[Kaldırıldı] Hub Spawn - Yaz İndirimi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
SELAMLAR HERKESE...
YENİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HUB SPAWNI SİZLERE TANITACAĞIM. FİYATI NORMALDE 150 TL'DİR LAKİN OKULLARIN KAPANMASI ŞEREFİNE 125 TL'YE BIRAKIYORUZ. :D
DİLERSENİZ GÖRSELLERE GEÇELİM...

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

2019-06-13_15.28.10.png

HARİTAYI SATIN ALMAK İÇİN DİSCCORDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ:
DİSCORD: bydemir06#9504

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
İnternette yüzlerce harita varken neden 125TL verelim ?
Veya 20TL verip şu resimleri birine kopyalatırmayalım ?
Fiyatı indirmelisin bence

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk buildlerini hatırlıyorumda... Yani Çin malından Japon malına geçmiş kalite olarak..

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Ben gayet sağdan soldan toplayıp sunucu açanlardanım her sunucum da 40-100 arasında oyuncu oldu :D beyler büyük sunucular değilseniz almayın daha millet sunucunun parasını çıkaramıyor 120tl ye 12gb sunucu alınıyor ki büyük sunuculara gelince, onlar da böyle bir haritayı almaz daha iyisini yaptırır. Bu arada 120tl ye çok diyip 500-600 TL den yapı satıyorum kzcnskfkdkg size iyi satışlar.

FurkanRubySkyMc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bol satışlar olimpius özletti :D ismini hatırlamıyorum ıwjınjıfwofw

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Çalınmama güvencesi veriyosanız bydemirin dediği fiyat normal ama arkadaşada katılıyorum neden derseniz illaki çalıyolar ve o fiyatı verip alan enayi gibi oluyo. bu arada güvence olarakda deneme serveri açıp orda haritayı gösterebilirsiniz ki çalınmazsa (çok zor bi ihtimal :D) alabilirim.​

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalınmama güvencesi veriyosanız bydemirin dediği fiyat normal ama arkadaşada katılıyorum neden derseniz illaki çalıyolar ve o fiyatı verip alan enayi gibi oluyo. bu arada güvence olarakda deneme serveri açıp orda haritayı gösterebilirsiniz ki çalınmazsa (çok zor bi ihtimal :D) alabilirim.​
Discord:
Checres#8506 iletişime geçiniz.

C

CAN147_

Ziyaretçi
Gayet şık bir çalışma olmuş iyi bir iş çıkartmışsınız tebrikler...

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam özür diliyorum ama fiyat/performans açısından fiyat çok fazla. 25tl indirim çok bir şey farketmez yani ama sen bilirsin.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fiyat piyasa ile doğru orantıda dır. Eğerki geçmişimizi merak ederseniz google arama motoruna ya da forum. gamer ın arama motoruna grip olymposbt yaza bilirsiniz. şu an çalışmak da olduğum bir kaç sunucu veya müşterilerim bunları zaten alıyor ha yok bize pahalı diyor iseniz başka takım dan deneyim konusun da eksiği olan insanlara yaptırıp daha ucuza elde edebilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.

Endrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 Map İçin 125₺ ? Bence Kimse Bu Kadar Vermez Bu Paraya 3-4 Tane Map Alırsın Reis :D

Red'Queen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fiyat piyasa ile doğru orantıda dır. Eğerki geçmişimizi merak ederseniz google arama motoruna ya da forum. gamer ın arama motoruna grip olymposbt yaza bilirsiniz. şu an çalışmak da olduğum bir kaç sunucu veya müşterilerim bunları zaten alıyor ha yok bize pahalı diyor iseniz başka takım dan deneyim konusun da eksiği olan insanlara yaptırıp daha ucuza elde edebilirsiniz. Yorumunuz için teşekkürler.
Fiyatı neden siz değil de, piyasa belirliyor ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...