Horror Map Adventure v4:Terk Edilmiş Hapishane -YENİ HARİTANIN İLK GÖRÜNTÜSÜ YAYINLANDI! +50K downl.

YunusUchiha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YARDIM EDİN!!! YA BEN YENİ MAP A BAKMAK İSTİYOM AMA KORKUNÇLU KADIN FALAN ÇIKAR DİYE KORKUYOM (7 KORKU HARİTASINI ÜS ÜSTE OYNADIM) KORKUNÇLU KADIN VAR MI ?????

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
YARDIM EDİN!!! YA BEN YENİ MAP A BAKMAK İSTİYOM AMA KORKUNÇLU KADIN FALAN ÇIKAR DİYE KORKUYOM (7 KORKU HARİTASINI ÜS ÜSTE OYNADIM) KORKUNÇLU KADIN VAR MI ?????
Benim 7 tane haritam yok ve Yeni harita daha çıkmadı (Ölüm Peygamberi) Korkuyorsanız da zorlamayın kendinizi, oynamayın. Bir çaresi yok bunun.

GM Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

YunusUchiha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim 7 tane haritam yok ve Yeni harita daha çıkmadı (Ölüm Peygamberi) Korkuyorsanız da zorlamayın kendinizi, oynamayın. Bir çaresi yok bunun.

:D yok hocam başka haritalar sakarat15 in REMO nun bide hospital falan vardı :D staircaseyi de unutmayalım

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Bu mapı Mezarlık Buluşmaları 1 veya 2 ye göremi yaptın ? Şimdiden Saol "Reklam Amaçlı Değildir."
Merhaba, mapın mezarlık buluşmaları ile alakası yoktur. Sadece gift ordan.

furkan3880

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
pack lerin calışması için ne yapmalıyız arkadaşlar bir türlü yapamıyorum lütfen yardım edin :D
:olgun:

IAcemiOyuncuI

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
az önce serverime yükliyem bi oynuyam dedim gece saat 2 de altıma sıçıyodum