Hazine Haritası Hakkında Yardım

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar yeni güncellemeyle gelen gemi enkazını biliyorsunuzdur ve onun içindeki sandıkta bulunan hazine haritasından da haberiniz olduğunu varsayarak soruyorum: Bu haritada işaretli olan yerin anlamı nedir? Her ne kadar etrafını bile kazsam da bir sonuca varamadım. Harita örneği şöyle:
Screenshot_20180721-222401.png

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kardeşim umarım yararlı olur.Görseller benim değil bir videodan kesitler aldım.

Öncelikle yeni bir dünya oluştur:
-Hileleri açık tut.
-Olduğun yerden kıpırdamamanı öneririm.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

12345.png

Daha sonra üstte çıkan x ve y konumunu not et. ör:
en yakın Shipwreck, 504 (y?) -602 blok uzaklıktadır.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha sonra not ettiğin konumlara ışınlan örneğin:
/tp @p 504 (100)

-------------------------------------------------

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Bulması zor oluyor ama her türlü bulunuyor. Bazen derin bir yerden çıkıyor, bazen suda oluyor, bazen karaya çok yakın oluyor. Pes etmeden çok çok çok fazla kazınca hiç bulamadığım olmadı.

Bir hazine haritası bulduğun zaman pes edip kazmayı bırakma çünkü çok güzel şeyleri kaçırabilirsin.

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bulması zor oluyor ama her türlü bulunuyor. Bazen derin bir yerden çıkıyor, bazen suda oluyor, bazen karaya çok yakın oluyor. Pes etmeden çok çok çok fazla kazınca hiç bulamadığım olmadı.

Bir hazine haritası bulduğun zaman pes edip kazmayı bırakma çünkü çok güzel şeyleri kaçırabilirsin.

Haklıymışsın nereden çıkacağı belli olmuyor ama sonunda buldum. Artık denizin kalbi elimde B) Teşekkürler Cullen

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Haklıymışsın nereden çıkacağı belli olmuyor ama sonunda buldum. Artık denizin kalbi elimde B) Teşekkürler Cullen

Denizin kalbi demek... bence su altında belirli bir yerde hızlı gitmemize yaramaktan başka bir şey yapamaması saçma. Bulsam sevinir miyim bilmem.
Bu arada ben o mesajı atmasam bulamayacak mıydın? Neden teşekkür :D

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bulamayacaktım tabii. Çünkü artık hazine olmadığını filan sanmıştım söylemeseydin aramaya devam etmeyecektim :D
edit: imla