Gizemli Craft - Sunucu Şikayeti

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendilerini övdüğüm ve bir karışıklık sebebiyle slot bugunu tespit ettiğim sunucunun ifşalarını paylaşacağım.

Youtube İfşa
TIKLA

Resimli İfşa

# TEŞEKKÜRLER #
NOT ; KİMSE AYIBINI ÖRTEMEZ
@GizemliCraft Savunmaya Bekliyoruz , Lütfen Ağlayarak Cevap Vermeyiniz.​

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Exhaust_ Öncelikle Kardesim Sen Ne Oluyorsun Ve Kimsin Birdaha Sunucum Hakkında Böyle Şeyler Paylaşmani İstemiyorum
Savunmam : MaxPlayer Maximum Çektiğmiz Oyuncu yani rekor gibi bir şey binevi -/list plugini zaten engellli sunucuda bug oldugundan dolayi iyi oyunlar

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Exhaust_ Öncelikle Kardesim Sen Ne Oluyorsun Ve Kimsin Birdaha Sunucum Hakkında Böyle Şeyler Paylaşmani İstemiyorum
Savunmam : MaxPlayer Maximum Çektiğmiz Oyuncu yani rekor gibi bir şey binevi -/list plugini zaten engellli sunucuda bug oldugundan dolayi iyi oyunlar
Savunma Kabul Edilmedi , Nitradoya Bilgi Veriyorum Şuanda.

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben onlarca lira vererek slot arttırmaya çalışayım sen git bug yaparak oyuncu çekmeye çalış ha ?
Nitradoya Bildirildi

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado bizi hakli bularak konuyu kapatmiştir :))

oyunofisi

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Exhaust_ sende hacksın kardeş videoda chest esp kullanmışsın ve galiba hilen huzuni bunun ss si var ama senin ss n bile işe yaramıo mal canavar esp chest esp var gerzekkk senide bn veremmi

abi sw ye nie girilmio gizemli craft

ardadenizpro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Exhaust_ sende hacksın kardeş videoda chest esp kullanmışsın ve galiba hilen huzuni bunun ss si var ama senin ss n bile işe yaramıo mal canavar esp chest esp var gerzekkk senide bn veremmi

abi sw ye nie girilmio gizemli craft
napak kapatımışlar