Gizem

aksi98

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorgundum yerde yatıyordum ismimden başka hiçbir şey hatırlamıyordum ismim:Harry idi güçlükle kalkmaya çalıştım ağaçların bol olduğu bir ormanın içindeydim sanki buralarda büyük bir savaş olmuş gibiydi yerde bir bıçak vardı bunu görünce sanki birşeyler hatırlamış gibi oldum küçük kırılmış ağaçları lıp bıçağımla şekil vererek tahta bir balta yapabildim biraz ağaç kestim kendime gece sığınabilinecek küçük odundan bir kulübe yaptım bıçağımla bir inek kestim ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu ağaçdan çakma bir kazma yapmaya karar verdim 1 buçuk saatlik uğraştan sonra keskin bir şey çıkarabildim ortaya yeraltına gidip biraz taş çıkardım küçük dalı sürterek ateş yapabileceğim aklıma geldi dalı baya bir sürttükten sonra ateş yanmaya başladı ineğin içindeki etleri pişirdim açlığım giderdim koyun kesmeye karar verdim bir koyun bulup kestim yünlerinden yumuşak bir uyuma yeri yaptım kulübeye koydum düzgün bir çalışma masası yapmak istedim ağaç kesip ağaca şekil verdim ve kulübenin yanına koydum gece vakti nihayet gelmişti yün yatağım da uyumaya başladım
Arkadaşlar yazdığım ilk hikayedir Minecraft ı gerçeğe uyarlamaya çalışıyorum yorum yaparsanız sevinirim.