Hezarfen Craft

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Salih abi hezarfen ve kayracraft world generatedları aynımi

Google Glass İle Gönderildi

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft sürümünüz nedir?
1.6.4
Minecraft sürümünüz orjinal mi?
Evet
Java sürümünüz nedir?
Java 64Bit
Java sürümünüz hangi dilde?
Türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi?
64
Kullandiğiniz işletim sistemi nedir?
Windows 7
işletim sistemi diliniz nedir?
Türkçe
Kullandiğiniz mod paketi nedir?
Hazarfencraft
Kullandiğiniz mod paketine ek bir mod yüklediniz mi?
Hayır
Kullandiğiniz java parametreleri nelerdir?
-Xmx1G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Hangi launcher sistemini kullanmaktasiniz?
En Güncel Launcher
Forge hatasi aliyorsan 953 cu versionunu yukle

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi çelebicraftın gelecekmi server dosyası

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sw gelmicekmis onunyerine ftb server kurup onun mod ve configlerini degistir bunla

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
server dosyası gelmedi ona ben texture yapmıştım hamachide texture denemeleri yapacaktım sizde gelebilirsiniz

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi çelebicraftın gelecekmi server dosyası

Gelmeyecek, server dosyası türetilebilir pek tabi.[DOUBLEPOST=1393319289,1393282508][/DOUBLEPOST]25-02-2014
Çelebi Craft v164.0.2.1'e güncellendi Çeşitli modlar güncellendi, çeşitli modlar eklendi ve çeşitli modlar çıkartıldı. Güncellemeden önce dünya dosyanızı ve kurulumunuzu yedeklemeyi unutmayın.

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi pakete appleit enerjistik varmi idi

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende kac bolumdur deliyiyom o chestlere baktikca niye gecmiyolar sisteme diye

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Salih abi offical bir sunucu acsanız bu paketler icin ?

biggbosscurser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi oyuna giriyor yeni dünya yaratmaya çalıştığımda alttaki hatayı verip oyundan atıyor :(

Crash Repor:

http://pastebin.com/UZznSesg
hata raporunu okuyarak probleminin tam olarak ne olduğunu anladım. ama lütfen hata raporuyla birlikte bize beni oku dosyasının sorularını cevapla foruma.üşengeçler için forumda soruları içeren cevaplar yazdım.
Problem ruins modu ile birlikte creatif bir flat dünya açmaya çalışman.Ruins'in çalışma prensiplerine bir sebepten ters düşen bir Y koordinatı yüksekliği var.
superflat yaratırken customize'a girip preset olarak overworld seçersen ruinsin gönlünü alabilirsin.
bir de sorun yaşar yaşamaz pastebinden link alıp buraya koşmuşsun.standart bir dünya açmayı denememişsin bile.ve deneyip bunu söyleseydin bir de crash report verseydin ŞAAAAK diye cevabını alırdın ve şu an ilk redstonelarını topluyor olurdun.probleminizle ilgilenin ve herşeyi denediğinizi düşündüğünüzde herşeyi denedim demeyin anlatın teker teker.çok detay= hızlı çözüm
İyi eğlenceler.

topraklisa1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hata raporunu okuyarak probleminin tam olarak ne olduğunu anladım. ama lütfen hata raporuyla birlikte bize beni oku dosyasının sorularını cevapla foruma.üşengeçler için forumda soruları içeren cevaplar yazdım.
Problem ruins modu ile birlikte creatif bir flat dünya açmaya çalışman.Ruins'in çalışma prensiplerine bir sebepten ters düşen bir Y koordinatı yüksekliği var.
superflat yaratırken customize'a girip preset olarak overworld seçersen ruinsin gönlünü alabilirsin.
bir de sorun yaşar yaşamaz pastebinden link alıp buraya koşmuşsun.standart bir dünya açmayı denememişsin bile.ve deneyip bunu söyleseydin bir de crash report verseydin ŞAAAAK diye cevabını alırdın ve şu an ilk redstonelarını topluyor olurdun.probleminizle ilgilenin ve herşeyi denediğinizi düşündüğünüzde herşeyi denedim demeyin anlatın teker teker.çok detay= hızlı çözüm
İyi eğlenceler.
Teşekkür ederim abi creatif dünya açmıştım evet normal dünya açınca sorun kalktı lakin bu seferde oynarken arada sırada donup oyundan atıyor hemde hiçbir hata raporu vs. vs bir şey vermeden :D ben en iyisi K.A.S.A oynamaya devam edim :D hazır yazmışken bişeyde sormak istiyorum fabrikama 18 tane boiler kurtum (rail craft tabii ki :D ) herbirine 3 er tane steam turbine koydum 3 tane ayrı steve's card ağaç tarlam var odun sorunum da yok ama sorun olan o kadar enerjiyi nereye depolayacağım :D hangi gregtech depolama yöntemini kullanmalıyım sence :D

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kayracraftagrecteck yok ki yoksa benmi yanlis biliyom

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valiantsword99

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Crash alıyorum.

Minecraft sürümünüz nedir? = 1.6.4
Minecraft sürümünüz orjinal mi? = Evet
Java sürümünüz nedir? = Bilmiyorum
Java sürümünüz hangi dilde? = Türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? =64 bit
Kullandýðýnýz iþletim sistemi nedir? = windows 7
Ýþletim sistemi diliniz nedir? = İngilizce
Kullandýðýnýz mod paketi nedir? = Çelebicraft
Kullandýðýnýz mod paketine ek bir mod yüklediniz mi? = Hayır
Kullandýðýnýz java parametreleri nelerdir? = Bilmiyorum
Hangi launcher sistemini kullanmaktasýnýz? = Minecraft'ın kendi launcher'i

crash report = https://www.dropbox.com/s/aldsd5j4hshws5d/crash-2014-04-29_18.45.50-client.txt