GamerSurvival -----> içeri gel

Darkmiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

[Bu ilk forum konum bıraz acemice olabilir] Hepinize Merhaba!
Öncelikle Değerli Vaktinizi Bana Ayırdıgınız İçin Teşekkür Ederim

Amacımız Hilesiz Adil Ve En Önemlisi Siz Değerli Oynarken Zevk Alacağı Bir Server Tasarlamak
BUILDER ve Günde Kaç Saat Aktif Oldugu Önemli Değil Oyuncuların Dilinden Anlayan Komutlarını Bilen Bir MOD
SKYPEDEN ULAŞIN: Darkmiow

SİZE SUNUCUMDAN BAHSEDEYİM
HOSTİNG:BATİHOST.COM
IP:PLAY.GAMERSURVİVAL.COM
DİĞER SUNUCULARDAN FARKIMIZ
7/24:Canlı Destek
SUNUCUDA HER SANİYE BİR YETKİLİNİN OLMAS
SİZE KAFAMDAKİ BİR PROJEDEN BAHSEDEYİM SERVERDE ASLA HİLE KALMAYACAK
SORUMLU YETKİSİ:
SERVERDE 5 ADET SORUMLU OLUCAK VE BU SORUMLULARIN JAİL MUTE KİCK YETKISI VARDIR SİZ [BİR OYUNCUYU REPORTLADIGINIZ ZAMAN SORUMLULARA BİLGİ GİDER VE SORUMLULAR TP YETKİSİ İLE ŞİKAYET EDILEN OYUNCUYU YAKLAŞIK 10 2. ŞİKAYETTE İSE 25DK OLMAK ÜZERE İZLERLER HERHANGİ BİR HİLE BELİRTİSİNDE TUTULAN NOT DEFTERE [OYUNCU İSMİ] HİLE BELİRTİSİ 1 YAZILIR BU HİEL BELİRTİSİ 2 OLDUGU ZAMAN OYUNCU 1 GÜN JAİL YER VE 3 OLDUGU ZAMAN SUNUCUDAN SINIRSIZ OLARAK UZAKLAŞTIRILIR

Acemice oldugunun farkındayım özür dilerim sunucu daha açık deıldir yetkılı alımlarmı alıcam sunucudakı işleri 0 dan başlıyıp bitiricez sunucu açıldıgı zaman 2 aylık para ödenmiş olucak ayrıca eklememşim kasa vb gıbı ozellıkler elbette olacaktır

MuhammetRG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
BEN MODERATÖR KOMUTLARINI ÇOK İYİ BİLİRİM İSTERSENİZ BENİ MOD OLARAK ALABİLİRSİNİZ BU ARADA SERVER şu an AÇIK DEĞİL

BEN MODERATÖR KOMUTLARINI ÇOK İYİ BİLİRİM İSTERSENİZ BENİ MOD OLARAK ALABİLİRSİNİZ BU ARADA SERVER şu an AÇIK DEĞİL

Darkmiow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

serverin açık olmadgını soylemeyı unutmusn server açık deıl aynen dedıgım gıbı once yetkılılerı ayarlıyourum sonra yetkılıler ıel serverı 0 dan yapıcaz

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Darkmiow:Mod olmak istiyorum.
Ad:Berke
Soyad:ÜNAL
Bilgim:WG-WE bilgim var.Oyunculara vakit fazlasıyla ayırabileceğimi düşünüyorum,sürekli olarak izlemeyi düşünüyorum.
Aktifliğin:Hafta için 3-4-5 Haftasonu:5-6-7
Eklemek istedikleriniz:Eğer seçilirsem iyi olur çünkü her svde öğreneceğim çok şey var.Öğrendiğimde bunu herkese aktarmak yani Öğrenip öğretmek.Seçilirsem iyi olur seçilmessemde Helal Olsun

AleXa_FTW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, skype adresim : Alaattin_Minecraft mesaj attım geri dönüş yaparsanız sevinirim

Pro_Builder47

Marangoz
En iyi cevaplar
0
guzel bır plugıner arıyorum
Birisi Pluginermi Arıyorum Dedi?
Plugin Bilgim:%95
Skript Bilgim:%90
Neden Siz:Serverin Adını Türkiyeye Duyurmak Ve En İyi Türkiye Serveri Olmak
HAKKIMDA:4,5 SERVERDE ÇALIŞTIM 3 SERVERDE ADMİNLİK 1 SERVERDE KURUCULUK 1 SERVERDE USTA BUILDERLIK YAPTIM
AYRICA WG WE MRL EZBERE BILIRIM