Hikaye Devam Ettirmece [İptal Edilen] [Bitti, Hikaye Çıktı]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Evet muheşem Forum Gamer üyeleri, merhaba! Evet, eğlence devam ediyor!

Bilmeyenler Okusun : Evet muheşem Forum Gamer üyeleri, merhaba! Bu sefer bu farklı forumumuzda ilginç bir oyun daha yapıyoruz. Üstteki kişinin hikayesini devam ettiriyoruz, ve devam ettirilebilir bir şekilde mesajımızı bitiriyoruz, altımızdaki kişi de bizim hikayemizi aynı şekilde devam ettiriyor, gelin önerilere bakalım!

Yeni forum etkinliklerinden, güncellemelerden, konularımdan vs. haberdar olmak için izle butonuna basarak beni izleyibilirsin! Hatta böylece yeni "Hikaye Devam Ettirmece" leri de kaçırmazsın!

1 - "Her şey bir rüyaydı" ve benzeri şeyleri abartmadan yazın. Black Mirror gibi olun!
2 - Hızlı bir son veya hızlı son yolu yazmayın.
3 - Bir hafta bir şey yazılmazsa ben bir son yazıp hikayeyi bitirecek ve yeni hikayeye geçeceğim.
4 - Lütfen yazmadan önce düşünün. Zekice, trol, absürt veya komik bir şey yazın. Kahkaha atalım!
5 - Amatör, sıcak, rahat bir ruh isteriz! Kural yoktur, öneri vardır!
6 - Son gelince hikayeye bir başlık bulup tüm yorumları birleştirerek yazacağım :)
7 - Bakalım kim ortamı kahkahaya boğacak! En önemlisi komik yazmaktır!

Önceki Hikayeler [Hikayeler birbirinden bağımsızdır!]
Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1]
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2]

Lütfen zekice, absürt, trol veya komik veya başka bir şekilde devam ettirin, size güveniyorum!

Bitmiş Mi ? Bitti! Uzayda Macera [Yorumdan Hikayeler #3 MiniPart]

@ruzovolta 'nın bu yorumdan hikayeler olayı cidden hoşuma gidiyordu. Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1] 'i ve
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2] 'i kahkahalarla okumuştum.

Yine bir gün markete giderken...

Son düzenleme:

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Ayağı takılmış, ve daha sonra yere düşerek kafasını bir taşa çarpmıştır. Taş kafasını yarmış ve orada kalakalmıştır. Etraftaki vatandaşlar onun durumunu merak edip yanına gidince durumu anlamış, hemen telefon ile ambulans çağırmışlardır. Ambulans'a bindirilip alelacele hastaneye götürülen adam, acil bölümünde ameliyata alınmış. Çok fazla kan kaybettiği için ameliyat oldukça zorlaşmış. 4 Saatlik uzun uğraşlar sonucu ise adamın başına dikiş atılmış, sağlığı yerine gelesiye kadar hastane odasında tutulmuştur. 1 hafta kadar sonra taburcu olmaya hazırlanırken, annesininin öldüğü haberini almıştır. Sonrasındaysa bunun doğal bir ölüm olmadığını, birinin onu öldürdüğünü öğrenmiştir. Sonra...

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
...bunu öğrenince çok üzüldüm, adamı anemi kim öldürdü, belki de sadist bir forum üyesi öldürmüştür! Cenazesini kıldık o gün, akşam saat onda evime gidip yattım, sabah ekmek almak için markete giderken sadist bir forum üyesinin gazabına uğramamak için hemen bu paragrafta markete girdim ve ekmeği aldım, daha sonra dışarıdan şiddetli bir ses duyuldu, kaza mı, şimşek mi, bir şey mi düştü !? derken kapıyı açtım, dışarıda bir de ne göreyim!...

Son düzenleme:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kapımın önüne bir uzay mekiği düşmüştü. İlk koşup giden bendim,içinde ne olduğunu çok merak ediyordum.
Ardından içini açtım ve birde ne göreyim parçalarına ayrılmış bir robot,yanında'da bir not:
"Bu robot sana emanetimdir. Sana yardımcı olacak." - Ustad

Bu robotu bu cinayeti çözmek için yardım etmesi için kullanacaktım...

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
küçük bir bomba geldi, bomba bana kodu, daha sonra dışarıda uzay mekiğinin içini açınca bir de ne göreyim!

Son düzenleme:

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eşeğine ters binmiş yaşlı bir adam vardı

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adamı kaldırıp eşeğine düz bindirdim, eşeğiyle dışarı çıkıp gitti daha sonra uzaya çıktım, nereye gitsem diye düşündüm sonra buldum!

*Bolonezella sen de şanslısın ha, sanırım mod uyarı vermek yerine sana özelden yazdı.
*mrbulut olum sana ve düzenleyen kişiye baktıkça benim bu Salı neden uyarı aldığımı düşünüyorum

ben şimdiye uyarı yağmuruna tutulmuştum, puan vere vere dost kazığı oyununa çevirirlerdi profilimi

Son düzenleme:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GORA'ya gidicektim! Heyecanla yola koyuldum...

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Sinema kasetlerini heçkıtlamışlar! Önümüze maskeli yabancı adamlar çıktı ve "hak yiyen heçk yer" dedi.

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Sonra perde yırtıldı ve sinemanın sahibi parayı bana kitledi.