Yardım Hiçbir sorun yokken tps'in birden düşmesi?

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
tps 14 15 ken çektim durduk yere hiçbir şey yokken user farketmezsizin tps düşüyor 15 20 saniye sürüyor sonra 19.70 altına düşmüyor ama 15 20dk da bir oluyor neredeyse timingsden baktım da fazla bir şey anlamadım yardımıc olabilir misiniz sorun neyden kaynaklanıyor?

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Sunucu yoran eklentiler kullanıyorsun gibi geldi. Bu düşüncem kesin değil ama bir ihtimal sayılabilir. :1:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben skriptlerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama ..

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Skript bölümünde ms fırlamış. Katılıyorum.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Donanımın yetersiz. Logları da atabilir misin. Orada da spamlanan hata vesaire yok ise büyük ihtimal sorun donanımında. Timings'de ki skript değeri /sk reload çekerken sunucunun donduğunu gösteriyor bir süre. Mümkünse sunucu açıldıktan sonra reload atma skriptlere.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Donanımın yetersiz. Logları da atabilir misin. Orada da spamlanan hata vesaire yok ise büyük ihtimal sorun donanımında. Timings'de ki skript değeri /sk reload çekerken sunucunun donduğunu gösteriyor bir süre. Mümkünse sunucu açıldıktan sonra reload atma skriptlere.

@TheThyke sorununuz çözüldü mü?

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tps 14 15 ken çektim durduk yere hiçbir şey yokken user farketmezsizin tps düşüyor 15 20 saniye sürüyor sonra 19.70 altına düşmüyor ama 15 20dk da bir oluyor neredeyse timingsden baktım da fazla bir şey anlamadım yardımıc olabilir misiniz sorun neyden kaynaklanıyor?
Bu ara herkes skript yazdığı için her kullanıcıda aldığı gibi sunucuya attığı için olabiliyor böyle şeyler.

Skript dediğin şey ingilizce konuşuyorsun plugin oluyor

Ama pluginle yapılan bir plugine ne kadar güvenirsin o meçhul?

Millet her saniye bile 100 tane işlem yaptırıyor artık sonuçlarının ne olacağını bilmiyor kafasına göre yazıyor.
Ben kesinlikle eminim skript bölümünden kaynaklandığına.