İnception Dolandırıcılığı | Sakın Ürün Almayın!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba. Benim şu anda bir projem var, Speedlane Network Survival.
Bugün sabah DonsuzTurk yani DC nickiyle Schilzo#2599 adlı kişiden bir skript sipariş ettim.
Şu anda Türkiyede olmayan bir sistem olacaktı ve kodlattıracaktım.
Kişi normalde 40 TL olduğunu fakat tanıdığı için 20 TL yapacağını söyledi ve başladı.
Ben tabi bekliyorum düzgün bir şey yapacak falan.
Ardından bittiğini söyledi, parasını attım. Skripti yolladı.
İndirdim ve şok oldum. Dolandırdı.
Kişinin gönderdiği kodlar o kadar basit ki bedavaya versen geliştirmen lazım denecek kadar kötü.
Toplam satır sayısı 26 ve 1 sayfanın tamamı bile etmiyor.
Olayı ise şu: elinize bir kağıt veriyor, onu da /sihirlikagitver ile yapıyor. Sonra o kağıda sağ tıklayınca //schem kısmına kopyalanan qwe isimli yapıyı uyguluyor. Yani //schem load qwe yapıyor. Ardından elinizden bir tane kağıdı siliyor. Bu kadar basit olan bir şeyi benden para alarak yapması dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.

Aynı şekilde, kişinin discord sunucusunda kötü yorum yazdığım için beni oradan kicklemiş bulunmaktadırlar.

SAKIN ONLARDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!!

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Öncelikle şu an yapmış olduğun şey çocukca. Basit bir skript dediğin şeyi kendin neden yapmadın? İstediğin özellikleri 26 satırla yapmış olmam ne anlam ifade ediyor? İstediğin şeyi test sunucusuna gelerek beğendin ama... Logları atmamı ister misin buraya? Ayrıca attığın yorumlar yine burada yaptığın gibi saçmalıktı. Özelden bana teşekkür edip, orada beni kötülemen saçmalıktı. Ek olarak, yorumlarını görünce discorddan atıp, sana bu mesajı yolladım;
Screenshot_1.png

Kusura bakma dostum ama, 1 ayda 20 müşteriden 20side memnun ve bir tek sende saçmalıklar varsa benim yapabileceğim bir şey kalmıyor. Kodların 26 satır olması benim sorunum değil. İyi günler diliyorum... Bir daha ismimi geçirmemeniz dileğimle!

emreleyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Benim şu anda bir projem var, Speedlane Network Survival.
Bugün sabah DonsuzTurk yani DC nickiyle Schilzo#2599 adlı kişiden bir skript sipariş ettim.
Şu anda Türkiyede olmayan bir sistem olacaktı ve kodlattıracaktım.
Kişi normalde 40 TL olduğunu fakat tanıdığı için 20 TL yapacağını söyledi ve başladı.
Ben tabi bekliyorum düzgün bir şey yapacak falan.
Ardından bittiğini söyledi, parasını attım. Skripti yolladı.
İndirdim ve şok oldum. Dolandırdı.
Kişinin gönderdiği kodlar o kadar basit ki bedavaya versen geliştirmen lazım denecek kadar kötü.
Toplam satır sayısı 26 ve 1 sayfanın tamamı bile etmiyor.
Olayı ise şu: elinize bir kağıt veriyor, onu da /sihirlikagitver ile yapıyor. Sonra o kağıda sağ tıklayınca //schem kısmına kopyalanan qwe isimli yapıyı uyguluyor. Yani //schem load qwe yapıyor. Ardından elinizden bir tane kağıdı siliyor. Bu kadar basit olan bir şeyi benden para alarak yapması dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.

Aynı şekilde, kişinin discord sunucusunda kötü yorum yazdığım için beni oradan kicklemiş bulunmaktadırlar.

SAKIN ONLARDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN!!
Orası bir satış platformu ücretsiz istersen foruma konu açabilirsin parayı sen vermişsin silah zoru ile mi aldılar senden ?
maden yaptırabiliyorsan başkasına yaptır dediğin gibi basit bir şey olabilir ama o zaman yaptırmasaydın

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ek olarak konuda para istedi böyle bir skripte demişsin. Verdiğin özelliklere göre hareket ettim. Parayıda sen sordun, haksız mıyım?
Screenshot_2.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
kendisi ve yancısı geldiğine göre konuyu herkes görmüş bakıyorum xd

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bahsettiğiniz olayda dolandırıcılık tam olarak nerede? İstediğiniz şey yapılmış lakin siz yapılan işçiliğin 26 satırlık olmasını beğenmemiş ve basit görmüşsünüz, bu dolandırıcılık değildir sadece sen 26 satır olmasını beğenmemişsin. İstediğiniz şey basitse forumda konu açarak ÜCRETSİZ bir şekilde forumda ki arkadaşlara yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum, basit olan şeylerde çoğu kişi yardımcı oluyor.

jawitzonur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuda bu kadar seviyesiz kelimeler kullanmanızı hiç hoş bulmuyorum kısa süre içerisinde umarım yetkililer dahil olur. Yaptığınız yorum kesinlikle yanlış ve katılmıyorum. Kendisi ile iki sefer çalıştım ve ikisinde de profesyonel bir çalışma sergiledi. Diğer arkadaşında dediği gibi zorla paranızı almadı. Ek olarak çalışma stili size göre yani siz şu şöyle olsun derseniz zaten düzenliyor. Çocuksu yorumlara hiç gerek yok haddinizi aşan kelimeler kullanmışsınız. Kesinlikle katılmıyorum dediğim gibi, kendisiyle güvenilir bir şekilde iş yapabilirsiniz. Her türlü konuda referans olurum şüphesiz, platformdaki en iyi takımlardan birine sahip kendisi.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bahsettiğiniz olayda dolandırıcılık tam olarak nerede? İstediğiniz şey yapılmış lakin siz yapılan işçiliğin 26 satırlık olmasını beğenmemiş ve basit görmüşsünüz, bu dolandırıcılık değildir sadece sen 26 satır olmasını beğenmemişsin. İstediğiniz şey basitse forumda konu açarak ÜCRETSİZ bir şekilde forumda ki arkadaşlara yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum, basit olan şeylerde çoğu kişi yardımcı oluyor.
Konuda bu kadar seviyesiz kelimeler kullanmanızı hiç hoş bulmuyorum kısa süre içerisinde umarım yetkililer dahil olur. Yaptığınız yorum kesinlikle yanlış ve katılmıyorum. Kendisi ile iki sefer çalıştım ve ikisinde de profesyonel bir çalışma sergiledi. Diğer arkadaşında dediği gibi zorla paranızı almadı. Ek olarak çalışma stili size göre yani siz şu şöyle olsun derseniz zaten düzenliyor. Çocuksu yorumlara hiç gerek yok haddinizi aşan kelimeler kullanmışsınız. Kesinlikle katılmıyorum dediğim gibi, kendisiyle güvenilir bir şekilde iş yapabilirsiniz. Her türlü konuda referans olurum şüphesiz, platformdaki en iyi takımlardan birine sahip kendisi.
öncelikle durum şu. beğenip beğenmeme meselesi değil. çoğu kişiye sordum çoğusu da kod çok basit bir kod bedavaya verilir dedi. size kodu atsam 20 TL edip etmeyeceğini görürdünüz.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
kendisi ve yancısı geldiğine göre konuyu herkes görmüş bakıyorum xd
Senin çocukluğunu çekirdek, kola aldık. Hep beraber izliyoruz...

Birde şok oldum demişsin. Sanki test sunucusunda önce göstermemişim gibi. Atim mi logları? Raporladım konuyu, he pişmansan kaldır konuyu...

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
öncelikle durum şu. beğenip beğenmeme meselesi değil. çoğu kişiye sordum çoğusu da kod çok basit bir kod bedavaya verilir dedi. size kodu atsam 20 TL edip etmeyeceğini görürdünüz.
Yahu, sen bana sistemi anlatırken deseydin o zaman. Sistemi anlatırken basit değilde, yapıncamı basit oluyor?

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anladım hocam lakin arkadaş sanırım iban istemiş, yukarıda attığı sslerde öyle gözüküyor para iadesini alsaydınız keşke.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Ek olarak konuda para istedi böyle bir skripte demişsin. Verdiğin özelliklere göre hareket ettim. Parayıda sen sordun, haksız mıyım? Ekli dosyayı görüntüle 167833

Skriptten hiç anlamayan birisi olduğu için sanırım istediği sistemi zor sanmış.
Sizin bu basit skripte normalde 40₺ ancak 20₺'ye yaparım demeniz komik. :)

Tamam kendisi istediği özellikleri söylemiş, 20₺'ye de Eyvallah demiş ancak sizin yerinizde kişilik bakımından bir başkası olsaydı eminim ki bu skripti ücretsiz veya 5₺ gibi bir fiyata yapacağını söyler ve skriptin basit bir skript olduğunu belirtirdi.

Suçu birazda kendinizde aramanız gerekiyor bence, iyi forumlar.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Yapılan şey hoş değil, ininal ile almışsınız parayı ve iban ile istiyorsunuz. Teslim edilen skriptte, oyuncunun permi yok ise paste işlemi yapılmayacaktır. Bu skripti forumda ücretsiz isteseydi ben bile yapardım. Ayrıca skript kullanıldığında etraftaki bloklarda silinecek, hemde oyuncunun baktığı yöne paste etmeyecektir. Bu skripti skript bilgisi gelişmiş veya satış yapan kişilere sorun, oda aynı cevabı verecektir. 40 TL'ye böyle bir skript yapılmaz. Dolandırıcılıktır bu.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Dolandırıcılık, tam olarak bu arkadaşın hatalı buglu olan 22 satırı geçmeyen bir skripte 20 tl almasıdır. Bu dolandırıcılıktır! Arkadaş daha profesyonel bir şey istemişki bunu bir satıcıdan almış böyle basit bir şey isteseydi forumdanda isterdi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...