Inception MC - Kalıcı HARD Faction Server - Sunucu IP: oyna.inceptioncraft.com

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ahahahh veri merkezi sana dedimi 7-8 gbit TR imkansız, nasıl olabiliyor diye? :DDD

Bu arada bot konusu zaten bizim sunucuyada bot girmiyor fakat sürekli girmeye çalıştıkları için consol'da yük yaratıyordu ve sunucuyu kastırıyordu. Bizde giriş yapan ip adreslerini donanımsal Firewall ile engelledik :)

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eminim yardımcı olabilirler :D

Konu günceldir.

Konu günceldir.

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aman tanrım yine mükkemmel bir sunucu yine saçma sapan katliamcı lar tecrübeliler harbiden el yapımıymış :D
hocam bırakın artık bunları ya en azından biraz emek gösterseydiniz bu nedir böyle :(

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
DarkRazer 6 tane oyun sunucumuz var Minecraft dışında, Farklı plugin paketi kullanıyorduk kendimiz tasarlıyorduk sonra projeye fazla odaklanamadığımız için gününe yetiştiremedik. Bizde hazır bir paketle sunucuyu açtık. Rica ediyorum birdaha bilip bilmeden atıp tutma. Sunucu ilk açıldığı günden bu yana aralıksız aktif. Kapanma ihtimali %0. Fakat başında belli başlı bir admin kadrosu yok, yetkili yok. Gün içerisinde yetkili görmeniz çok zor. Ha benim için yetkili sorun değil oyunuma bakarım diyorsanız girin oynayın en kısa zamanda herşeyi toplayıp yetkili alımı yapacağız. Bu sıralar yetkili görmeniz biraz zor. İyi oyunlar.

FalconMc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aman tanrım yine mükkemmel bir sunucu yine saçma sapan katliamcı lar tecrübeliler harbiden el yapımıymış :D
hocam bırakın artık bunları ya en azından biraz emek gösterseydiniz bu nedir böyle :(
Bunu diyen kişinin açtığı sunucuda Rütbe Kitleri git gide kötüleşiyor, Kazarken gelip patlayan TnT Hem oyunucuya hem de etrafa hasar veriyordu. Bu sunucu Çok daha mükemmeldi

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
FalconMC övgün için teşekkür ederim. Sunucumuz halen açık ve açık kalmaya devam edecek sadece yönetim ekibini tam oturtamadık olgun, bilgili ve istikrarlı bir ekip oluşturduğumuzda sunucu başında yetkililerde durmaya başlıyacaktır. Bu süreçte yetkili yok fakat sunucu aktif olmaya devam edecek. Minecraft'da bir sunucu kendini yetkili olmadanda yönetebilir. Yaklaşık 2 aydır yetkili başında olmadan sürekli olarak oyuncularımız oynuyor kendilerine teşekkür ediyoruz.
InceptionMC - Yönetim

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yeni bir sey göremedim klasik faction proje felan yok

isyanatanapide

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  1. sunucuya giremedim ve de girmeyeceğim çünkü benim için klasik faction çok sıkıcı rütbeler warp menusu hepsi alıntı pluginler gibi görünüyor benim aradığım serverde v90 aletler değişik rütbeler olmalı o yüzden kişisel görüşüm 10/0

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Proje zaten yarıda kaldı. Devam ettirmedik klasik Faction şu an 100 tane yorumda belirttik.

Sunucumuz aktif ve tüm map, sistemler vs. değişti. Güncellendi. İlk açıldığı günden bu yana hiç kapanmadı ve halen aktif durumda.

VloeX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Süper Bir Sunucu Oynamaya Devam

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke sunucu hakkında daha fazla bahs etseydiniz. Başarılar!

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne konuda bahsedelim ki daha? Herşeyden bahsettik zaten. Devamına da siz girip göz atın :)