İlk skriptlerime göre nasıl olmuş?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Hepsi çok basit olmuş. Ben şu an skriptle birkaç farklı yay ekledim. Spoiler vereyim. Bir tane yay ok yerine fireball atıyor.[DOUBLEPOST=1404139938,1404139905][/DOUBLEPOST]
Orada gözükmez. Send yazdığında sadece oyuncunun görebileceği şekilde chate yazar.
O zaman ben internetten bakayım nasıl yapılıyor.

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
xx permindeki kişi "/oyundanat oyuncuismi" yazarsa konsola /kick oyuncuismi <mesaj> yazdır.Fikri anlamıssındır umarım :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not defterine yazdiysan skriptadi.sk olarak kaydedebilirsin.Sonra skript dosyasiba atarsin

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tapatalk dan girdigimdrn 2.sayf. gormemism .(

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar da olsaydım cok çok fazla yardimci olabiliridm minicik tuslar zar zor yaziom :( iyi forumlar

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kitaplık kirinca kitaplık dusmesi olabilir normalde 3 kitap düşüyor ben yazdim ama dedigim gibi telefondayım break of bookshelf:
Cancel event set block air give player bookself gibi bir kod hatali olqbilir cokk zor yazmak :(

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
kitaplık kirinca kitaplık dusmesi olabilir normalde 3 kitap düşüyor ben yazdim ama dedigim gibi telefondayım break of bookshelf:
Cancel event set block air give player bookself gibi bir kod hatali olqbilir cokk zor yazmak :(

Zor değilde benim seviyeme göre söğleden :/

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bence gereksiz fakat kendini denemen için yararı olmuş, 3-4 satırlı projeler yerine daha büyük projeler yaparsan kendini daha çok geliştirirsin, sonuçta Syntax'ı aşırı derecede basit sadece hayal ve sıraya dizmek kalıyor.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bence gereksiz fakat kendini denemen için yararı olmuş, 3-4 satırlı projeler yerine daha büyük projeler yaparsan kendini daha çok geliştirirsin, sonuçta Syntax'ı aşırı derecede basit sadece hayal ve sıraya dizmek kalıyor.
Zaten kendimi denemek için yapmıştım.[DOUBLEPOST=1404234914,1404144114][/DOUBLEPOST]Oyuncuyu kicklediğinizde oyuncu yazıyı görmüyor hatası düzeltilmiştir...

TrashPlays

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk skriptine göre çok iyisin tebrikler

iPhone 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi