Gamerway Faction Projesi | Zor ve Emek | Lapis yok ! Arsalar yok! Viphammadde yok! Edit yok! KÂBUSLAR DÜNYASI !!!

EternalHittMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
MC.Gamerway.Online
Oyun Sürümü
1.15.2
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Emek - Faction

Yeni Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Discord Kodu : Gdukdu2

- Arıcılık Sistemi sayesinde arı ürettiğiniz balları satarak para kazanabilirsiniz.
- Brewery sistemi sayesinde ürettiğiniz içecekleri hancıya satarak para kazanabilirsiniz.
- Pazar sistemi ile pazar yeri kiralayıp güvenli bir şekilde satış yapabilirsiniz.
- Tüccar sistemi sayesinde eşyalarınız açık arttırmaya çıkarabilirsiniz.
- Kelleavcısı sistemi sayesinde kellesine para konan oyuncuları keserek para kazanabilirsiniz.
- Spawnerlar sayesinde otomatik farm yapabilirsiniz.
- Dinamik Pazar sistemi sayesinde enflasyona göre ürünlerin fiyatları artabilir/azalabilir.
- Balıkçılık sayesinde para kazanabilir, şans parası çıkararak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
- Özel 1v1 sistemi sayesinde itemleriniz düşmeden pvp antrenmanı yapabilirsiniz.
- Gerçekçi ağaç sistemi sayesinde ağaçlarınızı daha hızlı kırabilirsiniz.
- Rastgele ışınlanma sistemi sayesinde ormanda rastgele ışınlanabilirsiniz.
- Çanta sistemi sayesinde fazla eşyalarınızı çantanıza koyabilirsiniz.
- Özel Mancınık ve tnt sistemi sayesinde tntlerinizi raid sırasında daha efektif kullanabilirsiniz.
- Çiftçiden otomatik tarım çubuğu alarak otomatik tarla yapabilirsiniz.
- Özel elytra sistemi sayesinde elytralar aşırı güçlü değil ve şarj olduktan sonra size boost verir.
- Haftada bir yapılan koth etkinliği sayesinde diğer klanlarla kıyasıya bir mücadele verebilirsiniz.
- Özel durability sistemi sayesinde eşyalarınız kırılmak üzerindeyken size bildirim gelir.
- Fastcraft sistemi sayesinde daha hızlı eşya craftlayabilirsiniz.
- Özel vuruş efektleri sayesinde kritik vuruşlarda , kafadan vuruşlarda veya kombolarda bildirim gelir.
- Özel takas sistemi sayesinde herhangi bir oyuncuyla uzaktan takas yapabilirsiniz.
- XPBoost sistemi sayesinde parayla belirli bir süreliğini xp boost satın alabilirsiniz.

Klan sistemi özellikleri:

- Yalnızca ormana kurulabilirsiniz. Eşyalarınızı ormanda saklayabilirsiniz.
- Enderchestinize shulker koyamazsınız sadece eşya koyabilirsiniz.
- Ormandaki claimleriniz yalnızca birbirine bitişik claimleyebilirsiniz.
- TNTler craftlanamaz yalnızca klan marketinden satın alabilirsiniz.
- Klanınıza yalnızca belirli sayıda oyuncu alabilirsiniz. Klanınızı yükselterek bu sayıyı arttırabilirsiniz.
- Raid sistemi belirli tarihler arasında belirli saatlerde açıktır.
- Powerı düşük klanların bölgelerini claimleyebilirsiniz.
- Klan görevlerini yaparak klan puanı kazanabilirsiniz.

Son düzenleme:

TraoLaw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonunda farklı bir sunucu cidden heycanlandım konu tasarımı geliştirilebilir sistemler çok fazla ve eğlenceli görünüyor kesinlikle geleceğim

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayallerin büyük inşAllah başarılı olursun dostum :)

TCUmur_35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel duruyor umarım emeğinizin karşılığını alırsınız,
İyi dileklerimle :kalp:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gözlerimden yaş geldi gerçekten. Uzun zamandır şu forumlarda piyasanın kopyası olmayan farklılık yaratmaya çalışan para kazanmak için op faction açan içini editle dolduran vs vs vs ! Towny sunucunuzda oynamışlığım var ve yönetim şeklinizi,saygınızı ve hayallerinizi çok beğenmiştim ki Faction projesiyle piyasaya girmenize en çok ben sevindim buna emin olun :1: Bu piyasa artık zor ve emek isteyen gerçek faction deneyimini iliklerimize kadar yaşatıcak bir serverı hakediyordu umarım çok başarılı olursunuz açıldığı anda orada olacağımı bilmenizi isterim :altın:

Bu arada konu tasarımı 8/10 ( Sistemleri gif veya videolarla açıklarsanız güzel olabilir. )

celiky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımının ilk görsellerinin gereksiz göz alıcı olması dışında her şey çok güzel! Başarılar dilerim :)

WestlyGod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıldığı zaman kesinlikle orada olacağım. Başarılar! :co1:

EternalHittMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gözlerimden yaş geldi gerçekten. Uzun zamandır şu forumlarda piyasanın kopyası olmayan farklılık yaratmaya çalışan para kazanmak için op faction açan içini editle dolduran vs vs vs ! Towny sunucunuzda oynamışlığım var ve yönetim şeklinizi,saygınızı ve hayallerinizi çok beğenmiştim ki Faction projesiyle piyasaya girmenize en çok ben sevindim buna emin olun :1: Bu piyasa artık zor ve emek isteyen gerçek faction deneyimini iliklerimize kadar yaşatıcak bir serverı hakediyordu umarım çok başarılı olursunuz açıldığı anda orada olacağımı bilmenizi isterim :altın:

Bu arada konu tasarımı 8/10 ( Sistemleri gif veya videolarla açıklarsanız güzel olabilir. )

Çok teşekkürler, siz değerli oyuncularımız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz :)

Konu tasarımının ilk görsellerinin gereksiz göz alıcı olması dışında her şey çok güzel! Başarılar dilerim :)

Tasarım konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Güzel yorumun için teşekkürler.

Açıldığı zaman kesinlikle orada olacağım. Başarılar! :co1:

Sunucumuz an itibari ile aktif, güzel yorumun için teşekkürler :)

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen hala aktif olsun ya. Tam aradığım sunucu. Bu arada discord davet linki kırık. Yenileyiniz.