herobrine ????

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yalnız iyi meme yapılır bununla ha :D

lütfen mod listene bakabilir miyim?

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
124542

(Az kalsın mesajsız resim atıyordum)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Hangi yılın görseli?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Uzaylıların göründüğü videolar niçin net olmuyorsa aynı durum burada da geçerli. Dedemin düğün kaseti bile daha net.

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
knk herobrine minecraftını basmış dikkat et aynısı benim arkadaşada olmuştu bilgisayarın bir anda çöküyor bi açıyorsun her şey silinmiş sadece herobrine skini var masaüstü fotoğrafında google bile yok o derece knk dikkatli ol hatta bu virüs amerikada baya yaygında türkiyede çok az var eğer sende bunlardan birine yakalandıysan sana önerim şu eğer yakının varsa bilgisayarı iyi bilen git ona sor yok ise bilgisayar tamircisine git ve bu virüsü benim yazdığım şekilde anlat muhakak biliyorlardır iyi günler hocam

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herobrine gerçek değilse bebek köylüler nereden geliyor ?

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o herobrine değil muhtemelen bir mod açıktı veya bir bug olmalı

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşın dediği gibi mod listeni görebilirmiyim

DarkOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
knk herobrine minecraftını basmış dikkat et aynısı benim arkadaşada olmuştu bilgisayarın bir anda çöküyor bi açıyorsun her şey silinmiş sadece herobrine skini var masaüstü fotoğrafında google bile yok o derece knk dikkatli ol hatta bu virüs amerikada baya yaygında türkiyede çok az var eğer sende bunlardan birine yakalandıysan sana önerim şu eğer yakının varsa bilgisayarı iyi bilen git ona sor yok ise bilgisayar tamircisine git ve bu virüsü benim yazdığım şekilde anlat muhakak biliyorlardır iyi günler hocam
bence bir virüs değil dediğim gibi bir mod açık kalmış olabilir yada bir bug veya tam yüklenmemiş bir canlı olabilir ve bu bilgisayar çökmesiyle alakalı bir şey duymamıştım daha önce