Hayatta Kalma haritamda yaşadığım garip olaylar.

astroja12

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
Minecraft Mobil Son Sürüm
Öncelikle birazdan anlatacaklarıma kimse inanmak zorunda değil, ben sadece söylüyorum. Neyse, fazla uzatmadan yaşadığım olayları anlatayım. Benim 10 yaşında bir kardeşim var, onunla beraber Minecraft'ın mobil versiyonunda oynadığımız bir hayatta kalma haritasında bazı garip olaylar yaşadık. Yaşadığımız olayları internette arattım ama net bir sonuca ulaşamadım, bu yüzden buraya yazmaya karar verdim. Şimdi, ilk yaşadığımız olaya gelirsek; Kardeşimle oynadığım hayatta kalma haritasında evimizi henüz yeni yapmıştık ve odun topluyorduk. Evimiz çölün yakınlarındaydı bende bu yüzden çöle piramit aramak için gittim. Ben piramit bulmaya giderken kardeşim evin orada yalnız idi. Evimizin önünde bir dere var, kardeşim evden çıkınca derenin ortasında tam set altın zırh buldu. Şunları da belirteyim; Henüz madene tam manasıyla inmemiştik yani altınımız yoktu, harita bana aitti ve hileler kapalıydı, yani kardeşimin bana bir şaka yapmasına imkân yok. Öncelikle şunu düşündüm; Belki denizin altında tam set altın zırha sahip bir zombi boğuldu ve öldükten sonra üstünden düşen zırh suyun üstüne çıktı. Bu bana mantıksız gibi geldi çünkü zırhlarda hiçbir şekilde hasar yoktu. Her neyse, bunun dışında yaşadığım başka bir olay daha var. Bu altın zırh olayından sonra biraz zaman geçti ve ben eve geri döndüm ve beraber uyuduk. Sabah olunca göremediğim bir şey kardeşim ile bana saldırıyordu. (Ev büyük değildi, küçük bir kulübe olarak düşünün, yani o küçücük alanda bir zombiyi görmeme şansım yoktu. (Zehirlenmemiştik.)) İlk önce kardeşim öldü, sonra ben. Kardeşim öldükten sonra bir daha hasar almadı ama ben öldükten sonra hasar almaya devam ettim ve ikinci kez öldüm. Bu yaşadığım olaylar Minecraft'ta ilk kez başıma geliyor, ne olduğunu da bulamadım. Son anlattığım belki bir oyun hatasından ibaret olabilir ama altın zırh olayını gerçekten tuhaf buldum. Başta söylediğim gibi buna kimse inanmak zorunda değil, ben sadece yaşadığım olaylara bir cevap arıyorum, zaten kendimde Herobrine gibi şeylere inanan birisi değilim. Yorumlarınızı bekliyorum. :demi:

ErdemAtay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobil sürümlerde bazı buna benzer hatalar olabiliyor yataktan kalktından sonra hasar almak bugta kalkmak vs. altın zırh sorusuna gelince eğer oyunu en son çıkan sürüm 1.16.4 e oynuyor iseniz belki yeni güncellemeyle gelmiş olabilir.

heygamer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mobil sürümlerde bazı buna benzer hatalar olabiliyor yataktan kalktından sonra hasar almak bugta kalkmak vs. altın zırh sorusuna gelince eğer oyunu en son çıkan sürüm 1.16.4 e oynuyor iseniz belki yeni güncellemeyle gelmiş olabilir.
zaten oyunu en son sürmüş
:hmm1: yani garip ama belki şu altın zırh olayının cevabı şöyle olabilir : yeni bir zombi doğumuştur (altın zırh ile) boğulmaktan hemen ölmüştür yani basit