Bilgilendirme Genel Bilgilendirme ve Bölüm Kuralları

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
Mesajlar
1,243
Puanları
1,230
Herkese merhabalar, görmüş olduğunuz üzere forumumuza Java kodlama yapanlar için yeni bir kategori açılmış bulunmakta. Öncelikle biz bu kategoriyi açarak sizleri hazır plugin paketleri yayınlamaktansa kendi plugininizi yazmaya sevk etmeyi amaçladık. Bildiğiniz üzere yabancılar bu konuda bizden kat kat üst durumdalar şu anda. Gerek Türkçe derslerin olmaması, tek tük olanların da yetersiz olması ve herhangi bir destek ortamının bulunmaması nedeniyle bu sektörde gelişemediğimizi düşünüyor ve buna çözüm bulmak amacıyla bu kategoriyi açmış bulunuyoruz.

Bu kategoride kendi yazdığınız eklentileri paylaşabilir, dersler yayınlayabilir veya Java Destek alt forumunda kodlamayla ilgili tartışmalara katılabilirsiniz.

Tabii ki her kategorimizde olduğu gibi bu kategoriye de birkaç kural getirdik:
  1. Kendi kodlamadığınız veya yazarından izin almadığınız eklentileri paylaşamazsınız.
  2. Kendi kodlamadığınız veya yazarından izin almadığınız kodları paylaşamazsınız.
  3. Destek veya tartışma konusu açmak istediğinizde Destek alt forumunu kullanmalısınız.
  4. Yayınlanacak dersler konu ile alakalı ve sadece bilgilendirme amaçlı olmalıdır. Reklam, satış amaçlı dersler uyarısız silinecektir.
  5. Her kategoride olduğu gibi spam ve flood yasaktır, tespit edildiğinde uyarısız ceza uygulanacaktır.
  6. Bukkit Dev'den veya internetten indirdiğiniz başka eklentileri paylaşamazsınız. (Düzenleme durumu hariç, yazarın izin verdiği durumlarda paylaşımı serbesttir.)
  7. Oluşturulan eklentiler Bukkit ve Minecraft platforumunu kullanacağından, paylaşımlarınızda bu iki platform tarafından belirlenen kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...