Geri Döndüm ( Ön konu bildirimi )

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle kendimden bahsedeyim 23 yaşında İstanbul da oturan Mekatronik mühendisliği okuyan bir bireyim, Birçok minecraft sunucusunun aksine Developer olarak çok fazla iş yapmış bulunmak tayım buda sunucum da görebileceğiniz birçok şeyin diğer sunuculardan farklı olacağının kanıtıdır;
Daha önce birçok sunucu kurup birçok sunucuda bulunma fırsatım oldu eskilerden olanlar beni hatırlayacaktır ne kadar kaliteli bir iş yaptığımızı . Eskiden dediğim 4-5 yıl önceki sunuculardan bahsediyorum 5 yıl önce kurmuş olduğum skyblock yada faction sunucularda yapmış olduğum bütün o pluginlerin daha yeni yeni kullanılmaya başlanması ( yarım yamalak yapılıyor hala bir şeyler bilmediklerini gördüğüme üzüldüm inanın ) Eskiden kullanmış olduğum oyun içerisinde ki nickimi yazayım buraya birazcık araştırdıktan sonra benim kim olduğumu neler yapabilecek olduğumu zaten göreceksinizdir ekip olarak biz geri dönmüş bulunmaktayız
Nickim : SadeceSeyReT , OnlyWATCH

Birazcık yapmayı planladığım şeyden bahsedeyim ; yabancı sunucularda olan ve çok fazla ilgi gören bir oyundan bahsedeyim sizlere Prison ( hapishane ) bu tür sunucular genelde Rank atlamakla uğraşılan her rank atlamada farklı madenler kazmanızı gerektiren , hapishaneden çıkmak icin belli bir düzeye gelmenizi gerektiren sunucudur . Şimdilik üstün kaba bir şeyler yazmak istedim Takipte kalın :)

utsukushihito

Marangoz
En iyi cevaplar
0
'yabancı sunucularda olan ve çok fazla ilgi gören bir oyundan'

söylediğin gibi 'yabancı sunucularda...' yani elle tutulur bir oyuncu sayısı istiyorsan 'ülke dışına' çıkmaman gerek ne yazık ki devir böyle bir devir, 4-5 sene önceki tat yok.