Hangi ekran kartını seçeyim.

Akın34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim ama şunlar sanırım ekran kartı;

şu an Intel seçili sanırım diğerini de denemek istiyorum ona nasıl geçebilirim?.Intel mi iyi yoksa diğeri mi hiç bilmiyorum.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İntel'in zayıf yanı ekran kartıdır.İntel ekran kartı hiçbir iyi sonuç vermez. AMD'yi seçip yoluna devam et.

Akın34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AMD'yi nasıl seçeceğim bu konularda bilgisizim benim bilgisayarda tek yaptığım şey oyun oynamaktır da :/.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1)intele sağ tıklayıp devre dışı bırak,AMD'ye de etkinleştir diyeceksin.

Akın34

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam deneyeyim.Teşekkürler.

Edit:Ben de diyordum şarza takılıyken 60 fps şarz yokken 20 fps niye alıyor diye.Meğerse şarzı takılı olunca diğerine geçiyormuş.Sağ ol.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sen AMD kullanırsın, cenazene Intel HD gelir :p Ekran kartı driver'ı olmazsa diğer grafik şeysine geçiş yapıyor ama oyunlardan daha az performans alıyorsun.

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
amd candır amd yi seç ilerde yeni ekran kartı alıcak olursan nvidia al nvidia ekran kartları daha da gelişimiş olur :)

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu ekran kartlarından biri güç tasarrufunda kullanılır amd ise oyunlara yönelik yapılmıştır çünkü bilgisayar fişte olmayınca bilgisayar az şarj yesin diye intel kullanır ama şarja takarsan oyunlarda amd kullanır