Gelişmiş 1.8.x UOPSkyblock sunucusu AstrayosMC

YanGodois

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
astrayosmc.keyubu.net
Oyun Sürümü
1.8.9
Sunucu Slotu
250+
Sunucu Türü
UOPSkyblock
Merhaba ilk defa bir forum da sunucu tanıtıyorum kusurum olursa affedin şimdiden teşekkürler
Sunucu UOPSkyblock sunucusudur şimdiden iyi eğlenceler dilerim
Site link: https://astrayos.denince. biz/
AstrayosMC
------------------------------------------

2023-02-01_15.17.30.png

AstaroysMC | Yenilikçi Minecraft UOPSKYBLOCK Sunucusu

Merhaba, AstaroysMC adlı sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sunucuya girer girmez /telafi /adakit /kasakit komutlarını kullanın 3 günlük royelvip+ kazanıcaksınız 3 Gün sonra ise /vipol Komutunu kullanarak özel vip kazanabilirsiniz

Sizlere özgürce eğlenip, skyblock türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak yaratıcı ödüller sunuyoruz.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!
Sunucudaki Sistemler
Jackpot,koşu yarışı,kurt etkinliği ve daha fazlası!
2023-02-01_15.26.19.png

2023-02-01_15.30.20.png

NOT:İLK DEFA FORUM DA BİR KONU AÇIYORUM BİR KUSURUM VARSA AFFEDİN İYİ GÜNLER DİLERİM :)

Son düzenleme:

hahahaha

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AYNEN YETKİLİ BANA ARGO KONUŞSUN HAKARET ETSİN BANA 30 DAKİKA MUTE AT YETKİLİ OYALAMAKTAN O ARGO HAKARET ETTİĞİ İÇİN 4DK AT YETKİLİYE BİRDE GEL 10 DK BAN AT AYNENNNNNNNNNNN

Kakamiya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok kötü yetkili kadronuz var oyuncuya hakaret ediyo sonra oyuncu uzattı diye yarım saat mute atıyo 2 kişiye ve sonrada ban atıyor 10 DAKİKA BAN ATTIĞINI SANIYOR AMA SINIRSIZ BAN ATIP SEBEP YERİNE BAK SEBEP 10 DAKİKA YETKİLİYİ DARLAMA DİYE BAN ATIYO AMA BAN ATMAYI BİLMİYO SEBEPE 10 DAKİKA YAZIYOR YETKİLİ OLMAMIŞ KİŞİLERİ YETKİLİ YAPARSANIZ SUNUCUNUZ TUTMAZ GELMİŞ OYUNCUYA HAKARET EDİYOR

Kakamiya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*** GİBİ SUNUCU GİRMEYİN GİRDİRTMEYİN

hahahaha

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gereksiz yetkililer boş yere ban atarak 10m atmış ama Sebep 10m Bilmem ne yani SINIRSIZ BAN SUNUCU YETKİLERİ ÇOK KÖTÜ SUNUCU GÜZEL YETKİLİLER DEĞİŞSİN ZATEN BAN YEDİM BİRDAHA GİRMEM SİZİN İÇİN DİYORUM SUNUCU GÜZEL YETKİLİLER BERBAT OYÜZDEN ÇOK KÖTÜ.

YanGodois

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok kötü yetkili kadronuz var oyuncuya hakaret ediyo sonra oyuncu uzattı diye yarım saat mute atıyo 2 kişiye ve sonrada ban atıyor 10 DAKİKA BAN ATTIĞINI SANIYOR AMA SINIRSIZ BAN ATIP SEBEP YERİNE BAK SEBEP 10 DAKİKA YETKİLİYİ DARLAMA DİYE BAN ATIYO AMA BAN ATMAYI BİLMİYO SEBEPE 10 DAKİKA YAZIYOR YETKİLİ OLMAMIŞ KİŞİLERİ YETKİLİ YAPARSANIZ SUNUCUNUZ TUTMAZ GELMİŞ OYUNCUYA HAKARET EDİYOR
Zaten atan yetkili 10 dk değil sınırsız ban atmış yani yanlışlıkla değil bilerek atmış beğenmediysen girme sunucuyu kötülemeye hakkın yok