Herkesin Aradığı HungerGames Paketi v1.0 (ARMYGAMINGS YAPIM)

wLood

Yepyeni Sunucu Çok Yakında @2016
En iyi cevaplar
0

UYARI!
Arkadaşlar sunucu paketi kesinlikle bana aittir , ben yaptım herşeyiyle , başka sunucularda görüp ondan bundan çaldın demeyiniz , ben yaptım ben dağıttım şimdide forum.gamer.com.tr ailesine hediye ediyorum , istediğiniz gibi kullanın

AÇIKLAMA
1.7 ve 1.8'in favori kitli hungergames sunucu paketidir. Sunucuda yaklaşık 43 adet kit bulunmaktadır , 7 adet internetten bulduğum sunucuya entegre ettiğim harita ve 1 adet deathmatch haritası bulunmaktadır aşağıdan resimlere bakabilirsiniz , bunun yanı sıra kredi (coin) sistemi bulunmakta ve bu coinlerle ücretli kitleri oyundan satın alabilmekte oyuncularınız (öldürme başına 3 oyun başına 30 kredi veriyor) ve görev sistemiyle de kredi kazanabilir oyuncular , 3 çeşit görev bulunuyor oyuncu öldürme(kılıçla), oyuncu öldürme (yayla) ve oyun kazanma (görev sistemi ve diğer özellikler detaylı olarak aşağıda anlatılmaktadır).

Görev Sistemi
Görev sistemini maalesef oyuna entegre edemedim komut olarak kullanabiliyor oyuncular.
/görev komutuyla açılan menüden görevlere bakabiliyorlar 3 çeşit görev bulunmakta.
Kılıçla oyuncu öldürme görevleri.
Oyuncu oyun içerisinde belirli sayıda oyuncu öldürse görevi tamamlar (5 çeşit vardır 150 ile başlar ve artarak devam eder)
Yayla oyuncu öldürme görevleri.
Oyuncu oyun içerisinde belirli sayıda oyuncu öldürse görevi tamamlar (5 çeşit vardır 25 ile başlar ve artarak devam eder)
Oyun kazanma görevleri.
Oyuncu belirli sayıda oyun kazanırsa görevi tamamlar (5 çeşit vardır 5 ile başlar ve artarak devam eder)

ornekgorev.jpg

Sponsor Sistemi
Oyunda ölen oyuncular izleyici olarak oyuna devam edebilirler ve bu arada yaşayan oyunculara ve arkadaşlarına sponsor olup kazanmalarını sağlayabilirler. Sponsor kredi kazanmak için oyuncu öldürmeleri gerekmekte ve 1 oyuncu 2 sponsor kredisi vermektedir.

Ticket Sistemi
Oyuındaki oyuncular durmadan admin ve kurucuyu rahatsız etmesinler diye oyundan ticket sistemi geliştirdim. Oyuncular oyun içerisinden /ticket yazarak bilgilendirme alabilmektedir ve bug bulan oyuncular için ticketi okuyan yetkili kişi ödül verebilmektedir.

Level Sistemi
Oyuncular oyuncu öldürerek level atlayabilir ve bu leveller karşılığı kendilerine ödüller verebilirsiniz (bknz: 500 Level Vezir 1000 Level Titan gibi.)

Diğer Resimler

Paket üreticisi ve sorumlusu iletişim bilgileri
Ad Soyad: Salih Yanbal
Oyundaki Ismi: Axerium
Paket Linki: https://mega.nz/#!nAFXFCKS!rJLYjvbbVRmIXAJj0r72VV2zyZBkocPQc_iOm2ts_zA
Paket Boyutu: 85.7 MB
Haritalar Linki: https://mega.nz/#!aBd1mS6D!6qdc6YvFPbizsO7oLaglR6OLO8qW3FYzNhnMKaMN51I
Haritalar Boyutu: 27.8 MB
Haritalar ayrı olarak verilmiştir ama paket içinde de bulunmaktadır.

Sunucu paketi biryerden çalıntı değildir tekrar belirtiyorum .

ElfonseReyiz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
paketi gelistirip lobili ve odalı yapsan tanından geçmez :)

wLood

En iyi cevaplar
0
paketi gelistirip lobili ve odalı yapsan tanından geçmez :)
haklısınız fakat bunun için kullandığım plugin lobili odalıya ancak şu şekilde izin veriyor (birden fazla sunucu kurulacak ve her sunucuya bu paket atılacak ve bungeecord ile bağlanacak) bunun gibi bir şey isteyen olursa skypeden destek olabilirim kendisine , ve paketi beğendiysen bi +replersin :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Paketinizi yükledim, Op olduğum halde block kıramıyorum tp kullanamıyorum kısıtlama sınırsız olmuş tebrikler.

wLood

En iyi cevaplar
0
Paketinizi yükledim, Op olduğum halde block kıramıyorum tp kullanamıyorum kısıtlama sınırsız olmuş tebrikler.
dostum skype adresimi eklersen sana yardımcı olabilirim bu konuda , plugin paketini ben kullandım , başkalarıda da kullandı ve hiçbir hata yoktu en son.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
dostum skype adresimi eklersen sana yardımcı olabilirim bu konuda , plugin paketini ben kullandım , başkalarıda da kullandı ve hiçbir hata yoktu en son.
Survival games serveri açmayı düşünmüyorum denemek için yükledim sadece, yinede saol

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Şu hilenin serbest olduğu sunucudan mı bahsediyorsun?

Son düzenleme: