GTA 5 Askeriye Nerede?

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0

maxresdefault.jpg

Herkese merhaba!

Bugün karşınızda Los Santos'un biraz dışına yapılmış olan, kimi zaman çatışma için, kimi zaman hırsızlık uğruna gittiğimiz askeriyenin (askeri üs) yerini göstereceğim.
Yolu biraz betimlemek gerekirse, Los Santos'un kuzey kısmından tüm yolları kullanarak yukarı doğru çıkabilirsiniz. Şahsen ben harita kullanmıyorum. Haritaya alışınca insan bir süre sonra pusula gibi düşünmeye başlıyor ve yeri buluyor. Yeniler için aşağıda göstereyim.

maxresdefault (1).jpg

Yukarıda görüldüğü gibi Trevor'un batısında, Micheal ve Franklin'in kuzeybatısında yer alıyor. Giderken tam takım olmayı unutmayın. Hemen yanında silah dükkanı bulunmakta. Oradan en iyi silahları satın alın. Elbette zırhı almayı unutmayın. Bu konuda paraya kıymanızı öneriyorum.

FortZancudo-GTAV-MapKey.jpg

Yukarıda uçak ve helikopterlerin konumlarını görebiliyoruz. Buradan bakıp oyun esnasında direkt işinizi bitirip çıkabilirsiniz. Çoğu oyuncu P996 Lazer için geliyor zaten, en iyi uçak ta o.
İlk denemenizde yapamayabilirsiniz, zaten ilk deneme her zaman zordur. İkinci denemede hız gerektirdiğini anlarsınız. Üçüncü denemede uçağı kaçırıp kaçarken arkadan füze ile vurulabilirsiniz. En fazla beşinci denemede istediğinizi alacağınıza inanıyorum.
İşe biraz macera katarak diğer 2 karakterden birini soyguna davet edebilirsiniz. Eski iş ortaklarını bazen bir araya getirmek gerekir.

Konumu okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

İlk inceleme konumu okudunuz mu? Değerlendirmek isterseniz link aşağıda!
forum.gamer.com.tr/konu/ne-kadar-kan-o-kadar-eglence-doom.371658/#post-2124864

GTA 6 ile ilgili dönen dedikodulardan siz de sıkıldınız mı? Biraz gerçekçi olma vakti!

Son düzenleme:

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Yararlı gta 5 oynayan arkadaşlarım adına teşekkürler! fakat... En alta veya ortalara gizli nereler dönüyor , Olayı ne , Tehlikelimi gibi şeyler eklesen fena olmazdı. :)

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı bir konu olmuş okurken okuyasım geldi,yenilerini bekliyorum.