herobrine gerçek (kanıtlı)

fishman473

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çoğu yerde herobrine gerçek deilidir der fakat ben onun belirtilerinden birini minecraftın alpha sürümlerinden birinde (alpha1.2.3_03 sürümünde buldum fakat korkup oyunu kapattım o belirtiyi görme tarihim 23 nisan 2023 sizce bu gerçekmi çünkü oyuna başlayalı 10 dk olmadı tohum(seed)i bilemiyorum ama size bir fotoğraf ve birde sürümün indirme linkini vericem sürümü açmak için indirdiğiniz sıkıştırılmış klasör dosyasını tümünü ayıkla seçeneği ile normal klasöre çevirin klasörün içindeki alpha 1.2.3_03 klasöründeki .bat dosyasını aççaksınız (minecraftın bazı eski sürümlerinin açılma şekli böyledir) ve oyun açılacak işte böyle oldu 1 2 dakika sonra oyunda şu görüntüyle karşılaştım bu herobrinenin yaprağı olmayan ağaçlar belirtisiydi yani minecraft alpha 1.2.3_03 sürümünde herobrine hala var ama korktuğum için onu görmeden oyunu kapattım şimdi size o fotoğrafı gösteriyom (fotoğraf gerçektir lütfen sahte demeyin) sizin yorumlarınızı bekliyorum eyer bu konu beğenilirse herobrineyi görmeye çalışıp buraya eklicem alpha-1.2.3-03 directory listing linkteki zip dosyasını indirceksiniz minecraftın yapımcıları eski sürümleri kaybettiği için bu arşiv sitesinden indirceğiniz)

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-04-23 222721.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-23 222721.png
    144.3 KB · Görüntüleme: 231
Son düzenleme:

netlesweb

Sudan Çıkmış
Satıcı
En iyi cevaplar
0
Mesaj silinmiştir.

Son düzenleme:

mrtotoro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba şimdi sürümü indireceğim bu arada ağaçların yapraklarının dökülmesinden kaynaklı olan şeyin bi ihtimal herobrineden kaynaklı olma olasılığı var ama hatadan kaynaklı diğildir çünki o tağaaaaaa nerdeyse 2010 yılının sürümü o zamanlar öyle bir hata olsaydı zaten herobrinenin yaprakları döktüğü söylenmezdi okeyto cevap verirseniz sevinirim iyi yorumlar:)

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Herobrine ile ilgili bir şey görmek 10 sene önceye döndürdü, güzel zamanlardı