Hileli op faction mı, yoksa hilesiz emek faction mı?

HİLELİ OP FACTİON MI ------- HİLESİZ EMEK FACTİON MI

• HİLELİ OP FACTİON

Kullanılan: 4 30.8%
  • HİLESİZ EMEK FACTİON

Kullanılan: 6 46.2%
  • YARI OP FACTİON

Kullanılan: 3 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    13

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, sizce hileli op faction mı daha güzel yoksa hilesiz emek faction mı lütfen oy verin.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Gizlioyuncuv14,
Herkesin görüşü farklı olduğu gibi, herkesin zevki farklıdır. Bana göre emek güzel başkasına göre hileli önemli olan sen nasıl bir yönetim istiyorsun. Bana göre bu daha önemli :)

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
OP OP OP OP...

İçimiz dışımız op oldu ama artık yapcak bir şey yok. Başkası tutmuyor. Tutsada 10 güne geri batıyor.​

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet artık hileli serverler tutuyor malesef yapacağımız bir şey yok.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Gizlioyuncuv14,
Herkesin görüşü farklı olduğu gibi, herkesin zevki farklıdır. Bana göre emek güzel başkasına göre hileli önemli olan sen nasıl bir yönetim istiyorsun. Bana göre bu daha önemli :)

Daha güzel tutacak bir sürü oyuncu olacak server bence hileli op faction serveridir bana göre.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Merhaba, sizce hileli op faction mı daha güzel yoksa hilesiz emek faction mı lütfen oy verin.
hileli emek faction ama lapis / edit olmasın. efsanecraft.com'u örnek alabilirsin çok güzel bi sunucu pet yapıp 50. seviyeye getirmeye çalışıyosun, para kasmak kolay ama her şeyi almak çok zor bless setler kılıçlar falan var seviye ile craft yapma var çok güsel bi sunucu anlat anlat bitmez emin olabilirsin. Ama para kasmak için lapis yerine görevler ekle. Mesela 10 zombi 10 iskelet 10 zombi pigman 10 spider kesme falan. Mesela bunu yaptın sana 64 xp şişesi 5000 para versin ödül olarak.