Gerçek Dünya Harıtasına Sahip Gelişmiş Sistemleri Olan Towny Sunucusu - TürkTowny ! +40 online

Fredybb

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arada bi çökmese 10/10 sunucu

Burak3566

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmedim ama gördüklerim beni memnun etti
Ancak benim için towny ve rpg sunucularındaki en büyük sorun sanırım burda da var:İnsan eksikliği
Şöyle ki towny sunucular genelde köy veya şehir kurma üzerine kuruludur ama köyü kurup evleri inşa ettikten sonra asıl sorun olan vatandaş bulmak ortaya çıkıyor.Ve pek çok oyuncu bi köyde asker fln olmaktansa kendi köyünü kuruyor ve bu da oyunda 1 nüfuslu 70 tane köy olmasına yol açıyor ismini hatırlamadığım bir rpg sunucusunda gerçekçi npc ler fln eklenmişti ama o da çok zor bir iş tavsiyem sunucu biraz büyüdüğünde geliştirip global e açmanız

kemalkurt64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmedim ama gördüklerim beni memnun etti
Ancak benim için towny ve rpg sunucularındaki en büyük sorun sanırım burda da var:İnsan eksikliği
Şöyle ki towny sunucular genelde köy veya şehir kurma üzerine kuruludur ama köyü kurup evleri inşa ettikten sonra asıl sorun olan vatandaş bulmak ortaya çıkıyor.Ve pek çok oyuncu bi köyde asker fln olmaktansa kendi köyünü kuruyor ve bu da oyunda 1 nüfuslu 70 tane köy olmasına yol açıyor ismini hatırlamadığım bir rpg sunucusunda gerçekçi npc ler fln eklenmişti ama o da çok zor bir iş tavsiyem sunucu biraz büyüdüğünde geliştirip global e açmanız
Önerilerinizi dikkate alacağız.Teşekkür Ederiz

BatuhanAçıkgöz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet önerileri dikkate alıp orda burda rezil gibi reklam yapmaya başladılar çamur atmadıkları towny sunucusu kalmadı herhalde :D Bu şekilde hiçbir yere varılmaz umarım bir daha yapmazsınız.

kemalkurt64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet önerileri dikkate alıp orda burda rezil gibi reklam yapmaya başladılar çamur atmadıkları towny sunucusu kalmadı herhalde :D Bu şekilde hiçbir yere varılmaz umarım bir daha yapmazsınız.
Tabikide türkiyedeki en büyük towny sunucusu olmak sizin gibi toxic ve kendi sahipleri için oynayan kişileri arttırıyor.
Gereksiz iftiralar ve eleştiriler umrumuzda değil fakat sunucumuzun ününden dolayı forumların altına yazmak için uğraşmanız bizi sevindirdi.

BatuhanAçıkgöz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir kurucunun bu denli agresif olması beni şaşırtı doğrusu kendinizi savunmak için ağzınızdan çıkan ilk şeyi söylemişsiniz. Ayrıca hiçbir sunucuda yetkim yok normal bir oyuncuyum ve bugün atılan reklam gerçekten çok acizdi. Bu kabullenip atan kişi adına özür dilemek yerine boş konuşmuşsunuz. (9) TürkTowny | Yetkililerin, belli başlı oyuncuların rezilliği. | Türk Oyuncu Forumu - Gamer.Com.TR gibi konular kesin şantajdır ve bunun gibi bir sürü reklam olayı var. Ayrıca EN BÜYÜK towny sunucusunun ortalama 10 aktifliği var :demi:. Bu sizin gibi bu şekilde bir arpa yol alamayacak sunucu sahiplerine son sözümdü. Size bu şekilde başarılar.

kemalkurt64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir kurucunun bu denli agresif olması beni şaşırtı doğrusu kendinizi savunmak için ağzınızdan çıkan ilk şeyi söylemişsiniz. Ayrıca hiçbir sunucuda yetkim yok normal bir oyuncuyum ve bugün atılan reklam gerçekten çok acizdi. Bu kabullenip atan kişi adına özür dilemek yerine boş konuşmuşsunuz. (9) TürkTowny | Yetkililerin, belli başlı oyuncuların rezilliği. | Türk Oyuncu Forumu - Gamer.Com.TR gibi konular kesin şantajdır ve bunun gibi bir sürü reklam olayı var. Ayrıca EN BÜYÜK towny sunucusunun ortalama 10 aktifliği var :demi:. Bu sizin gibi bu şekilde bir arpa yol alamayacak sunucu sahiplerine son sözümdü. Size bu şekilde başarılar.
Bu denli enerji sarfetmeniz bizi sevindirdi.
Ne yazıkki ortalama onlinesi 10 dediğiniz sunucunun senin sahibine bile fark attığı bir sunucuyuz ve bunu yedirememen normal.
Biz hariç bütün towny sunucuları buraya emek vermek yerine özelden reklam ve sunucu griefiye ancak kendini şişirdi (balon gibi).
Herhangi bir şekilde ne türk towny yetkilileri reklam için bu denli yollara sapmadı.
Fakat öyle olduğunu düşünüyorsan kanıtlarını vs. Discord sunucumuza atarak bu forumda herkeze açık yorum atmadan yapabilirdin (sahibin olmasaydı)
Yine bu yollarla kendinizi şişirmeye devam edebilirsiniz.
Dahada diyeceğiniz varsa discord sunucumuza bekliyoruz çünkü düşünceleriniz bizim için çok önemli (gelmeye yüzünüz varsa)

efeerol

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
TÜRKTOWNY - SENİN KASABAN SENİN KURALLARIN
Merhaba,Türk Towny sunucu tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sizlere özgürce eğlenip, Towny türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak yetkili ilgisi ve ilgi sunuyoruz.Towny türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!

Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.
Slotty1.png

Ekli dosyayı görüntüle 181161
Her Sezon Geçerli Olan Ödüllü Ülke Savaşları !

Ekli dosyayı görüntüle 181162
Değiştirilmiş Birbirinden Eşsiz Plugin Paketleri ve Eklentiler !

Ekli dosyayı görüntüle 181163
P2W Olmayan Emeklerinizin Kaybolmayacağı Bir Sunucu !

Ekli dosyayı görüntüle 181165
VE DAHA FAZLASI.....

Ekli dosyayı görüntüle 181166
Sunucu Slotu 120 !

Ekli dosyayı görüntüle 181167
Eş Zamanlı Online Harita --->
Ekli dosyayı görüntüle 181169