Gerçek SMP Arayanlara [AetheriaSMP] [1.21]

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adım
Mehmet
Yaşım
20
Oynadığım Oyunlar
Minecraft
AetheriaSMP - Maceraya Adım At!

AetheriaSMP, büyülü ve efsanevi bir dünyada geçen, heyecan dolu bir Minecraft REALMS sunucusudur. Oynamak için orijinal oyuna sahip olmanız gerekmektedir. Kadim krallıkların harabeleri arasında, kendi hikayenizi yazın ve bu büyülü toprakları toplulukla birlikte keşfedin.

Aetheria'nın Gizemli Dünyası

Bir zamanlar dört büyük krallık tarafından yönetilen Aetheria, eski büyülerin ve efsanelerin hüküm sürdüğü bir kıtadır. Ancak, geçmişteki büyük bir felaket bu krallıkları yok etti ve geride sadece harabeler bıraktı. Şimdi, dünyanın dört bir yanından gelen maceraperestler bu topraklara yerleşiyor ve yeni bir dönemin başlangıcını yapıyor.

Başlıca Özellikler ve Maceralar

- Kendi Köyünü Kur: Aetheria'nın büyülü topraklarında kendi köyünü inşa et ve geliştir. Çiftçilik yap, kaynak topla ve topluluğunun refahını sağla.
- Kadim Harabeleri Keşfet: Aetheria'nın dört bir yanına dağılmış gizemli kalıntıları ve harabeleri keşfet. Eski sırları çöz ve efsanevi hazineleri bul.
- Topluluk Etkinliklerine Katıl: Hazine avları, keşifler ve rol yapma etkinlikleriyle dolu bir dünyada topluluğunla büyük maceralara atıl.
- Her Madene Özel Fırın: Doğru duydun her maden ile yapabileceğin çeşit çeşit fırın bulunmakta.
- İnsanlarla Posta Yoluyla Haberleş: Oyuna eklediğimiz ufak bir data-pack sayesinde insanlar ile mektuplaşabilirsin

Seni Neler Bekliyor?

AetheriaSMP, dost canlısı bir topluluk, heyecan verici keşifler ve büyülü maceralar sunuyor. Kendi kahramanlık hikayeni yazmak ve Aetheria'nın sırlarını keşfetmek için bize katıl!

---

/KURALLAR\

1. Tahribat yok. Hiçbir istisna yok.
2. Gereksiz öldürme yok. Bu, spam öldürme, doğma noktasında öldürme veya anlamsız öldürmeleri içerir.
3. Drama başlatma veya drama katılma yok.
4. Hırsızlık yok.
5. Sohbette spam yok.
6. Hile yapmak yok. Bunu söylememe gerek yok, ama kokusu kötü.
7. Evcil hayvanlar veya köylüler de dahil hiçbir şeyi çalma veya öldürme yok. Başkalarının eşyalarını kullanmadan önce izin iste.

---

Discord: Discord

Katılın ve Maceraya Başlayın!

AetheriaSMP'ye katılın ve kendi hikayenizi yazarken topluluğumuzla büyülü bir dünyayı keşfedin. Unutulmaz anılar biriktirmek ve yeni dostluklar kurmak için hazır olun. Hepinizi bekliyoruz!