun yanında süs amaçlı olanlar da var. Bunun yerine değişik şeyler de ekleyebilirdin.. İlk çalışman olduğu için şimdilik pek olumsuz bakamıyorum, başarılar..

drinkingsage

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mstore'un türkçeleştirilmiş halinide ekleyebilirmisin konuya. Bu Arada Plugin Paketi Güzel Ancak Eksikleri Var Geliştirilmesi Gerek. :)

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mstore'un türkçeleştirilmiş halinide ekleyebilirmisin konuya. Bu Arada Plugin Paketi Güzel Ancak Eksikleri Var Geliştirilmesi Gerek. :)
Cok ugrasamadim. Birisinin istegi üzerine yaptim. v2.0 da hatalari giderecegim ve bircok seyi turkcelestirecegim.

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece 1.8 mi yoksa 1.7-1.8 mi?

drinkingsage

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam tersine 1.8'deki çoğu yeniliği takip edeceklerinden 1.7 de bazı işlevlerini yitirebilir (diye düşünüyorum hiç değilse).

Gel eski zamanlardaki gibi iş yapalım, ben toplayayım sana :)
Farkındaysan çoğu dedim hepsi demedim :) bukkit de indirirken hangi sürümlerde çalışabileceği yazıyor küçük bir araştırma sonucu sorun çözülür. :=)

enisx41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncular her sağ tık yaptıklarında hata veriyor. (düzenlendi)

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farkındaysan çoğu dedim hepsi demedim :) bukkit de indirirken hangi sürümlerde çalışabileceği yazıyor küçük bir araştırma sonucu sorun çözülür. :=)
O otomatik olarak indirilen versiyonun hangi sürüme uygun olduğunu gösterir ve onun bu paket ile ne alakası var?