GM'de Renkler

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi kodlar ile GroupManager'de Moderator grubu için yazı rengini &f ayarlayacağım. Nasıl yapabilirim. Özellikle Ataberk'ten bekliyorum.

SonyaBlade

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim tam olarak anlamadım ama şunu mu demek istiyosun mesela moderatör chatten bir şey yazdığında direk renkli gitmesini mi ?

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazı rengi suffix degğil mi?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yazi rengini GroupManager'den ayarlamayi unutun.

Bunun icin Essentials'ı kullanın. Mutlaka kullaniyorsunuzdur. Telefonda olmasaydim resimli olarak anlatacaktim. Neyse ataberk anlatir zaten size.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GroupManagerden:
/mangaddv moderator suffix renk_kodu
Şekilde yapabilirisiz. Örnek:
/mangaddv moderator suffix &f
Ama eğer çalışmaz ise Essentials Chat kullanıyorsanız Essentials'ın configindeki chat formation bölümündeki group-formations kısmından da ayarlayabilirisiniz.

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
GroupManagerden:
/mangaddv moderator suffix renk_kodu
Şekilde yapabilirisiz. Örnek:
/mangaddv moderator suffix &f
Ama eğer çalışmaz ise Essentials Chat kullanıyorsanız Essentials'ın configindeki chat formation bölümündeki group-formations kısmından da ayarlayabilirisiniz.
Peki ben permissionsex kullanıyorum ve essentials chat kullanmak istemiyorum chatmanager haricinde iyi çalışan ve sadece prefixler ve suffix leri çalıştırmama yarayacak bir plugin var mıdır? permissionsex yanında extradan chat plugini olmadan çalışmıyorda.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Peki ben permissionsex kullanıyorum ve essentials chat kullanmak istemiyorum chatmanager haricinde iyi çalışan ve sadece prefixler ve suffix leri çalıştırmama yarayacak bir plugin var mıdır? permissionsex yanında extradan chat plugini olmadan çalışmıyorda.
Her hangi bir chat lugini kullanırsanız lur çünkü permission pluginleri Vault yoluyla gerekli pluginler ile ilitişim içindedirler.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İşte önerebileceğiniz.
Birde vaultla iletişim içindededir derken tam anlamadım.
Özel bir plugin öneremem. Ben sadece Essentials Chat kullandım. PEX kullanmama rağmen hala Essentials chat kullanıyorum.

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın anlattığına baktımda.Ben 1.6.2'den beri girmiyorum Minecraft'a.Eskiden essentialsda suffix yoktu.Ha şimdi var mı yok mu bilmiyorum.Eğer varsa ki arkadaşların dediğini uygula baktın olmuyor,essentials chat plugini indir ve şu konuya göz at. Tıkla ve git