Great Balls Of Fıre

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhabalar bugün gece saatlerinde olacak GreatBallsOfFire Pay-Per-Wievını inceleyeceğiz.
isminin sonunda (ç) olanlar şampiyon anlamına gelmektedir.
öncelikle kickoff maçımızda Neville(ç) Akira tozawa ya karşı olacak ve bu maç hafif siklet şampiyonluğu için
Bu maçı akira tozawa'nın kazanacağını düşünüyorum. Eğer yanlış bilmiyorsam kendisi NJPW'dan gelmişti WWE'ye ve ona bir şampiyonluk verirler diye düşünüyorum.
Sırada EnzoAmore vs BigCass maçı bulunmakta
kısaca güreşçileri anlatayım
EnzoAmore mic skilli çok kuvvetli bir güreşçiyken bir okadarda zayıf BigCass'ta biraz mic skill de var 7 ft yani yaklaşık 2m boyuyla güçlü bir dev
Bu ikili geçtiğimiz haftalara/aya kadar tag teamdı fakat bigcass enzoya ard arda saldırınca ve yalan saldırı haberleri oluşturunca bu ikilide birbirine düştü.
bu maçı big show un müdahalesiyle enzo amoreye vereceklerini düşünüyorum.
Şimdide Dean Ambrose vs The Miz(ç)
Kıtalar arası şampiyonluk için kapışacaklar
Ambrose her ne kadar çılgın bir adam olsada The Miz'de okadar kurnaz ve bu maçı kemere kazandırdığı değer için The Miz'in kemerini koruyacağını düşünüyorum.
Belki birazdan duyacağınız isimleri en son foxta gördünüz fakat bilmenizi istiyorumki WM33 te onlar return yaptı.
Cesaro & Sheamus (ç) vs The Hardy BoyZ
Hardyleri anlatmaya gerek yok zaten merdiven maçını merdiven maçı yapan isim
ama biliyormusunuz ? bu maçın bir özelliği var
bu bir 30 Minutes iron man match !
Peki bu ne demek ?
30 dakika içinde rakibini en çok tuş eden/pes ettiren/10 saniye dışarda bulunduran
takım kazanacak.
Bu maçta hardy boyz'dan yanayım :)
Bu güzel kapışmanın ardından Seth Rollins vs Bray Wyatt maçıda bizi bekliyor !
Bu maçta Seth "Freakin'" Rollins'ten yanayım fakat wyatt'ın ne yapacağı belli olmaz :)
hemen ardından raw bayanlar şampiyonluğu için bir maç bizi bekliyor
Alexa bliss (ç) vs Sasha Banks
Alexa smackdownda çok başarılıydı superstar shake upta rawa geçsede şampiyonluğunu eline aldı ve Sasha'ya karşı maça çıkıyor
Bu maçta Sasha Banks'ten yanayım
Hemen Ardından enfes bir maç bizi bekliyor
Pusher Reis sünnetini yapması için braun strowmanla ambulans maçına çıkıyor
her ne kadar strowmanın kazanmasını istesemde Pusher reis (boreman lames tamam tamam ya roman reigns kazanacak gibi duruyor)
Ve Mainnn Event Of The Evening !!!!!
Tartışmasız Yenilgisiz Kemerini koruyan (tamam ya paul heyman diyor diye dedim yoksa maça falan çıktığı yok wm 33 den beri dövmeyin)
Şampiyon brrrrrrrrrrrrrock lesnarrrrrr (ç) vs samoa joe
Hacı Brock üstünden,içinden geçecek gibi görünüyor tahminimce çok sıkı bir maç olacak ve burak tosun galibiyeti alacaktır diye düşünüyorum.
Konu yanlış yerdeyse @AdexTR @Crowley07 @Ercan konuyu yerine yerleştirirseniz sevinirim.
maç sonuçları ;
brock lesnar,braun strowman,bayanlar maçını izlemedim,son saniye hardyler puan alamadı diye cidden ya hakemin elini vurmasına salise kalmıştı cesaro &sheamus, The miz,Big Cass,izlemedim.​

Son düzenleme: