Hexxit YARDIM

enesbc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim diskim toplamı 123 gb temizledim 45.2 gb temizlendi oynuyorum kasmıyo bide leptop asıl senin kafanmı güzel.

serkan18

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş Aynı Sorun Bende de Vardı Konuyu Açman Güzel Oldu. Ben Gittim Bilgisayarcıya Aldım Avira Antivirüs'ü Çatır Çatır Baktım Hexxit Mod'da Veya Pc'de Virüs Varmı Diye Hexxit Mod'da Virüs Var mış O Günden Bu Yana Skydaz Kullanıorum :)

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Kardeş Aynı Sorun Bende de Vardı Konuyu Açman Güzel Oldu. Ben Gittim Bilgisayarcıya Aldım Avira Antivirüs'ü Çatır Çatır Baktım Hexxit Mod'da Veya Pc'de Virüs Varmı Diye Hexxit Mod'da Virüs Var mış O Günden Bu Yana Skydaz Kullanıorum :)

o virüs programında sorun vardır bende algılamadı?

serkan18

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hexxiti İndirdiğin Yere Bağlı :)

Ve Belki Seninki Dandikdir Dandikler Bazen Algılamıor Kaçırıor Virüsleri :)

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende skydaz diye bi site duydum ordan indirdim bi kaç tane mod her seferindede şu forge-mod-loader-0 mı ne öle bi hata veriyo forgemdemi hata var acaba diye araştırdım bir sürü forge indirdim ama olmadı herseferindede oyunu silip baştan yüklüyodum neyse işte vaz geçtim mod yüklemekten terraria oynuyodum oda sarmadı sonra tecnick launcher diye bir şey buldum indirdim hexxitin üstüne geldim yükle dedim yükledim ama oyun çok kasıyor ağaç kesip bi ev yapana kadar 10 saat geçiyor bütün ayarları off yaptım mesafeyi küçücük yaptım ama olmuyor lütfen yardım edin.
Hayat hikayesi gibi oldu ama lütfen yardım. :D
NOT:envanter açıkken c ye basınca enchant atma yeri çıkıyo ve exp almıyo :D .

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Konu hortlayacak sanırım ama çok gereksiz yorumlar yapılmış. Minecraft'ın kasma sebebinin bilgisayarın donanımından olacağını sanmıyorum. Ben Windows 10 kullanıyorum. Minecraft'da sıkıntı yok ancak Technic pack de sıkıntı yaşıyorum. Her modda böyle. Technic Pack rahatça açılıyor. Modları da rahat rahat yüklüyorum. Oyuna girince (Hexxit, Tekkit, Attack of the B Team, vs.) oyun kasmaya başlıyor. Ama çok fazla kasıyor. Aşırı fazla. Fare zor oynuyor. Geç algılıyor. Butonlara tıklıyorum, tıklamalarımı geçiştiriyor. Bana göre Windows 10'dan kaynaklı bir sorun var. Çünkü yakın özelliklere sahip diğer pc im de kasma yok ve Windows 7.

Bunun çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Lütfen bilgi sahibi olmayanlar yorum yapmasın abi. Harddiskle, donanımla, formatla vb. saçmalıklarla olacak bir şey değil. Sallamayın.

Bu konuyu bulmayı nasıl becerdin..