ImperialSwag'in Plugin

ImperialSwag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, adım Efe, 19 yaşındayım ve 9. sınıftan beri Java öğrenmekteyim. Minecraftla beta 1.5 ten beri aşinayım diyebilirim. Son 2 senedir bukkitin işini devralan spigotun geliştirdiği SpigotAPI ile plugin yazıyorum.

Daha önce böyle bir Türk forumu olduğundan haberim olmadığı için buraya hiç uğramamıştım. Spigot profilime buradan ulaşabilirsiniz. Bütün plugin yapma kariyerim boyunca belli başlı yabancı sunuculara özel plugin yazdım, ve onlarlaki anlaşmalarım yüzünden bunları paylaşmıyorum, fakat spigot sitesinde 3 tane ücretsiz plugin çıkardım, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Websitemde özel olarak geliştirdiğin pluginlerin isimlerini ve ne yaptıklarını görebilirsiniz: http://imperialswag.weebly.com/

Bana ulaşabileceğiniz yerler: Buradan veya spigot tan pm. Discord: ImperialSwag#9871

Fikirlerinize açığım.

Adminlere, eğer okuyan varsa, bu işi daha çok insanların öğrenmesi için spigot taki gibi plugin geliştirme yardımı için bir bölüm açarsanız süper olur. Eğer yanlış bir yere postladıysam özür dilerim, lütfen doğru bölüme geçirin konuyu.

EDIT: Skript kullanarak yazmıyorum, direk Java kullanarak normal plugin gibi .jar uzantılı plugin yazıyorum.

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fiyat konusunda değişiklik yapman gerekiyor. Maalesef satış yetkin olmadığı için satış yapamazsın. Ayrıca bir plugin üzerinden para kazanmaya çalışmak bana saçma geliyor... Ben bana gelen önerileri plugine çevirdiğim zaman forum üzerinde paylaşırım ve herhangi bir karşılık beklemem, senden de aynı davranışı beklerdim.

ImperialSwag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fiyat konusunda değişiklik yapman gerekiyor. Maalesef satış yetkin olmadığı için satış yapamazsın. Ayrıca bir plugin üzerinden para kazanmaya çalışmak bana saçma geliyor... Ben bana gelen önerileri plugine çevirdiğim zaman forum üzerinde paylaşırım ve herhangi bir karşılık beklemem, senden de aynı davranışı beklerdim.
Çok özür dilerim, satış bölümünü kaldırıyorum. Büyük ihtimalle ücretsiz olarak yapabilirim her şeyi.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Adminlere, eğer okuyan varsa, bu işi daha çok insanların öğrenmesi için spigot taki gibi plugin geliştirme yardımı için bir bölüm açarsanız süper olur. Eğer yanlış bir yere postladıysam özür dilerim, lütfen doğru bölüme geçirin konuyu.
Java bölümünde sorulabiliyor*

ImperialSwag

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Java bölümünde sorulabiliyor*
Benim demeye çalıştığım sadece kod yazarken rastlanan hataları çözemeyen yada kodu nasıl yazması gerektiğini çıkaramayanlara yönelik kendine özgü bir bölüm. Forumun plugin tarafının her bölümünde atılırsa kolayca bulup yardım etmek zor olur.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Benim demeye çalıştığım sadece kod yazarken rastlanan hataları çözemeyen yada kodu nasıl yazması gerektiğini çıkaramayanlara yönelik kendine özgü bir bölüm. Forumun plugin tarafının her bölümünde atılırsa kolayca bulup yardım etmek zor olur.
Java bölümü demiş arkadaş özellikle...