HeraNW.keyubu.com / EMEK SKYBLOCK / Kredi Ödüllü Sezon / 1.8.X - 1.16.X / Çiftçi / Sanal Tarla / Minyon / Envoy / Bandaj

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
HeraNW.Keyubu.Com
Oyun Sürümü
1.8.X - 1.16.X
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Hakkımızda.jpg

sistemlerr.jpg

2020-12-14 (5).png
spawn.png

spawnn-min.png

2020-12-24_19.28.17.png

kasa.png

köylü.png

Son düzenleme:

TavukSeVeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çiftçi sistemini çok beğeniyorum başka sunucularda da görmüştüm. Oyuncuyu farm yapmaya teşvik ediyor, sistemi konuya koymamışsınız. Sunucu yarın açılacakmış, bekliyorum :)

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çiftçi sistemini çok beğeniyorum başka sunucularda da görmüştüm. Oyuncuyu farm yapmaya teşvik ediyor, sistemi konuya koymamışsınız. Sunucu yarın açılacakmış, bekliyorum :)
Çiftçiyi, sistemler - minyon tanıtım yazısının altına koymuştum, ayrıca sadece çiftçi değil sanal tarla ile oyun zevkiniz dahada katlanacak! büyük bir mutlulukla bekliyorum sizi ^_^

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun süre sonra bir bakayım demiştim. Bekliyordum Emek adı altında skyblock sunucuları.
Evet. Emek dediğin alın teridir, olabildiğince sade olması lazım. Öyle otur babam işini başkası yapsın diyemezsin!

Bir Emek Skyblock'ta "Minyon" olmaz. "Sanal Çiftlik" hiç olmaz. Onun yerine belirli bir miktar para veren "Parkur" veya "Kelime oyunu" olabilir. Yada daha farklı şey. Ama sen adaya sıfır yapı yap, farm yapma. Parayı Kırıktaş Jeneratöründen kas ve git minyon al, sonra afk bırak git çiftlik al vay be?! Emek Skyblock değil. Ben beğenmedim. Kaldırılırsa belki gelirim.

Onun dışında Sunucuda başka yenilik yok. Saygılarım ve Sevgilerimle...

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun süre sonra bir bakayım demiştim. Bekliyordum Emek adı altında skyblock sunucuları.
Evet. Emek dediğin alın teridir, olabildiğince sade olması lazım. Öyle otur babam işini başkası yapsın diyemezsin!

Bir Emek Skyblock'ta "Minyon" olmaz. "Sanal Çiftlik" hiç olmaz. Onun yerine belirli bir miktar para veren "Parkur" veya "Kelime oyunu" olabilir. Yada daha farklı şey. Ama sen adaya sıfır yapı yap, farm yapma. Parayı Kırıktaş Jeneratöründen kas ve git minyon al, sonra afk bırak git çiftlik al vay be?! Emek Skyblock değil. Ben beğenmedim. Kaldırılırsa belki gelirim.

Onun dışında Sunucuda başka yenilik yok. Saygılarım ve Sevgilerimle...
Öncelikle güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
Sunucumuzun ekonomisini görmeden minyonları, sanal çiftliği basit görmeniz üzdü
Sanal Çiftlik, Minyon diyince 'eee bune adamlar 2 dakika çalışır alır çiftliği minyonu para kasar' diye bir düşünce yarattıysak özür dileriz.
Minyonu ve Sanal Çiftliği almak için gerçekten büyük farmlar yapıp en az 2-3 gün civarı oynamanız gerekmektedir.
Sunucumuzu olduğunca zor yapmaya çalıştık
ve tabi ki en önemlisi sunucumuzu p2w yapmamak için çabaladık ve ortaya böyle bir proje geldi, sizleri yarın yani 15.12.2020 16:00'da açlışımıza beklerim.

GlobalSLeaderAlev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle güzel yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
Sunucumuzun ekonomisini görmeden minyonları, sanal çiftliği basit görmeniz üzdü
Sanal Çiftlik, Minyon diyince 'eee bune adamlar 2 dakika çalışır alır çiftliği minyonu para kasar' diye bir düşünce yarattıysak özür dileriz.
Minyonu ve Sanal Çiftliği almak için gerçekten büyük farmlar yapıp en az 2-3 gün civarı oynamanız gerekmektedir.
Sunucumuzu olduğunca zor yapmaya çalıştık
ve tabi ki en önemlisi sunucumuzu p2w yapmamak için çabaladık ve ortaya böyle bir proje geldi, sizleri yarın yani 15.12.2020 16:00'da açlışımıza beklerim.
Beni iyi karşıladığınız için teşekkürlerimi siz ve ekibinize sunuyorum. şu an da erken uykuya gidiyorum, Sanal Çiftlik ve Minyon "Yeni Açılan" sunucularda çoğunlukla "Kırıktaş Jeneratör" ile bir takım eşyalar kasıp, satıp alınan bir şeyler olduğu için ön yargı olması bende gayet normal. Üzülmeniz sizin hatanız değil, Emek Skyblock türünü lekeleyenler... :kalp:

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni iyi karşıladığınız için teşekkürlerimi siz ve ekibinize sunuyorum. şu an da erken uykuya gidiyorum, Sanal Çiftlik ve Minyon "Yeni Açılan" sunucularda çoğunlukla "Kırıktaş Jeneratör" ile bir takım eşyalar kasıp, satıp alınan bir şeyler olduğu için ön yargı olması bende gayet normal. Üzülmeniz sizin hatanız değil, Emek Skyblock türünü lekeleyenler... :kalp:
Kırıktaş veya diğer farm ürünlerinin satışlarının fiyatını gerçekten çok az tuttuk, sunucumuza geldiğinizde bu fikrinizin değişeceğine çok eminim. Sevgilerimle HERANW :)

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba, discord adresinizi atabilme şansınız var mı?

Dochimedo2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuyu merak eden arkadaşlar için başlamadan önce bir not düşeceğim. Sunucuda önemli ölçüde adaletsizlik var.

meruemsama

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar teknik ekibinin rezalet olduğu sunucu açıldıktan sonra bile sunucunun hazır olmadığı tüm oyuncular tarafından görülmüştür. Sunucu için basit bir koruma sistemi yapamadığı için tüm oyuncuların 1 haftalık emekleri çöp olmuştur. Bu sunucuda veya da bu adamın yönetici kadrosunda olduğu herhangi bir sunucuda oynamayın tavsiye etmem.

Requlogia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de yorumunuzu çok beğendim ve çiftçiyi beğenmenize şaşırdım. Sonoyuncu'dan alıntı diye sevmiyorsunuz sanıyordum :)