Haritayı multiplayer'da oynamak

En iyi minecraft hilesi?

• Kullanılan toplam oy
    6

dogukan700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
ben kendi single player kurduğum haritayi multiplayer serverımda oynamak istiyorum
nası yapcağımı bilmiyorum kısaca yazarsanız sevinirim... :)
:ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja::ninja:

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bukkit server açma diye ararsanız forumda bulabilirsiniz, bukkit server kurarken isi olarak save'inizin adını yazın

dogukan700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit server açma diye ararsanız forumda bulabilirsiniz, bukkit server kurarken isi olarak save'inizin adını yazın

Onu demek istememiştim, örneğin single' da harita kurduk diyelim sonra bişeyler yaptık ve serverımızda singleda yaptığımız ev falan görülüo, singledaki harita ile server haritasını aynı hale getirmek denebilir...

sogut977

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit gerekli değil diye biliyorum. Appdata yüklü olan oyunun Dosyasına gir orda Save altında açtıgın dünyalar vardır. hangisini istiosan onunda altına gir. içindeki tüm fileları seç copy de daha sonra git server dosyalarına world e gir paste yap replace le çünkü aynı isimdedir dosyalar zaten sonra exe herzamanki gibi sw yi aç

dogukan700

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bukkit gerekli değil diye biliyorum. Appdata yüklü olan oyunun Dosyasına gir orda Save altında açtıgın dünyalar vardır. hangisini istiosan onunda altına gir. içindeki tüm fileları seç copy de daha sonra git server dosyalarına world e gir paste yap replace le çünkü aynı isimdedir dosyalar zaten sonra exe herzamanki gibi sw yi aç
sağ ol peki singledan multiye atık eee multiplyarda online olmama gibi bir sorun olmaz değilmi?