GhostMC | Normal bir sunucu. - Konu tasarımı güncellendi!

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu Kadar Diyebilirimki Serverin Asistan ı berbat (serverdeki sistemler mapler vb şeyler olsun süper ) kurucuya ulaşmaya calıştım ulaşamıyorum kurucu eger bunu okuyorsan asistanını kestim diye skywars + eggwars tan banladı hakkım haram zıkkım olsun ahirette görüşcez diger dünyasıda var bunun ve dc dende banladı sana ulaşamıyım diye..

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu Kadar Diyebilirimki Serverin Asistan ı berbat (serverdeki sistemler mapler vb şeyler olsun süper ) kurucuya ulaşmaya calıştım ulaşamıyorum kurucu eger bunu okuyorsan asistanını kestim diye skywars + eggwars tan banladı hakkım haram zıkkım olsun ahirette görüşcez diger dünyasıda var bunun ve dc dende banladı sana ulaşamıyım diye..
Oyun içerisindeki yasaklanman dün açıldı. Sana bildirmek için adminlerimizden bir tane discord üzerinden sitek attı fakat görmedin sanırsam.
bi kontrol edip yazsaydın yorumu :)

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler dc üzerinden banladıgı için istek atanın admin olup olmadıgını anlayamadım banımı actıgınız için tekrardan teşekkürler. discorddan banım acılcakmı

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler dc üzerinden banladıgı için istek atanın admin olup olmadıgını anlayamadım banımı actıgınız için tekrardan teşekkürler. discorddan banım acılcakmı
arkadaşlık isteği gönderen admin ile görüşebilirsin.

9mm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar mevlana gibi dönüp 10 metre uzaktan vuruyorlar okları inanılmaz şekilde hızlı atıyorlar ama hile koruması var deniyor, ilginç

TheNeko

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni dönem Skyblock güncellemesi yayında! Konu güncel.

TAAras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2017 Yılında skyblock için başladığım server. Uzun zaman sonra forumda gördüm yazmak istedim. O zaman sunucu güzeldi şu an daha da güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ayrıca bir soru sormak istiyorum. Serverınızda şu an kaç builder var? Çünkü lobiler ve mapler emek istiyor.

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2017 Yılında skyblock için başladığım server. Uzun zaman sonra forumda gördüm yazmak istedim. O zaman sunucu güzeldi şu an daha da güzel olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.
Ayrıca bir soru sormak istiyorum. Serverınızda şu an kaç builder var? Çünkü lobiler ve mapler emek istiyor.
şu an 2-3 civarı builderimiz var. çok yok. Zaten bazı maplar hazır. ana lobi vs. bizim elimizden çıkma.

TAAras

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Peki builderların ismini öğrenebilir miyim ?